Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2013 o 17:01, luq napisał:

Czy są jakieś problemy w przypadku zakupu Premium, kiedy posiada się już jakiś dodatek?
Pomijając oczywiście fakt, że płaci się w pewnym sensie dwa razy za to samo.

W moim przypadku nie było żadnych problemów.
Jak kupowałem (w sklepie) premium to miałem już podstawkę i pierwszy dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 16:48, Malevyn napisał:

jest jakis pojazd w bf3 ktory ma podobny tryb ognia jak tu ? dobry do zwalczania piechoty
http://www.youtube.com/watch?v=OdoGymLkWGY
najbardziej podobna jest chyba lavka

Pojazdy typu LAV najbardziej tu pasują. Są szybkie i świetnie nadają się do wybijania piechoty ,chociaż ja również używam konfiga do walki z czołgami. I tez się sprawdza.

Dnia 24.02.2013 o 16:48, Malevyn napisał:

i jaka jest roznica miedzy czolgiem a niszczycielem czolgow ?

Niszczyciele są szybkie i mają 1 głowne stanowisko kierująco bojowe. Pozostałe zajmuje piechota jak przy transportowcach strzelając z załączonych karabinków. Dodatkowo niszczyciele mają dodatkowy rodzaj pocisku z głównego działa.

Sam czołg ma jedno główne stanowisko kierująco-bojowe, stanowisko dla osoby obsługującej obrotowy karabin maszynowy (rodzaj lekki lub ciężki zależy chyba od kierowcy) ,oraz stanowisko dla osoby obsługującej celownik laserowy z noktowizorem do namierzania pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 20:16, zerohunter napisał:

Na granicy kaspijskiej nie ma śmigłowców:O


Co Ty za posta odkopałeś :) , nawet go nie pamiętam.
Po za tym są śmigłowce : AH-1Z Viper (US) , Mi-28 Havoc ( RUS) , to są śmigłowce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 00:02, Malevyn napisał:

na jakich mapach jest dostepny lav25 oprocz szturmu na karkand ?

Kharg Island ,Noshahr Canals, Grand Bazaar , Seine Crossing i Tehran Highway .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Po kilku minutach gry w multi wyłącza mnie do battle logu i pojawia się komunikat o takiej treści:

"Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player "XXX"'' (for 0 minutes) ... This PB Server Requires (A1386 C2.325) - Error loading pbcl"

Może ktoś wie jak pomóc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 10:20, Caridin napisał:

Mam problem. Po kilku minutach gry w multi wyłącza mnie do battle logu i pojawia się
komunikat o takiej treści:

"Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player
"XXX"'' (for 0 minutes) ... This PB Server Requires (A1386 C2.325) - Error loading pbcl"

Może ktoś wie jak pomóc? ;)


Na dole strony . http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/forum/threadview/2832654625452698849/last/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to mam taki problem, że po prostu nie pobiera mi się przepustka sieciowa (xbox). Zaczynam pobierać i nagle "Nie można pobrać: przepustka sieciowa". Ktoś wie, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na xbox.com znajdź Battlefielda 3, zaloguj się na konto, dodaj przepustkę do kolejki pobierania. Włącz konsolę, pobierz. Powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś włączać "synchronizację pionową" w BF3? Nie wiem, czy tylko u mnie się tak dzieje, ale zarówno po włączeniu, jak i wyłączeniu fps-y nadal są takie same i przekraczają wartość 60 (co przy włączeniu v-sync nie powinno się dziać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak instalowalem bf3 tak 3 tygodnie temu to widzialem informacje na originie ze mozna grac za darmo w bf1942
teraz tego nie moge znalezc. jest to dalej aktualne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dlatego, że z "demo" możesz pobierać za darmo. Co prawda można było kupić grę za 0zł, ale o tym chyba nie pomyśleli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować