Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe DLC do Mass Effect 2 nie dla Polaków

110 postów w tym temacie

Jak czytam takie newsy to jestem bliski piracenia, a że jestem na studiach to pokusa jest tym większa(bo mamony brak), im więcej trzeba zapłacić za nie kompletna gierkę, albo im głupsze ma zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, ludzie. To nie jest problem związany z dubbingiem, jak większość osób twierdzi. Jeżeli posiadamy polską wersję gry, to niezależnie od podmiany plików na angielskie DLC nie jest kompatybilne z polską wersją gry. Instalacja dodatku będzie skutkować wg. EA błędami w grze. Czyli gra nie będzie prawdopodobnie działać.

Po prostu brak mi słów na to jak bardzo czuję się oszukana. Gdybym wiedziała, że tak będzie to bym nie kupowała durnej polskiej wersji. Dziadowskie EA. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 22:21, Elanor111 napisał:

Po prostu brak mi słów na to jak bardzo czuję się oszukana. Gdybym wiedziała, że tak
będzie to bym nie kupowała durnej polskiej wersji. Dziadowskie EA. ;/


Ja już dawno temu oduczyłem się kupowania polskich wersji i wspierania finansowego partaczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już kiedyś pisałem art. na ten temat. Kupując UK kupuję taniej, nie mam problemu z DLC i się nie wkur..
Jeśli zrobią blokadę regionalną na konta PL to będzie kicha maksymalna. Jeśli chodzi tylko o polonizację to nie mam problemu ME i tak mam z UK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 22:42, SarenkaB napisał:

Nagle wszyscy są za polityką DLC?
A gdzie ten sprzeciw społeczny?


Ja jestem przeciw.Po za tym co to za DLC? 3 giwery w cenie 160 p.Heh.Gdzie misje?Nie będę ściągał do kompa niepotrzebnego badziewia.Lepiej poczekać na ME3 i nie zawracać se głowy.P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 22:21, Elanor111 napisał:

Matko, ludzie. To nie jest problem związany z dubbingiem, jak większość osób twierdzi.
Jeżeli posiadamy polską wersję gry, to niezależnie od podmiany plików na angielskie DLC
nie jest kompatybilne z polską wersją gry. Instalacja dodatku będzie skutkować wg. EA
błędami w grze. Czyli gra nie będzie prawdopodobnie działać.

Po prostu brak mi słów na to jak bardzo czuję się oszukana. Gdybym wiedziała, że tak
będzie to bym nie kupowała durnej polskiej wersji. Dziadowskie EA. ;/


Zgadza się, to nie ma nic wspólnego z polskim dubbingiem. Ponieważ można grać w DLC w innym języku. Przykładem jest Dragon Age. Już nie pamiętam czy Mass Efect w Polsce byl sprzedawany tylko w języku Polskim czy w wielojęzykach. Jeżeli tylko w Polskim to wtedy jak najbardziej to ma związek z Polska wersją gry. Nie wiem jak to możliwe że EA przestało wydawać DLC po polsku. Z resztą tak samo tyczy się innych krajów gdzie DLC nie występuje Rosja, Czechy itp. Prawdopodobnie nic nie będą robić do premiery trzeciej części. Taka polityka EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować