Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Nie wiem co się dzieje, ale nie mogę żadnego meczu rozegrać, rano udało mi sie odpalić 2 razy, a teraz za każdym razem kiedy mi pokazuje wczytywanie po chwili rozłącza "game disconnected: your connection to the server timed out" jakaś maskra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 16:16, zerohunter napisał:

Już można dodatek ściągać, ponad 6GB waży, dobrze że teraz jest taka możliwość a nie
dopiero w poniedziałek.


To na pewno jest dodatek ?. Waży dużo , bo jest dużo liczba zmian. Przed ostatnim DLC , czyli Aftermath było tak , że był przed samym wydaniem dlc , patch , który ważył 1,5GB/3GB , dokładnie nie pamiętam i też myślałem , że dlc pobieram :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 17:27, Bralo napisał:

To na pewno jest dodatek ?. Waży dużo , bo jest dużo liczba zmian. Przed ostatnim DLC
, czyli Aftermath było tak , że był przed samym wydaniem dlc , patch , który ważył 1,5GB/3GB
, dokładnie nie pamiętam i też myślałem , że dlc pobieram :)?


Chyba patch - nazywa się "Battlefield 3".

Dodatki w menu pobierania zawsze miały dopisaną nazwę, więc było jasne co się pobiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za kolejne gówno się pobiera przy próbie włączenia BF3?! I na dodatek waży ponad 6GB! Już całkiem się tym idiotom we łbach poprzewracało? Łącznie 12GB aktualizacji?! Co za... GÓWNO. Battleshit 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 23:07, TerrorHurtz napisał:

Co to za kolejne gówno się pobiera przy próbie włączenia BF3?! I na dodatek waży ponad
6GB! Już całkiem się tym idiotom we łbach poprzewracało? Łącznie 12GB aktualizacji?!
Co za... GÓWNO. Battleshit 3.


No nie bądź taki, autorzy dbają o grę, wprowadzają ciągłe zmiany i usprawnienia by grało się lepiej a Ty ich tak traktujesz ;p

Ale jednak 6 GB, to musi być coś grubego, skoro mówicie, ze to jeszcze nie dodatek. Pewnie będą to jakieś zmiany w rozgrywce i pewnie w grafice związane z nadchodzącym dodatkiem, ale sama zawartości dodatku pobierze się nieco później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 23:07, TerrorHurtz napisał:

Co to za kolejne gówno się pobiera przy próbie włączenia BF3?! I na dodatek waży ponad
6GB! Już całkiem się tym idiotom we łbach poprzewracało? Łącznie 12GB aktualizacji?!
Co za... GÓWNO. Battleshit 3.



Ludzie , narzekacie na błędy w grach , a gdy twórcy wprowadzają łatki , aby je poprawić , to płaczecie , że pobierać trzeba!. W tych 6-gigach jest też zawarte ostatnie DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dbają o grę, że jeden patch nieco poprawia, a następny pieprzy drugie tyle. I zobacz lepiej ile już tych zasranych aktualizacji trzeba będzie ściągać w przypadku reinstalacji systemu, albo odinstalowania gry - ponad 14GB. Tyle to porządne gry ważą, a nie jakieś aktualizacje z d.py wzięte.

I niech nikt się nie łudzi, że to jakieś darmowe DLC - to zwykła AKTUALIZACJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 23:17, Sigu napisał:

Wydaje mi się, że to może być najnowszy dodatek...

Poza tym jaki ty masz Internet, że narzekasz?


Po 1 - to nie jest żaden dodatek.

Po 2 - mój internet nie ma tutaj nic do rzeczy, bo są ludzie, którzy posiadają łącze 6Mb/s, a nawet 1,3Mb/s i żeby sobie pograć będą musiały pobierać przez kilkanaście godzin masę tego gówna, które i tak nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mówił o darmowym DLC , że wyjechałeś z takim tekstem?.

Sam mam neta 1mb/s i nie płaczę. Zostawiam sobie włączonego PC na noc i mam grę.

Gdyby od premiery nic nie patchowali , to również był by płacz i lament , że gra jest niegrywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie updatowałem gry od jakichś dwóch miesięcy. Możliwe, że będzie na mnie czekał patch o wielkości kilku MB, nie płaczę (OMG! Patch Skyrima miał 25 MB! Tak wielkiego jeszcze nie widziałem). Ja jako szczęśliwy mieszkaniec Wrocławia mam internet taki: http://www.speedtest.pl/test/56545590
Ale nie zawsze tak było. Wcześniej (przed studiami) miałem coś w granicach 1.4Mbps i nie narzekałem na duże updaty czy wielkie pliki do pobrania. Jest zawsze sporo rzeczy do zrobienia, a pobieranie przecież działa w tle...

Ale to nie o to w sumie chodzi. Możliwe, że złożony system plików wymaga podmiany całej struktury. Możliwe, że wraz z tą aktualizacja pobiera się nowe DLC albo przynajmniej niektóre pliki nowego DLC (bywało już tak wcześniej w przypadku gier DICE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 23:28, Bralo napisał:

Czy ktoś mówił o darmowym DLC , że wyjechałeś z takim tekstem?.

Jeśli to nie jest DARMOWE dlc to po jaką cholerę jego zawartość mają ściągać ludzie którzy tego po prostu nie chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 23:51, Sigu napisał:

Ja nie updatowałem gry od jakichś dwóch miesięcy.

Tak, na pewno. Szczególnie, że ja 2 tygodnie temu reinstalowałem system i w międzyczasie do battleshita zdążyły już wyjść kolejne 2 aktualizacje, a nawet 3 licząc z tą dzisiejszą - 6 GIGOWĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szok, nie miałem żadnej aktualizacji... Tak czy inaczej... Twoje narzekanie nieco przypomina narzekanie dla narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 00:02, TerrorHurtz napisał:

> Czy ktoś mówił o darmowym DLC , że wyjechałeś z takim tekstem?.
Jeśli to nie jest DARMOWE dlc to po jaką cholerę jego zawartość mają ściągać ludzie którzy
tego po prostu nie chcą?


To pytanie należy zadać twórcom , jeśli na prawdę znajduję się tam DLC, to na pewno nie jest darmowe , bo EA takich akcji nie robi :).

Podobnie miałem z B2K , którego nie miałem , a pobrać musiałem. Później B2K zakupiłem i mogłem od razu pograć.

O 24 włączyłem sobie pobieranie na noc , teraz mam 77%=4,8GB , wychodzę do szkoły , wrócę i będę mógł grać. Więc ludzie ze słabym łączem też mogą sobie pobierać " szybko" , kiedy śpią :).

Z tymi aktualizacjami to chyba przesadziłeś. Były aktualizacje , ale wtyczki na battlelogu. Ostatnia większa aktualizacja wyszła wtedy , kiedy była premiera DLC Aftermath i ważyła 3GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość zmiany języka z eng na pol bez ponownej reinstalacji gry ? Musiałem zainstalować ostatnio po angielsku jak robiłem reinstal i teraz nigdzie nie moge tego zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie przesadziłem. Zobaczysz, ile zajmują aktualizacje, jeśli będziesz zmuszony zainstalować BF3 od nowa. Po instalacji gry z płyty, zacznie się ściąganie 14 GIGOWEJ aktualizacji. Nawet przy szybkim internecie jest to strata 2 godzin.

Ciekawe co mają powiedzieć ci, którzy mają wolniejsze łącze i na dodatek co jakiś czas zrywa im połączenie. Co się wtedy stanie, jak przy 50% pobierania nagle przerwie? Wszystko mają ściągać od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować