Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - porównanie jakości grafiki

38 postów w tym temacie

Adam Berlik

Jakie różnice zaobserwujemy w jakości oprawy wizualnej Mafii II na poszczególnych platformach docelowych? Poniżej prezentujemy zestawienie różnić pomiędzy wersjami na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 sporządzone przez redakcję serwisu PC Games.

Przeczytaj cały tekst "Mafia II - porównanie jakości grafiki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa różnica jaką zauważyłem to na ostatnich grafikach na każdej platformie samochód ma inną tablice rejestracyjną.:)
Różnice wyjdą pewnie w czasie akcji podczas grania i pewnie na PC będzie najlepiej.Niestety już nikt mnie nie nabierze na kupowanie kolejnej karty graficznej , a właściwie to 2 potrzebne żeby wszystko na maksa poszło razem z fizyką. Wszyscy , którzy będą grać na PC niech się zastanowią czy ta grafika jest warta takiej ceny ... w" Metro 2033" na pewno nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pecet rządzi. Gładsze cienie i wygładzanie krawędzi robią swoje. Ale jednak mogliby dodać jakieś ostrzejsze tekstury, bo na zbliżeniach wyglądają paskudnie, a przecież możliwości są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trochę XBOX się wyróżnia, kolory są jakby takie jaskrawsze, mniej naturalne, ale to naprawde detal który można ominąć szerokim łukiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zdziwil bym sie gdyby ktos kiedys dal trzy razy screena z tej samej platformy i patrzyl jak fanboye skacza sobie do gardel :P jakos nie widze roznic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Panowie to nie ma najmniejszego znaczenia...bo jak już dopadnę to będę siedział i połykał ten magiczny świat!!...jak sobie przypomnę jedynkę...hmm aż łezka w oku się kręci. Fabuła! nie grafika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 wygląda po prostu słabo...
ja to tylko zauważyłem(choć dokładnie nie patrzałem, nie interesuje mnie Ten Jeden Detal) że screeny z PC były najjaśniejsze, potem XBOX, a najciemniejsze PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy przybliżeniu widać różnicę na korzyść PC. Na nieszczęście sony wersja PS3 jest obok PC i wypada przy niej wyjątkowo marnie. Mafia I miała bardzo dużo modyfikacji, jeżeli dwójka podtrzyma tradycje, to to będzie dodatkowy plus dla wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wersja pc wygląda najlepiej xbox też nieźle sie trzyma ps 3 tym razem wygląda najsłabiej ale wszyscy deweloperzy zgodnie przyznają że najtrudniej jest dostosować gry pod konsole sony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

roznica jest prawie niewidoczna, co pokazuje jaki wplyw na grafike gier multiplatformowych maja konsole. ciagna grafike pc ostro w dol, szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizualnych różnic brak - wszystkie trzy wersje wyglądają identycznie. To dobrze. Niuanse wyjdą w praniu - na pewno posiadacze blaszaków rodem z NASA (z dwiema mocnymi kartami graficznymi Nvidii) będą mieli lepszą fizykę (w porównaniu do wersji konsolowych), tego jednak na screenach, z oczywistych względów nie widać.

Tradycyjnie też, większość jak lemingi pisze że wersja PC wygląda najlepiej (czego na tych screnach absolutnie nie widać), dlatego że blaszaki przegoniły już konsole (to prawda). Dalszy pojedynek pomiędzy wersją PS3 a tą na X360 jest już tylko "wojną o pietruszkę" - kto ma klocka wskazuje na wersje na klocka, kto PS3 wersje na PS3. Urocze :)

Ponawiam więc (po raz kolejny) moją prośbę do redakcji - WYKAŻCIE SIĘ CHLOPAKI :) Nie idźcie na taką łatwiznę - dajcie te komplety obrazków bez podpisów, który jest z jakiej platformy. Niec forumowi "eksperci" wezmą swoje lupy i mikroskopy elektronowe w dłoń i się wykażą - może jakaś nagroda dla tego, kto odgadnie bezbłędnie ?

ps. A najlepsza (merytorycznie - a to najważniejsze) jest wersja na PS3, ze względu na dodatkowe darmowe DLC, którego nie uświadczymy na blaszaku i X360. Nawet trochę posiadaczom chlebaka zazdroszczę - wartośc dodana jest zawsze wartościa dodaną. To ciut zabawy z Mafią więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować