Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2011 o 09:13, Lordpilot napisał:

EA mocno przehajpowało ten tytuł - nie wiem na jakim sprzęcie i na ile podrasowane były
trailery, ale fakt faktem, że u mnie, ze wszystkim na "high" (ustawienia "ultra" są ponoć
w becie zablokowane) gra aż tak dobrze nie wygląda - ot poziom ciut wyższy niż BC2, nie
ma mowy o żadnej rewolucji i "nowej" generacji. W ogóle beta sprawia wrażenie moda do
BC2, ale nie uprzedzajmy faktów ;-) Pograłem trochę na iksie i trochę na PC - wrażenia
poniżej


Tak sobie przeglądałem forum EA w poszukiwaniu inforamcji na temat masowych artefaktów w grze u mnie i natknąłem się na podbny temat :D
http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3/1435532-graphics-downgraded-since-faultline-dice.html

Wynika z niego, że wcale żaden spadek jakości grafiki nie wsytąpił od czasu trailera. Po za tym, jak wiadomo, beta jeszcze ze wszystkimi wodotryskami nie jedzie, a trailer zapewne tak był zrobiony.

Dnia 03.10.2011 o 09:13, Lordpilot napisał:

- czity i haki (tylko PC) - skoro DICE już poległo, to co będzie później ?

Z tym to jest w ogóle problem, bo teraz to trudno stwierdzić, czy coś może być cheatem czy to tylko bug xD Przecież BF nie ma killcama tak jak w CoD, gdzie widać te całe aimboty itd.
Jak np. leżę sobie za kamieniem(wielkim głazem), jestem kompletnie po za polem widzenia snajperów, a mimo wszystko pociski cudownie nie wchodzą w kolizję z materią tegoż kamienia, to nie wiem co o tym sądzić xD Może wallhack? :D No właśnie, ale to przecież też gra ma wbudowane, bo nie raz widać oznaczonych wrogów za jakąś przeszkodą >.<

Dnia 03.10.2011 o 09:13, Lordpilot napisał:

Nieliczni, którym dane było pograć na Caspian Border meldują, że gimbusy ustawiają się w kolejkach żeby > polatać lub pojeźdzuić czołgiem - lol a tak się śmiano z graczy CoDa. No ale tamto community jest przynajmniej
już zorganizowane, a tutaj jedna wielka prowizorka - nawet w rushu nie ma komu podkładać
bomb pod m-comy, bo jakieś 80% myśli tylko o fragowaniu...

Ja to widze tak, że duża część "betatesterów" to po prostu zapaleni gracze Coda spragnieni zobaczyć w czym tam to BF jest lepszy niego(w becie -.-), weszli na serwy i robią burdel w swoim stylu :D Także raczej póki ta beta trwa to nie ma co liczyć na poważnych ludzi xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem strasznie napalony na ten tytuł, ale tak sobie myślę, że to monotonna strzelana, w której celem jest bycie na szczycie tabelki. Dobrze, że tą bete dali bo bym wydał kasę na grę, która mnie nie wciągnie na zbyt długo (choć gemplej jest bardzo miły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie już to, że dostaję codziennie mejle o temacie, "bla bla dziękujemy za testowanie BF3 beta", WTF? To Dice tak spamuje czy kto? Dostaję to zarówno na skrzynkę z PSNa jak i konta na PC...w dupie już mam tą ich grę, betę i te mejle. Z czystego względu bezpieczeństwa wywalam ten syf, nie wchodząc w niego więc nie znam zawartości.

A co do gry, niedoróba roku 2011. I tak cały ten medialny pojedynek wygra CoD, zwłaszcza jak patrzę jak BF u mnie działa, mimo, że nie mam ostro starego kompa. Są dziś gry ładne, renderujące olbrzymie połacie terenu i się jakoś nie rżną w trzy dupy. Podobają mi się strasznie animacje, ale jak zacząłem oglądać filmiki z MW3 to tam też poziom animacji poszedł do góry. Znając życie i mając już BO na półce, kupię MW3 z jednego powodu: ta gra zapewne powinna mi działać płynnie. Jest tylko jedno ale: kupię ją bo lubię akcje i strzelanki, żeby tak od czasu do czasu sobie postrzelać, jednak nie to jest sednem sprawy, kupię ją pół roku po premierze za jakieś grosze.

W BF3 z chęcią bym pograł, w dorobioną grę, która chodzi płynnie (i nie trzeba wymieniać kompa wywalając kupę kasy, bo nagle tylko BF nie chodzi), ze znajomymi ogarniętymi ludźmi, na wielkiej mapie. Jak w Crysis Wars na mapie Mesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 20:19, KhazarOne napisał:

kupię ją pół roku po premierze za jakieś grosze.


Powodzenia, obie serie gier trzymają cenę jak cholera, nawet po kilku latach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh.. mam tak samo, bylem strasznie zajarany ale gra rzeczywiscie nie chodzi tak płynnie jakbym tego chcial. Gra sama w sobie nie jest taka zla, oczywiscie to tylko beta wiec wypowiedzi typu ze gra jest nieudana nie maja zadnego sensu, zastanowie sie jeszcze nad kupnem.. btw : czy wie ktos czy w przypadku MW3 rowniez bedzie beta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie podać link do jakiegoś filmu jak wygląda destrukcja budynków na Caspian Border? Ja nie mogłem znaleźć. Ogólnie z tych filmów co widziałem, to wywnioskowałem, że na Caspian Border praktycznie nie ma budynków :/
Pytam, bo jeszcze się zastanawiam nad zakupem. Kusząca jest oferta gram.pl, bo jest sporo dodatkowych rzeczy, ale nie jestem w 100% pewny co do gry (co jest dość dziwne, bo w sumie to całkiem dobrze się bawię grając w nią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim kompie sprzed 2 lat gra na max detalach w full HD ma 50fpsów. Zmień kalkulator ;)

BF to BF a COD to COD. Fani jednego raczej nie porzucą dla drugiej, ewentualnie kupą oba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka podobna do tej, którą prezentował MoH, a więc klapa. Ginie się w przeciągu ułamku sekundy nawet nie wiedząc skąd i jak. Do tego te latarki, które biją po oczach. Wszyscy albo biegają na oślep albo nie ruszają się z miejsca czekając na swoją okazję.

Nie, miałem zamiar kupić, ale właśnie zaoszczędziłem 129 zł.

Szkoda, bo z BF3 były wiązane wielkie nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 21:30, Lord_Polish napisał:

Pytam, bo jeszcze się zastanawiam nad zakupem. Kusząca jest oferta gram.pl, bo jest sporo
dodatkowych rzeczy, ale nie jestem w 100% pewny co do gry (co jest dość dziwne, bo w
sumie to całkiem dobrze się bawię grając w nią).

Mam to samo, gram w betę, nie mam większych problemów, bawię się naprawdę przednio, ale mam jakieś wątpliwości czy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, miałem bardziej na myśli MW i BF2 aniżeli takie odstępy od serii jak Twoje przykłady.
Mimo kilku lat od premiery ciągle utrzymują cenę, nie spadają to "Tanich" serii po 25-30 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 23:00, Mafioso_PL napisał:

Cóż, miałem bardziej na myśli MW i BF2 aniżeli takie odstępy od serii jak Twoje przykłady.
Mimo kilku lat od premiery ciągle utrzymują cenę, nie spadają to "Tanich" serii po 25-30
zł ;)


EA ma tylko EA Classic, Activision też tańszych serii chyba nie ma, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 23:13, Ecko09 napisał:

EA ma tylko EA Classic, Activision też tańszych serii chyba nie ma, nie wiem.

Best of Activision - w Empikach pełno tego. Ale czas w jakim gry trafiają do tej serii jest bardzo różny. CoDom zajmuje to całe lata - czwórka nadal nie wpadła, choć w sumie jest już dużo tańsza, ale mniej popularne tytuły wpadają do niej stosunkowo błyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować