Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Fak Pehecheng jest wlasciwie teraz przynajmniej dla mnie bez uzyteczny,za to dzieki temu odkrylem moja nowa milosc M60:D:D.Musze przyznac ze jak juz "karabin zacznie lezec w lapach" to naprawde mozna wiele krwi przelac polecam do rzezi wszelkiego rodzaju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmarnowałem na to cały wieczór ale się udało i jestem z siebie dumny.
O 2 w nocy udało mi się trafić na dobry mecz i wygrać drugą rundę TDM. Pierwszej nie wygrałem, wbiłem na losowy serwer i dołączyło mnie od zwycięzców :3
Jeszcze 3 i dostanę naprawdę imba spluwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 10:16, szaryczlowiek napisał:

Fak Pehecheng jest wlasciwie teraz przynajmniej dla mnie bez uzyteczny,za to dzieki temu
odkrylem moja nowa milosc M60:D:D.Musze przyznac ze jak juz "karabin zacznie lezec w
lapach" to naprawde mozna wiele krwi przelac polecam do rzezi wszelkiego rodzaju;)


W moim wypadku to ok 70-80 killa wszystkie bronie zaczynają mi dobrze leżeć w dłoni. Kwestia przyzwyczajenia poprostu:D Teraz męczę PDW i strzelby i muszę powiedzieć, że całkiem, całkiem te bronie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po doświadczeniu z BC2 chciałbym zapytać, czy podobnie jak we wspomnianej grze, w BF3 da się mieć więcej niż jednego żołnierza ? Zależy mi na tym, gdyż pewnie więcej domowników chciałoby w tę grę zagrać, a wygodniej jest, każdy każdy gra na własne konto, tak jak jest własnie w BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 12:06, oOxYg3n napisał:

Witam. Po doświadczeniu z BC2 chciałbym zapytać, czy podobnie jak we wspomnianej grze,
w BF3 da się mieć więcej niż jednego żołnierza ? Zależy mi na tym, gdyż pewnie więcej
domowników chciałoby w tę grę zagrać, a wygodniej jest, każdy każdy gra na własne konto,
tak jak jest własnie w BC2.

Nope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany po nowej łatce bardzo odczuwalne, w pozytywnym znaczeniu :>. Mam wrażenie, że gra chodzi płynniej, gracze częściej proszą o ammo i w ogóle jakoś tak inaczej jest. Szkoda, że niedługo będę zmuszony zwolnić miejsce na dysku dla innej gry. Ogólnie jestem mile zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam battlefield 3 na konsole xbox 360 wersje limitowana z dodatkiem powrót do karkad wczoraj po zainstalowaniu dodatku znikneły mi mapy z tego dodatku proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 14:33, pawelek662 napisał:

mam battlefield 3 na konsole xbox 360 wersje limitowana z dodatkiem powrót do karkad
wczoraj po zainstalowaniu dodatku znikneły mi mapy z tego dodatku proszę o pomoc

Co rozumiesz przez zniknęły ci? Sprawdź filtry wyszukiwarki serwerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, co za ironia.
Pojawił się nowy patch - wszyscy narzekają a ja chwalę.
Pojawiła się aktualizacja Origin - problemy.

Gdy uruchomiłem grę mój HDD mielił niesamowicie, aż przez słuchawki słyszałem. Zrobiłem defragmentację UltraDefragiem. Próbuję się gdzieś dołączyć - ładuje się chyba 10 minut chyba i nic, dopiero jak się zmienia mapa w tym czasie to pojawia się kolejny loading i dopiero wtedy mnie wrzuca do gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już naprawdę mnie ta gra powili irytuje,gram sobie,obojętnie czy na minimalnych czy średnich nic mi nie laguje,a przyjdzie moment że dostaje masakrycznego laga. CO JEST?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 14:49, lukasir napisał:

Już naprawdę mnie ta gra powili irytuje,gram sobie,obojętnie czy na minimalnych czy średnich
nic mi nie laguje,a przyjdzie moment że dostaje masakrycznego laga. CO JEST?!

Też tak mam nieraz. Przywyknij to trwa tylko chwilkę, przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od pewnego czasu grając przez sieć zauważyłem iż dysk twardy nieustannie pracuje (lampka pracy nieustannie się świeci), charakterystyczny dźwięk pracy dysku (charczenie) strasznie mnie drażni szczególnie, gdy gram przez półtora godziny słysząc ciąlgle ten dźwięk . W innych grach dysk jest spokojny i czasami pracuje a lampka tylko mruga. I tu moje pytanie czy da się z tym coś zrobić? Czy to wina tego, że Battlefield 3 po aktualizacji potrzebuje coś wczytywać? wcześniej tak nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 13:39, lukasir napisał:

Cześć,mam pytanie.Ile według Was potrzeba fps''ów żeby grać płynnie na multi? :) I tak
poza tym wesołych świąt!

Na 30 fps daję radę, malkontenci pewnie będą narzekać że nie mogą na tym poziomie osiągnąć pełni możliwości ale to brednie, jak głosi przysłowie "złej baletnicy...". Wesołych Świąt hohoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 13:39, lukasir napisał:

Cześć,mam pytanie.Ile według Was potrzeba fps''ów żeby grać płynnie na multi? :) I tak
poza tym wesołych świąt!


Gram na 24-30fps :]. Przegrałem 145h i wbłem 54lvl więc nie narzekam :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować