Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

Warcraft III + Frozen Throne Temat Ogólny

242 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2010 o 14:12, Dartitwo napisał:

Czy mi sie wydaje czy ty jakąś kolejkę ustawiłeś temu pesantowi (Zaraz po skończeniu
altaru od razu bez zaznaczania idzie rąbać drewno kiedy ja zwykle musze zaznaczać i dać
mu komende)

tak można ustawiać bodajże Shift +ta komenda, czyli dajesz żeby budował altara a potem shift + prawy klik na drzewo i zaraz po zbudowaniu idzie rąbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, że ostatni post został napisany ponad pół roku temu, a może znajdzie się tu ktoś kto jeszcze pogrywa w w3? a zwłaszcza na modzie heroes & armies :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
W WoWa nie gram, ale informacje o najnowszym dodatku do niego obudziły we mnie sentyment i wspomnienia, także Warcraft III znów pojawił się na dysku ;) . W związku z dodatkiem do Wowa powróciły wspomnienia z gry Pandarenem Piwowarem (czy jak on tam się nazywał). Frozen Throne swego czasu pożyczałem od kumpla, teraz zostałem z samą podstawką PL. Patrzę po sieci i wygląda na to, że do wyboru jest albo cały pakiet PL za 6 dych, ale jakoś mi kupowanie kupowanie drugiej podstawki tylko dla dodatku się nie widzi, albo Frozen Throne w wersji ang. Tu pytanie, czy ang dodatek będzie działać z podstawką pl?

Ewentualnie królestwo za oryginalny Frozen Throne PL!

Ehhh gra ma tyle lat, a nadal powala i jest bodaj najlepsza w swym gatunku. No miodzio po prostu ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 23:36, Zgreed66 napisał:

> Tu pytanie, czy ang dodatek będzie działać z podstawką pl?
Nie.


No to pozostają mi tylko desperackie poszukiwania na rynku używek :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Po prostu kup sobie sam klucz do Frozen Throne. Wersja językowa nie ma absolutnie żadnego znaczenia, ponieważ po zarejestrowaniu swojej kopii na koncie battle.net, ściągasz klienta w dowolnym języku. Klucz jest od tego niezależny. To samo dotyczy podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w końcu WarCraft 3 wraz dodatkiem i mam pierwsze pytanie. Jak wchodzę w battle.net w menu gry prosi o podanie nazwy konta i hasła. To jest konto na battle.net czy inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno?

Bo nazwa mojego konta na battlenet zwyczajnie nie daje się wpisać (ma za dużo znaków niż jest to wstanie przyjąć okno w grze) w pole nazwy konta przy próbie połączenia z battlenet przez W3.

Nie wiem jak z wersjami do ściągnięcia z konta.
Ja mam instalkę z Platynowej Kolekcji CDP i musiałem rejestrować nowego użytkownika, ale już nie normalnie w battlenecie, tylko przez okno w W3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I masz racje, jednak trzeba nowe konto założyć.

Teraz mam kolejny problem- nie możemy z kolegą zaprosić się do drużyny (nie ważne kto wysyła zaproszenie). Firewall wyłączony, port 6112 dodany do wyjątków czy to w routerze czy wcześniej w firewallu. Ja niestety mam wewnętrzne IP. Czy może być z tym związany problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To inaczej - to jest konto na Battle.net w Warcraft III :). I nie ma wiele wspólnego z kontem na www.battle.net (właściwie jeśli nie zarejestrujesz tam swojego CD-key''a z WIII, to te konta nie będą miały nic wspólnego), które wywodzi się bezpośrednio od konta w sklepiku online Blizzarda (www.blizzard.com/store).
Blame Blizzard for ambiguity, not me :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:48, meryphillia napisał:

Któryś z Was musi mieć stałe IP by założyć grę.
Inaczej się nie da, chyba, że przez hamachi (o ile to jeszcze istnieje).

Wielkie dzięki. Kolega ma zewnętrzne IP (Netia) ale niestety korzysta z routera przez co też ma wewnętrzne IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ! ;D mam pytanie odnośnie ras w warcraft 3 , chodzi i to, że kompletnie nie wiem na którą powinienem się zdecydować, elfy odpadają kategorycznie, lubię ludzi ale tak jak i u nieumarłych unity padają w kilka sekund.. a orkowie są nudni... doradźcie coś , powiedzcie o wadach i zaletach każdej z ras :) dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować