Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Hej mam problem dawno już nie grałem BF3, postanowił sobie trochę pograć, zainstalowałem aktualizacje, wciskam jakąś mapę i pojawia się okienko że mam coś ściągnąć, klikam download i nic.. co zrobić? System W7, mozilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 15:48, Paoro napisał:

Hej mam problem dawno już nie grałem BF3, postanowił sobie trochę pograć, zainstalowałem
aktualizacje, wciskam jakąś mapę i pojawia się okienko że mam coś ściągnąć, klikam download
i nic.. co zrobić? System W7, mozilla.


Te okienko pokazuje się w lewym dolnym rogu ekranu, tam gdzie normalnie wczytują się mapy? Jeśli tak, to pewnie musisz pobrać menadżera gry na bettlelogu, który się aktualizuje raz na jakiś czas. Klikasz pobierz na tym okienku, a po pobraniu musisz ten plik zainstalować ręcznie na kompie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 18:38, Wszystkozajete napisał:

Te okienko pokazuje się w lewym dolnym rogu ekranu, tam gdzie normalnie wczytują się
mapy? Jeśli tak, to pewnie musisz pobrać menadżera gry na bettlelogu, który się aktualizuje
raz na jakiś czas. Klikasz pobierz na tym okienku, a po pobraniu musisz ten plik zainstalować
ręcznie na kompie i tyle.

No tak, dawnej to był lewy dolny róg i się wszystko instalowało, jak należy, teraz to jest u góry po prawej bardziej i klikam download a mi nie chce się jakby do okno do pobierania otworzyć.. nie wiem czemu, tak jakby ten przycisk była nie działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem bf3 premium edition z podstawka i 5 dlc. narazie poprosilo mnie tylko o pierwszy klucz(sa dwa: do bf3 i do PE) i zainstalowalo sie bf3 limited edition wiec podstawka + b2k. teraz sie aktualizuje, juz ponad 30 min a dopiero 20%.
rozumiem ze ten drugi kod doda reszte czyli 4 dodatki ? tez cos bedzie sie aktualizowac ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze ten drugi kod doda reszte czyli 4 dodatki ? tez cos bedzie sie aktualizowac

Dnia 04.02.2013 o 18:56, Malevyn napisał:

? :O


Jeśli dodadzą Ci się 4 dodatki, to będziesz musiał pobrać każdy z osobna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 5kbs neta wiec troche to zajmie :(
jeszcze pytanie o ta aktualizacje, to poprostu sciaga z neta nowe patche itd ?
bo idzie to jak krew z nosa a w tym czasie moglbym instalowac inne rzeczy.
mozna wyciagnac teraz plyte bf3 z nagrywarki czy jest jeszcze potrzebna ?
nie chcialbym zeby teraz cos przerwalo aktualizacje ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 19:08, Malevyn napisał:

mam 5kbs neta wiec troche to zajmie :(
jeszcze pytanie o ta aktualizacje, to poprostu sciaga z neta nowe patche itd ?
bo idzie to jak krew z nosa a w tym czasie moglbym instalowac inne rzeczy.
mozna wyciagnac teraz plyte bf3 z nagrywarki czy jest jeszcze potrzebna ?
nie chcialbym zeby teraz cos przerwalo aktualizacje ;d

ta od razu najnowszą wersję każdego DLC jeśli do niego wyszedł patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 19:08, Malevyn napisał:

mam 5kbs neta wiec troche to zajmie :(
jeszcze pytanie o ta aktualizacje, to poprostu sciaga z neta nowe patche itd ?
bo idzie to jak krew z nosa a w tym czasie moglbym instalowac inne rzeczy.
mozna wyciagnac teraz plyte bf3 z nagrywarki czy jest jeszcze potrzebna ?
nie chcialbym zeby teraz cos przerwalo aktualizacje ;d


Ja mam 2mb/s :) , więc jeszcze gorzej, zawsze na noc muszę zostawiać.
Jeśli na pewno zainstalował Ci się Battlefield 3 płyty , to śmiało możesz ją wyciągnąć.
Niestety, patchy było sporo do Bf''a , więc musisz je pobrać. One pobierają się same przez origin , płyta nie jest wtedy wymagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 19:23, Darkstar181 napisał:

Od kiedy będzie odblkowany najnowszy dodatek dla nabywców premium ? (wersja PC)


Jeśli się nie mylę,to dla wszystkich jest to 28 marzec, dla premium chyba dwa tygodnie wcześniej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra zaktualizowalo sie bf3 limited edition. jak teraz dodac drugi kod z premium edition zeby sciagnac reszte dodatkow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram na ultra, 1920x1080, gra chodzi plynnie mimo to symbole podczas celowania np dragunovem czy czolgiem sa takie niewyrazne. pozatym np przy celowaniu na duza odleglosc cienie na powierzchniach np skaly, budynki czy ziemia tak dziwnie migocza, jakby sie tekstury przebijaly jedna przez druga, nieladnie to wyglada.
sadzilem ze jak juz jest wszystko na max to takich rzeczy sie nie uswiadczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sadzilem ze jak juz jest wszystko na max to takich rzeczy sie nie uswiadczy :(

Gram na 1680x1050 średnio/wysokie i takich rzeczy nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposob w battlelogu mozna ustawic tak zeby widziec servery ''oficjalne'' bez zadnych udziwnien. wolalbym pograc na takich serverach gdzie jest 100-200 ticketow czy ile tam jest najmniej i gdzie zmieniaja sie mapki zebym mogl je wszystkie zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali ku***.
Drugi raz dziś zostałem wyrzucony z serwera , gdy mi dobrze szło i byłem w pierwszej trójce na serwerze.
Dać takiemu admina i kozaka ku*** struga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 17:18, Malevyn napisał:

w jaki sposob w battlelogu mozna ustawic tak zeby widziec servery ''oficjalne'' bez zadnych
udziwnien. wolalbym pograc na takich serverach gdzie jest 100-200 ticketow czy ile tam
jest najmniej i gdzie zmieniaja sie mapki zebym mogl je wszystkie zobaczyc.


No to jedziemy:
1. W zakładce gra zaznacz wszystko co tam posiadasz podstawkę i DLC.
2. Zakładka wstępne zaznacz Normalne bez żadnych udziwnień.
3. Zakładka szczegółowe tutaj zaznacz: rankingowe, punkbuster i ewentualnie zestaw map piszę ewentualnie ponieważ zestaw może zawierać nawet tylko 2 mapy lub ewentualnie zmiana trybów gry to zaznaczenie spowoduje wyświetlenie serwerów z różnymi trybami rozgrywki np. pierwsza runda szturm drużynowy, druga runda mistrz broni i tak w kółko tzn. może być inaczej, nie piszę że musi tak być.
4. Filtry zostaw w spokoju chociaż z drugiej strony jest tam opcja w zakładce ustawienia gracza
Kupony Zespołu % ja mam domyślnie ustawione, ale jak ustawisz sobie np. najniższą wartość 200% to battlelog wyświetli ci serwery z minimum 600 ticketami i więcej tak więc twój wybór.
5. Zkładek wielkość gry i wolne miejsca zostawiam ci do wyboru jedni grają tylko na serwerach do 32 inni do 48 jeszcze inni (czyli ja) do 64 graczy (no cóż Operacja Metro do 64 graczy, 3000 i więcej ticketów, po prostu definicja stwierdzenia Cluster Fuck).
6. Zakładka "Tryb" to jest ważne zaznacz np. wszystkie podboje nawet te z najazdami, a także dominacja i podbój (jeśli jesteś w posiadaniu DLC Close Quarters), albo wszystkie szturmy.
Nie zaznaczenie żadnego trybu spowoduje wywaleniem pierdyliarda serwerów o zróżnicowanych trybach.
Możesz także nie ograniczać się do jednego trybu i zróżnicować sobie ( min. patrz punkt 3) i zaznacz sobie dajmy na to do tych podbojów szturmy.
I tutaj się zatrzymamy na chwilę muszę coś wyjaśnić otóż wielokrotnie zdarza się tak że zaznaczamy np. podboje, ale nie zakazujemy w zakładce szczegółowe zmiana trybów gry i potem ludzie dziwą się że grają sobie na super podboju bo on tam definiuje Battlefielda, aż tu nagle koniec rundy ładuje się kolejna i dowiadujemy się że to jakiś zespołowy deathmach i oczywiście idzie gigantyczny hejt na battleloga że to jakiś z rzyci szajs itp. itd.
6. Zakładka mapy nie zaznaczaj żadnej mapy, gdyż zaznaczenie jakiejś konkretnej spowoduje wyświetlenie serwerów z właśnie trwającą na tej mapie rundą, a tak przegapisz jakiś konkretny serwer.

Uff mam nadzieję że pomogłem jeśli nie inni gramowicze może inaczej ci wytłumaczą ja zrobiłem to po swojemu, trochę się napisałem i myślałem że battlelog to żadna filozofia cóż myśli bywają mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 02:24, Malevyn napisał:

jak sie odblokowuje g3a3 ? za wspolprace ale co dokladnie ?


Za przechodzenie misji Co-Op za które dostajesz punkty , które są potrzebne do obblokowania G3A3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować