Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

Warcraft III + Frozen Throne Temat Ogólny

242 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2009 o 15:53, Master_Miller napisał:

a ja radzę się zamknąć.

Nie masz prawa mówić kto ma się "zamknąć", a kto mówić. To forum dyskusyjne, nie teatr jednego aktora.

Dnia 10.11.2009 o 15:53, Master_Miller napisał:

Ile to razy miałeś już to uczynić w tym temacie, mój ty geniuszu wszechwiedzący zapluty ideale ty?

Znowu prowadzisz wycieczki osobiste wobec userów? Degrad -2 - jeden stopień za obrażanie użytkowników i jeden za recydywę.

Jeśli nie poprawisz swojego zachowania, szybko pożegnasz się z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 21:16, Hellmut napisał:

Jeśli nie poprawisz swojego zachowania, szybko pożegnasz się z forum.


chyba się pożegnam, gdyż obsługa jest ślepa i wyraźnie się na mnie uwzięła. To nie ja zacząłem wyzywać wszystkich od betonów itp. Ale widać ty wiesz lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odtworzeniem replayu, muszę wrzucić dany replay do folderu z grą, i dopiero w menu W3 mogę go odpalić. Wcześniej odpalałem z przeglądarki, zamiast zapisywać na dysk, od razu otwierało się "Otwórz za pomocą", i oglądałem, teraz te pliki z replayami nie są rozpoznane przez Windows (mam Win7 64bit), wiecie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 16:27, jam_jest_Zdzichu napisał:

Mam zamiar kupić W3 z platynowej kolekcji, moje pytanie brzmi: czy w dodatku Frozen Throne
kampania Orków jest w całości czy tylko pierwszy akt tak jak w edycji premierowej???

Z tego co wiem to trzeba aktualizację ściągnąć bo reszta aktów jest w aktualizacjach.


A co do odpowiedzi na pytanie to jest tylko pierwszy akt tak jak w premierowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 16:27, jam_jest_Zdzichu napisał:

Mam zamiar kupić W3 z platynowej kolekcji, moje pytanie brzmi: czy w dodatku Frozen Throne
kampania Orków jest w całości czy tylko pierwszy akt tak jak w edycji premierowej???


Jak teraz kupisz, to gra ma już patcha 1.21 co najmniej, a trzecia i ostatnia część dodatkowej kampanii jest wchyba1.17.

Ja mam inne pytanie: Jest gdzieś lista aktorów biorących udział przy nagrywaniu głosów do polskiej wersji językowej War3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 23:26, Jackal-pl napisał:

Jak teraz kupisz, to gra ma już patcha 1.21 co najmniej, a trzecia i ostatnia część dodatkowej
kampanii jest wchyba1.17.


Dalszy ciąg kampanii był chyba wcześniej. Tak czy siak niegdyś to mnie nieźle zeźliło, że Blizzard wcisnął nam (choć za darmo) w taki sposób episodic content. StarCraft II to inna sprawa.

Dnia 16.10.2010 o 23:26, Jackal-pl napisał:

Ja mam inne pytanie: Jest gdzieś lista aktorów biorących udział przy nagrywaniu głosów
do polskiej wersji językowej War3?


A nie ma w creditsach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem dotyczący bindów. Otóż nie wiem jak to powinno być, ale np na replayach widze jak gracze szybko zaznaczają budynki, jednoski itd. U mnie np. nie działają bindy na zaznaczanie budynków tzn. załóżmy że koszary są przypisane do ''k'' i po kliknięciu k powinny sie zaznaczyć, u mnie tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosów użyczyli: Andrzej Blumenfeld, Brygida Turowska, Ilona Kucińska, Jacek Kopczyński, Jan Kulczycki, Janusz R. Nowicki, Janusz Wituch, Jarosław Boberek, Joanna Wizmur, Krzysztof Zakrzewski, Marek Obertyn, Piotr Warszawski, Piotr Bąk, Izabela Dąbrowska, Andrzej Gawroński, Mariusz Leszczyński, Tomasz Marzecki, Jacek Mikołajczak, Przemysław Nikiel, Sławomir Pacek, Ewa Serwa-Galia, Robert Tondera, Jolanta Wołłejko i Mirosław Zbrojewicz.

Źródło: Instrukcje do W3 i TFT ofkoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, oni używają kombinacji Ctlr+X, gdzie X to jedna z cyfr. Potem wywołują wcześniejsze zaznaczenie naciskając daną cyfrę, reszta to kwestia refleksu :). Po prostu to działa inaczej, niż to sobie wyobrażałeś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sztab Antypiracki informuje, że uzyskanie programu komputerowego (gry komputerowej) bez licencji (bez zgody podmiotu uprawnionego) – np. jego ściągnięcie lub instalacja w komputerze – w celu osiągnięcia korzyści majątkowej podlega odpowiedzialności karnej w postaci kary pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Sprawca musi się także liczyć z obowiązkiem naprawienia szkody.

Podstawa prawna: art. 278 § 2 Kodeksu karnego.

Ponadto czyn taki podlega odpowiedzialności cywilnej przewidzianej w art. 79 ust. 1 ustawy o prawie autorskimi i prawach pokrewnych, w tym obowiązku zapłaty potrójnej wysokości stosownego wynagrodzenia (opłaty licencyjnej) – jeśli naruszenie ma charakter zawiniony – lub podwójnej wysokości, jeśli jest niezawinione a także wydania uzyskanych korzyści.
_________________________________________
Walka z nielegalnym oprogramowaniem w firmach trwa! Więcej informacji na [m-I] Bądź bezpieczny. Audytuj oprogramowanie, więcej informacji znajdziesz na stronie [m-I]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio postanowiłem zagrac sobie w angielska wersje wc3, dlatego odinstalowalem polska i z mojego konta na battle.net sciagnalem sobie angielska. No i wszystko dziala, procz filmikow. Wczytuje sie czarne tlo, slysze dzwięk i mam napisy ale obrazu nie ma. W polskiej wersji wkurzalo mnie to, ze podczas ogladania filmikow była taka... szara poswiata. Czego to wina? sterownikow karty graficznej? Gram na Viscie 32 bitowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 19:57, Nevrac napisał:

Witam. Ostatnio postanowiłem zagrac sobie w angielska wersje wc3, dlatego odinstalowalem
polska i z mojego konta na battle.net sciagnalem sobie angielska. No i wszystko dziala,
procz filmikow. Wczytuje sie czarne tlo, slysze dzwięk i mam napisy ale obrazu nie ma.
W polskiej wersji wkurzalo mnie to, ze podczas ogladania filmikow była taka... szara
poswiata. Czego to wina? sterownikow karty graficznej? Gram na Viscie 32 bitowej.


Moze systemu? War 3 ma juz swoje lata.

A calkowicie odinstalowales polska wersje (w tym wpisy w rejestrze itepe, itede)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 14:08, Elkhwind napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=u9g84KCEzR4 - kiedyś nagrałem sobie fpvod.


Takie pytanko

http://www.youtube.com/watch?v=Z3EbyZG5QU8&feature=related

0:12

Czy mi sie wydaje czy ty jakąś kolejkę ustawiłeś temu pesantowi (Zaraz po skończeniu altaru od razu bez zaznaczania idzie rąbać drewno kiedy ja zwykle musze zaznaczać i dać mu komende)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować