Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2013 o 10:34, muszczu napisał:

czy jest możliwość zmiany języka z eng na pol bez ponownej reinstalacji gry ? Musiałem
zainstalować ostatnio po angielsku jak robiłem reinstal i teraz nigdzie nie moge tego
zmienić.


Nie radzę ci tego robić bez ponownej instalacji. Wspaniały Origin i aktualizacje do samej gry są zrobione tak idiotycznie, że po takim zabiegu możesz mieć problemy z graniem, albo z utratą fpsów.

Oczywiście w razie ponownej instalacji musisz liczyć się z pobieraniem 14 gb aktualizacji. To takie wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 09:24, zerohunter napisał:

Mój kumpel kupi Bfa za tanią cenę, nie chcesz sprzedać?


Tak, sprzedałbym to dziadostwo w cholerę, gdyby nie fakt, że do konta Origin mam przypisanego BF3 + dodatek Powrót do Karkand, BBC2 i wszystkie Crysisy.

Nie rozumiem też, dlaczego ludzie bronią tą kpinę jaką jest "super" Battlefield 3 + jeszcze "lepszy" Origin. Parę lat temu za takie "coś" EA dostałaby kopa w tyłek od graczy. Aktualizacje mają wielkość połowy gry, dodatkowo wymagane jest jakieś chore odpalanie przez przeglądarkę (?!) i konieczność używania Origina, który szpieguje użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:25, TerrorHurtz napisał:

Wcale nie przesadziłem. Zobaczysz, ile zajmują aktualizacje, jeśli będziesz zmuszony
zainstalować BF3 od nowa. Po instalacji gry z płyty, zacznie się ściąganie 14 GIGOWEJ
aktualizacji. Nawet przy szybkim internecie jest to strata 2 godzin.


Nikt nie karze Ci siedzieć 2 godziny przy PC i czekać , aż Ci się pobierze gra. W tym czasie można zrobić coś pożytecznego w domu , wyjść na dwór , dużo jest możliwości, aby zabić czas.

Dnia 06.03.2013 o 11:25, TerrorHurtz napisał:

Ciekawe co mają powiedzieć ci, którzy mają wolniejsze łącze i na dodatek co jakiś czas
zrywa im połączenie. Co się wtedy stanie, jak przy 50% pobierania nagle przerwie? Wszystko
mają ściągać od nowa?


Jeśli przerwie się pobieranie , lub sam wyłączysz origin , lub zatrzymasz , to pobierania startuje od tych 50%.
Na początku historii origin tak było , że pobierać musiałeś od nowa ( sam tak miałem ) , ale teraz jest inaczej.

Ludzie bronią gry , bo im się podoba. Jeśli mi się gra w coś przyjemnie , świetnie się przy tym bawię , to nie widzę powodów , aby pisać , że dana gra jest taka i taka , również to działa w odwrotną stronę.

Teraz gry robi się dla kasy , dlatego w pudełku mamy "połowę" gry , a następnie wychodzą aktualizację.
Nic na to nie poradzisz. Ludzie to kupują , to będą wydawane takie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 15:04, Bralo napisał:

> Wcale nie przesadziłem. Zobaczysz, ile zajmują aktualizacje, jeśli będziesz zmuszony

> zainstalować BF3 od nowa. Po instalacji gry z płyty, zacznie się ściąganie 14
GIGOWEJ

> aktualizacji. Nawet przy szybkim internecie jest to strata 2 godzin.
>

Nikt nie karze Ci siedzieć 2 godziny przy PC i czekać , aż Ci się pobierze gra. W tym
czasie można zrobić coś pożytecznego w domu , wyjść na dwór , dużo jest możliwości, aby
zabić czas.


Tylko coraz częściej zdarza się, że siadam w danym momencie (przeważnie wieczór) chcę godzinę pograć i zawsze jak na złość wyskakuje mi przymusowa aktualizacja. Wczoraj to już w ogóle było przegięcie.

I zdaję sobie sprawę, że nic się na to nie poradzi, bo technika idzie do przodu itp. Dlatego tęsknię za czasami, kiedy kupowało się grę, wyjmowało z pudełka i grało. Nie trzeba było się bawić w żadne Originy, GFWL-y, Steamy, Uplaye, odpalanie przez przeglądarkę internetową, wymagane stałe połączenie, tysiące aktualizacji i inny tego typu syf, który rozwinął się wraz z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 20:59, KamyK_84 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć co naprawili tym 6-gigowym patchem? Czy to przymusowe ściąganie
tego nowego dodatku?


Szczerze , to żadnych zmian nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 20:59, KamyK_84 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć co naprawili tym 6-gigowym patchem? Czy to przymusowe ściąganie
tego nowego dodatku?


Tak, jest to przymusowe ściąganie nowego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 21:18, TerrorHurtz napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć co naprawili tym 6-gigowym patchem? Czy to przymusowe ściąganie

> tego nowego dodatku?

Tak, jest to przymusowe ściąganie nowego dodatku.

20130312161221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi zajęło ściągnięcie tego łącznie 23 minuty i 24 sekundy co do nowych trybów to wypowiem się na temat air supperiority bo CTF tak trochę maznąłem(może być ale do niego potrzeba min. 32 osobowy serwer dla mnie by się przyjemnie grało).

to jest po prostu TDM bo zanim zajmie się punkty to trzeba rozwalić przeciwnika ale muszę przyznać fajnie wyglądają potyczki 12vs12 i same odrzutowce + to doskonała farma na ulepszenia myśliwców XD

moje ogólna ocena dlc wszystkich od najlepszego do najgorszego

1)Back to Karkand
2)Armored Kill
3)End GAme
4)Aftermath
5)Close Quarters

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi powiedzieć gdzie te cholerne zrzucane BWP zdobyć? tzn jaki tryb gry czy coś. Nie nawidze pojazdów itp ale jak zadanie wymaga to cóż zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 18:17, Numenpl napisał:

moje ogólna ocena dlc wszystkich od najlepszego do najgorszego

1)Back to Karkand
2)Armored Kill
3)End GAme
4)Aftermath
5)Close Quarters

Ja bym to ułożył w dokładnie odwrotnej kolejności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 20:22, pawbuk napisał:

Ja bym to ułożył w dokładnie odwrotnej kolejności :D


W End Game jeszcze nie grałem , ale ogólnie mówiąc , to CQ też dało mi najwięcej frajdy z gry , czego bym się nie spodziewałem , nastepnie B2K , Aftermath , natomiast Armored Kill w ogóle mi nie podszedł i nie grywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zagrać Conquest na nowych mapach. Zdobądź środkowy punkt (na konsolach C, nie wiem jak na PC) i pojawi się opcja spawnu w IFV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 21:15, Bralo napisał:

W End Game jeszcze nie grałem , ale ogólnie mówiąc , to CQ też dało mi najwięcej frajdy
z gry , czego bym się nie spodziewałem , nastepnie B2K , Aftermath , natomiast Armored
Kill w ogóle mi nie podszedł i nie grywam.


Jakieś 80% czasu w grze spędziłem na mapach z CQ - idealne mapy dla szturmowców i wsparcia, a tymi klasami głównie gram.
Ogólnie wkurza mnie ten pustynny charakter - dużo bardziej mi się podobały dżungle z BC2. Mam nadzieję, że w BF4 mapy będą mniejsze, z większą koncentracją walki, bo nie ma dla mnie nic gorszego niż szukanie przeciwnika na wielkiej mapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapy nie będą takie. BF3 stawia na wielkość. Jeśli chcesz szybko, to graj w CoD.
Chociaż... BF3 kupuje się dla wielkości, ale DLC może stawiać na szybkość.
Poza tym mapy są jakie są (wizualnie), bo konflikt jest w Azji Mniejszej. W Bad Company 2 skakało się po świecie i różnorodność map mogła być większa. A poza tym są bardziej zalesione mapy, nie można narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować