Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lego Starcraft - zobacz filmik ;)

30 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2010 o 23:52, Ring5 napisał:

Niezłe. Sporo roboty w to włożyli. Piąteczka za pomysł i wykonanie. ;)

Oj pewnie sporo. Nie znam się tak za bardzo, ale to chyba jakoś tak sie filmuje, że co sekunde trzeba włączać i wyłączać kamere, przestawiać klocek o parę milimetrów...
Nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 00:01, Mastermind napisał:

> Niezłe. Sporo roboty w to włożyli. Piąteczka za pomysł i wykonanie. ;)
Oj pewnie sporo. Nie znam się tak za bardzo, ale to chyba jakoś tak sie filmuje, że co
sekunde trzeba włączać i wyłączać kamere, przestawiać klocek o parę milimetrów...
Nieźle...


25 klatek na sekundę (tyle średnio ma filmik, żeby był płynny). Tu jest tego mniej, ale to w końcu animacja poklatkowa. Dodajmy do tego mnogość obiektów (jak jest tylko Command Center i SCV to jeszcze da się to jakoś kontrolować, ale jak mamy do czynienia z kilkoma budynkami i kilkunastoma jednostkami, zaczynają się schody.

Twórcom należy się naprawdę ogromny szacuneczek za coś takiego. Ja bym chyba po pierwszych 15 minutach zwariował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne. Może kiedyś stworzono by taką wersje gry, też mająca swój klimacik. Gry z Lego mają potencjał tylko nie wykorzystują go w pełni. Ten filmik jakoby to wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już mnie rozbroiło do zera ;-)
Klimat całkiem niezły i ciekawe jak by to wyglądało jako normalna gra.
Może kiedyś Blizzard wykorzysta doświadczenie innych twórców i opracuje jakąś specjalną edycje LEGO Starcraft ;-)

A jeśli chodzi o sam film - wieeeeeeelki szacunek dla twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, film na prawdę rewelacja i wyobrazić że każda z tych figurek musiała zostać przesunięta o parę milimetrów wykonane zdjęcie, potem znowu przesunięcie i znowu zdjęcie i tak setki razy, jak nie tysiące. Naprawdę jestem pełen podziwu dla tych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia akcja z lotniskowcami to mistrzostwo świata - te klimatyczne "nóżki" ^_^ Albo akcja odwetowa w wykonaniu dwóch czołgów i maszyn kroczących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, całkiem spoko. Widziałem już lepsze animacje poklatkowe, ale fajnie zgrali to z dźwiękiem i ogólnie sporo roboty było przy tylu jednostkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się musiał nieźle napracować ale wyszło super jestem pełen podziwu ja zdecydowanie nie miałbym cierpliwości do czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni to robili pod klatkami też robię takie filmiki tyle że mniejsze. Np. jak ten robocik latał po surowce to jak jedną kartkę się ruszył to robili zdjęcie i tak cały czas przynajmniej ja tak robiłem oni mogli kamerą. Ale na prawdę kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować