Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2012 o 12:08, tomoliop napisał:

Gra ktoś na rosyjskich kluczach może? Wszystko git?


Do czasu jak nie usuną gry z konta to tak, można sobie grać. Czasu wystarczy by wystawić sprzedawcy na allegro pozytywny komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 13:58, SpecShadow napisał:

> Gra ktoś na rosyjskich kluczach może? Wszystko git?

Do czasu jak nie usuną gry z konta to tak, można sobie grać. Czasu wystarczy by wystawić
sprzedawcy na allegro pozytywny komentarz.


Jakieś własne doświadczenia czy tak tylko straszysz z przekory:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 14:28, tomoliop napisał:

> > Gra ktoś na rosyjskich kluczach może? Wszystko git?
>
> Do czasu jak nie usuną gry z konta to tak, można sobie grać. Czasu wystarczy by
wystawić
> sprzedawcy na allegro pozytywny komentarz.

Jakieś własne doświadczenia czy tak tylko straszysz z przekory:P?

Poszukaj na innych forach są całe tematy założone przez rozgniewanych ludzi którzy się przejechali na ruskich kluczach. EA w przypadku zbanowania konta z ruskim kluczem nie pomaga, jedynie klucze kupione z origin bądź od oficjalnych przedstawicieli podlegają reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś dłużej i muszę powiedzieć, że dla mnie ten patch to spory minus :|
Po pierwsze znacznie gorzej gra się Famasem i F2000, granie czołgiem to po prostu tragedia. Naprawia idzie jak krew z nosa. Javelin w moim odczuciu jest przegięty. Teraz większość gra broniami typu PDW z karabinem znacznie mniej osób niż prze patchem.
Na plus mogę dać przemodelowanie menu komend i wygląd mini mapy.

Ogólnie dla mnie lipa, przed patchem było przyjemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ma ktoś problem w tej grze z direxem 11 bo po chwili gry gra zawiesza się z błędem direx i sterownika ati mimo że wszystko zaktualizowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to famasem ma się grać teraz gożej- wczesniej ta broń była lekko przegięta. Jeśli chodzi o czołgi, to nie zaobserwowałem żadnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 13:10, Lisun napisał:

Rasizm w BF3:

Jakiś miesiąc temu wklejałem identyczny screen ( oczywiście serwer niemiecki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem problem z wyszukiwarką serwerów. Teraz wiem, że można sobie podejrzeć i sprawdzić jakie są tryby i jakie są mapki, ale najśmieszniejsze jest to, że pomimo własnych ustawień NIE MA ABSOLUTNIE żadnego serwera im odpowiadającemu. Jest to ...strasznie frustrujące. Nawet na EPIC battle gdzie owszem są np same podboje brakuje jednej mapki z dodatku, ale za to wciśnięta jest tam WSZĘDZIE Caspian Border oczywiście pomimo tego, że mam ją odznaczoną. Porażka.

Przy okazji. Ostatnio robię sobie klasę Support, jestem na etapie odblokowania M60. Problem, a właściwie błahostka przy doborze karabinu. Zauważyłem, że oprócz M249 cała reszta wypada przy nim jak złom. Który karabin jest według was najlepszy do gry tą klasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 15:13, Damianuss1 napisał:

Ostatnio miałem problem z wyszukiwarką serwerów. Teraz wiem, że można sobie podejrzeć
i sprawdzić jakie są tryby i jakie są mapki, ale najśmieszniejsze jest to, że pomimo
własnych ustawień NIE MA ABSOLUTNIE żadnego serwera im odpowiadającemu. Jest to ...strasznie
frustrujące. Nawet na EPIC battle gdzie owszem są np same podboje brakuje jednej mapki
z dodatku, ale za to wciśnięta jest tam WSZĘDZIE Caspian Border oczywiście pomimo tego,
że mam ją odznaczoną. Porażka.

Przy okazji. Ostatnio robię sobie klasę Support, jestem na etapie odblokowania M60. Problem,
a właściwie błahostka przy doborze karabinu. Zauważyłem, że oprócz M249 cała reszta wypada
przy nim jak złom. Który karabin jest według was najlepszy do gry tą klasą?


Nie przepadam za Supportem , ( M249 - 200 zabitych / M27 IAR-187/PECHENEG-177/RPK-74M/QBB-95 - 84 zabitych ( B2K ) z podstawki to RPK mi się gra najlepiej , nie wiem czemu wczesniej nią nie grałem :] , a ogólnie to QBB-95 gra mi się nią zaje.... :]. Jeżeli masz B2K polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 15:13, Damianuss1 napisał:

Który karabin jest według was najlepszy do gry tą klasą?


Przed patchem to byłby bezapelacyjnie Pecheneg. Po patchu póki co nie mam faworyta - chociaż skłaniam się najbardziej ku RPK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 16:04, Llordus napisał:

Przed patchem to byłby bezapelacyjnie Pecheneg. Po patchu póki co nie mam faworyta -
chociaż skłaniam się najbardziej ku RPK.

Pecheng jest mocny, ale ma małą szybkostrzelność i strasznie nim rzuca przy serii z biodra. Bez rozłożenia jest prawie nieprzydatny. RPK jest celne, ma mały magazynek, ale przetestuję je sobie, bo właściwie o nim zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 15:43, Bralo napisał:

Nie przepadam za Supportem , ( M249 - 200 zabitych / M27 IAR-187/PECHENEG-177/RPK-74M/QBB-95
- 84 zabitych ( B2K ) z podstawki to RPK mi się gra najlepiej , nie wiem czemu wczesniej
nią nie grałem :] , a ogólnie to QBB-95 gra mi się nią zaje.... :]. Jeżeli masz B2K polecam.

Mam go odblokowanego, ale porzuciłem go zdaje się z powodu małego zasięgu. W kolejce mam drugi karabin do odblokowania, ale muszę nabić jeszcze parę asyst aby go zdobyć, zobaczymy jak sprawdzi się to G36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 16:12, Damianuss1 napisał:

Pecheng jest mocny, ale ma małą szybkostrzelność i strasznie nim rzuca przy serii z biodra.

Ja nigdy takiej broni nie biorę do strzelania z biodra. Przed patchem - z uchwytem przednim ta giwera miala jedynie silny odrzut do góry. Ale dawało się go dość łatwo kompensować ruchem myszą, skutkiem tego przy dobrym użyciu miałeś po prostu narzędzie do chirurgicznej precyzji - przy ogniu celowanym. Po patchu niestety nie ma tak dobrze i jeszcze nie znalazłem swego ideału dla żadnej z klas :)

Dnia 01.04.2012 o 16:12, Damianuss1 napisał:

RPK jest celne, ma mały magazynek, ale przetestuję
je sobie, bo właściwie o nim zapomniałem.

RPK po patchu ma update i mag na 200 pestek. Przy praktycznie minimalnych ruchach podczas strzału ma szansę być moim kolejnym chirurgicznym narzędziem pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować