Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Easter eggiem w StarCrafcie II jest...

23 postów w tym temacie

Szkoda że screena nie da się powiększyć, bo mało co widać. Co do humoru Blizza, to najwięcej go można zaobserwować w Warcraft 3. Gdzie po szybkim klikaniu owce wybuchają a istoty przez nas kierowane wymawiają śmieszne kwestie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jednym miejscu naukowiec pokładowy wspomina ze jest zmeczony i idzie grac w the lost vikings (pierwsza gra bliza) albo reklama nowej płyty Level 80000 Elite Tauren Chieftain ;] no i spalcie mnie ale jednak lokalizacja nie wyszla tak tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Easter eggów jest dużo w SC2. Np. Kwestie Marineów, reklama iGuna w TV, album lvl 800 elite tauren chieftain, a na jednej mapie są wszędzie transparenty na których pisze "Żywią y Bronią" i to nie w polskiej, a angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na planszy gdzie trzeba było znaleźć złom na czas dla najemniczki przez "podłogę można zobaczyć różne taśmociągi transportujące złom, czasami miedzy paczkami złomu można zobaczyć leppergnoma z WOW (te zielone z Gnomergan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początku planszy na dachu budynku jest kosmiczna ciężarówka w kolorach optimusa prime''a z filmowych transformersów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 12:57, johny5 napisał:

Kachinsky był już w pierwszy SC bodajże, więc nie jest to żaden Easter Egg.


Akurat Kachinksy''ego nie było - był Tom Kazansky, czyli nawiązanie do Top Guna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zanim kupie Starcrafta to kupić sobie musze Civilization 5, Worms Reloaded oraz w przyszłym roku Diablo 3. Może do tego czasy stanieje chociaż Starcraft do 120 zł to wtedy pomyśle i te wszystkie smaczki będą przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Może do tego czasy stanieje chociaż Starcraft do 120 zł to wtedy

Dnia 30.07.2010 o 13:53, Isdead napisał:

pomyśle i te wszystkie smaczki będą przede mną :)

146,90 na allegro. Wiem, bo sprawdzałem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować