Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Najpierwej muszą się nachapać kasą z nowego DLC. Potem pomyślą o patchowaniu.
A nie mówiłem że coś spieprzą?

Na razie próbuję posiedzieć na jakimś serwerze bo gdzie nie wejdę to zbieram łomot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pograłem trochę więcej i mam parę wniosków.
Pierwsza myśl: "Wow, widzę swój ping! I jest... dobry! Lepszy niż w BF:BC2 o.O
Neostrada 2Mb pingi.
Cod4 ~90
BF:BC2 250(przed wymianą kompa) do 115 (po wymianie kompa)
BF3 55 (serwery polskie np. G4G) do 77 na rosyjskich.
Wow, tak mogę grać!
Wcześniej musiałem robić zasadzki bo w żadnym starciu 1 na 1 nie miałem szans.

Doszła do tego optymalizacja. Na AMD X4 840 3.20GHz, 4GB RAM i Radeon 6570 przed patchem nie mogłem grać na wyższej rozdziałce niż 1280x1024. Miałbym 25FPS. Teraz mam 1600x900. Extra.


Inne wnioski
-spadochrony działają lepiej. Po lądowaniu nie ubywa HP.
-skoki z wysokości nie są już tak bolesne.
-flary w jetach już są odblokowane
-w Supporcie znowu dali mi dwunogi. Dwa razy przez to zginąłem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 17:57, Kermit napisał:

Trochę pograłem i... jest tragedia. Nie wiem czy to tylko SW98 na luniecie x12 czy wszystkie
inne snajperki, ale teraz nie idzie nikogo ustrzelić :O Dla sprawdzenia strzelałem już
typowo w "body" i raz zalicza raz nie... nie wiem o co chodzi.
Dwa FAMAS...przy jednym pocisku wyrzuca lufę w górę jak szalony. Można zapomnieć o serii...
czułem się jak bym strzelał ze snajperki taki odrzut.


Zdziwiła mnie trochę twoja ocena więc sprawdziłem 3 snajperki SW98, m40a5 oraz m98.
Zagrałem 3 mecze każdą z nich staty na poziomie 16/2 więc jest nieźle, wszystkie snajperki spisywały się dobrze, head shoty wchodziły jak zawsze, nie zauważyłem zmian może ciut większy recoil.
Co do Famasa było o tym mówione już 2 miesiące temu, teraz jest zbalansowany i zgodny z rzeczywistą wersja, pamiętaj że w założeniu jest to broń na krótki dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tą grę kupić ale się powstrzymałem po poczytaniu o oprogramowaniu Origin które skanuje komputer i licencji na która trzeba się zgodzić, gdzie się praktycznie zgadza na wykorzystywanie wszystkich informacji pobranych z niego i o nas przez EA i jego wspólników do jakichkolwiek celów. :)
Wiec...
no thx bai :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 15:03, norm89 napisał:

Chciałem tą grę kupić ale się powstrzymałem po poczytaniu o oprogramowaniu Origin które
skanuje komputer i licencji na która trzeba się zgodzić, gdzie się praktycznie zgadza
na wykorzystywanie wszystkich informacji pobranych z niego i o nas przez EA i jego wspólników
do jakichkolwiek celów. :)
Wiec...
no thx bai :3


Wiesz, radził bym ci się przyzwyczajać do tego typu programów, i zignorować informacje dotyczące spyware, bo nie sądze żeby ea mogło kiedykolwiek zahandlować tymi informacjami, czy w jakikolwiek sposób czerpać z tego korzyści z tego względu, że zagrozili by takim zachowaniem swoją pozycję na rynku, a raczej na kradzieży nie wyciągneli by więcej kasy niż ze sprzedaży tytułów, nie wspominając już o straconym czasie w z tysiącami spraw w sądzie. Poza tym jeśli cię to pocieszy, kiedyś wypowiadali się w kwesti tego spyware, i stwierdzili, że są to jak najbardziej fałszywe informacje (i tak, zdaje sobie sprawe, że tylko głupi by powiedział "szpiegujemy was, ale nie martwcie się nic wam nie grozi". Sumasumarum grę kupuj (warto), bo w przypadku takiej seri jak batllefied głosowanie portfelem na nic się nie zda, i tak znajdą się miliony którzy grę kupią, bezwzględu na to jakie będą musieli zainstalować opragromowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby Windows nie był oprogramowaniem szpiegowskim, który tak czy siak bierze od ciebie wszystkie informacje dla rosyjskiej mafii... Jeżeli ktoś miał wziąć o tobie informacje to zrobił to już dawno i bez twojej wiedzy. ;]
Jak tak się boisz to po co ci internet?

-REKLAMA-

Jak działa to całe Spot Assist? Rozumiem, że to chodzi o wciśnięcie Q na jakiś pojazd, zeby pokazał się na mapie i miał pomarańczową ikonkę nad sobą, a punkty dostaje się jeśli ktoś ten pojazd zniszczy. Tak jest? Ale po jakim czasie tego bonusu się nie nie dostaje? Bo raz to dostane, a raz nie i nie wiem za bardzo o co w tym chodzi. A może w ogóle to inaczej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 15:03, norm89 napisał:

Chciałem tą grę kupić ale się powstrzymałem po poczytaniu o oprogramowaniu Origin które
skanuje komputer i licencji na która trzeba się zgodzić, gdzie się praktycznie zgadza
na wykorzystywanie wszystkich informacji pobranych z niego i o nas przez EA i jego wspólników
do jakichkolwiek celów. :)
Wiec...
no thx bai :3


Podczas premiery rzeczywiście EULA Origina wyglądała nieciekawie.
Obecnie regulamin jest łagodniejszy ogranicza się tylko do folderu z grą. Nie skanuje reszty dysku, żadnym plików multimedialnych czy tekstowych.
Inaczej gry bym też nie kupił.

@Liptox
RPK ma taki magazynek? Jak? Patrzyłem na unlocki nadal ma standardowe 46. Podobnie M27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerwy mnie zjadają - server TDM na 1000 fragów mwczy wygląda jakoś tak 912-835. A tu Sruuuu server disconnect. Server isn''t there anymore. I tak co 3 grę. I cały postęp w unlockach szlag trafia. brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 18:57, SpecShadow napisał:

@Liptox
RPK ma taki magazynek? Jak? Patrzyłem na unlocki nadal ma standardowe 46. Podobnie M27.

Ano ma.
Dowody poniżej:

20120330225416

20120330225421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieli poprawic dzialanie rakiet na cieplo a tak naprawde to jeszcze bardziej pogorszyli ich dzialanie...Bardzo zabawnie wyglada gdy wystrzele 2 rakiety np w jet ktory nie wypuscil zadnych flar emc itp itd a rakiety w ogole nie uderzaja w cel:O:O.Bez patchy sie nie obejdzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może problem z lvlowaniem? Według statystyk to mam już 248tyś punktów na 230 tyś potrzebnych do awansu, ale go nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 12:14, Szturman napisał:

Ma ktoś może problem z lvlowaniem? Według statystyk to mam już 248tyś punktów na 230
tyś potrzebnych do awansu, ale go nie widać...


U mnie wszystko gra, wczoraj wbiłem level.
Hm a jak pokazuje Ci podczas gry a jak na battlelogu ile musisz jeszcze pkt wbić do następnego lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować