Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Ustawiłem na najnizszych ale i tak scinka a na górze w prawym rogu pokazuje sie taki kabel i stoje w miejscu.
W Crysisa w multi grałem bez problemua tu co jest?

Jak sprawdzic ping w grze w grze jak odpaliła przy wyborze serwera pokazuje max i 40 ping wchodze i nie da rady grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh stary trzeba było mówić tak od razu, masz problem z lagami/łączem o których informuje właśnie wtyczka najlepiej w tym momencie zapytać na czacie o twój obecny ping. W przypadku sieci osiedlowych może to być częste gdy wielu użytkowników jednocześnie korzysta z sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Po kilku minutach gry po wlączeniu ekran robi się biały i następuje zawieszka i wyłącza na pulpit z dodatkową informacją błędu direx dodam że błąd pojawił się dopiero dziś. Tempretura karty 72 w stresie. Co może być nietak?
sterowniki 12.2
direx 11 najowsza aktualizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaliczyłem fraga życia w BFie i wątpię, ze kiedykolwiek zrobię coś lepszego. Wsiadłem do jeepa jako "ten co se siedzi za karabinem" i tradycyjnie wystrzeliłem kilka pocisków w niebo i akurat pech chciał, że trafiłem w helikopter który miał jakieś 1% hp. Jak zobaczyłem
VEHICLE DESTROYED 50
ENEMY KILLED 100
to myślałem, że padnę ze szczęścia. Potem sobie uświadomiłem, ze nie ma się z czego cieszyć, bo i tak nie nagrywam i mi się smutno nagle zrobiło. :/

Po tym patchu coś mi sie nie podoba z tym foregripem. Już nie mogę trafić 3 strzałową serią w kogoś ze SCARa, bo celownik odlatuje kij wie gdzie. A moze mi się tylko wydaje, bo przez jakiś czas grałem sobie z L85?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2012 o 16:11, Markush napisał:

Po tym patchu coś mi sie nie podoba z tym foregripem. Już nie mogę trafić 3 strzałową
serią w kogoś ze SCARa, bo celownik odlatuje kij wie gdzie. A moze mi się tylko wydaje,
bo przez jakiś czas grałem sobie z L85?


Grasz na PC ? Jeśli tak to nie było jeszcze patcha tylko update pluginu battleloga. Po patchu foregrip ma być tragiczny do CQB i ciężka lufa lub tłumik mają to niwelować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Teraz po kilkuminutowej grze wyskakuje mi błąd direx a w tekście pisze coś o sterach 12.2 mimo że są najnowsze ktoś miał z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro wychodzi patch!

Dlatego już dziś ostatni raz możecie korzystać z MAVA i wlatywać na dachy, i łupać U12 bo od jutra to wszystko nie będzie trybić tak jak to trybi teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 16:11, Markush napisał:

Właśnie zaliczyłem fraga życia w BFie i wątpię, ze kiedykolwiek zrobię coś lepszego.


Ja miałem kiedyś podobną sytuację będąc w czołgu. Mianowicie chwilę po wejściu do pojazdu i wyjechaniu z bazy strzeliłem sobie dla zabawy w jakiś ledwo widoczny w oddali helikopter, a po chwili ukazała się jakże miła informacja o zniszczeniu pojazdu i 3 zabiciach (najwyraźniej był to helikopter zwiadowczy). Czasem celuje z bliskiej odległości w heli i nie mogę trafić a tu taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 14:21, Wszystkozajete napisał:

> Właśnie zaliczyłem fraga życia w BFie i wątpię, ze kiedykolwiek zrobię coś lepszego.


Ja do fraga życia mogę zaliczyć podwójnego headshota jednym pociskiem z M40A5 z odległości jakichś 200m. Szkoda tylko, że nie nagrywałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2012 o 14:21, Wszystkozajete napisał:

a po chwili ukazała się jakże miła informacja o zniszczeniu pojazdu i 3 zabiciach (najwyraźniej
był to helikopter zwiadowczy). Czasem celuje z bliskiej odległości w heli i nie mogę
trafić a tu taka niespodzianka :)

Mi się taka sytuacja zdarzała kilkakrotnie, ale z bliskiej odległości. Zazwyczaj jest to na początku gry, kiedy transportowe śmigłowce zrzucają piechotę aby zająć punkt. Nie wiem, ale może piloci myślą że czołg ich nie zestrzeli ? Raz taki jeden mało co nie wylądował mi na wieżyczce Ambramsa. Fajnie wyglądała taka eksplozja z bliska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem i... jest tragedia. Nie wiem czy to tylko SW98 na luniecie x12 czy wszystkie inne snajperki, ale teraz nie idzie nikogo ustrzelić :O Dla sprawdzenia strzelałem już typowo w "body" i raz zalicza raz nie... nie wiem o co chodzi.
Dwa FAMAS...przy jednym pocisku wyrzuca lufę w górę jak szalony. Można zapomnieć o serii... czułem się jak bym strzelał ze snajperki taki odrzut.
W rushu na Sharqi dodali stronie atakującej little birda... nie dość, że czołg to jeszcze helikopter... 0 balansu jest teraz, atakujący gniotą dosłownie gniotą obrońców.
Samoloty... pozmieniali czułość sterowania... i teraz jest jeszcze trudniej i znów posiadacze padów są faworyzowani. Nie ma nasz "podnieść" opadającego samolotu na myszce.
Igła i Stinger nie łapią celu... czasem po 3 sek, czasem po 5 sek dopiero zaczynają zaznaczać. Jak to testowałem to aż uwierzyć nie mogłem jak mogli to zepsuć.
Naprawiane czołgu pod ostrzałem teraz jest bez sensu praktycznie gdyż pasek postępu leci jak krew z nosa. Przed patchem było to przegięte, że jedna osoba potrafiła czołg naprawić przeciwko 2-3 rpg... ale teraz jak ktoś strzela to lepiej uciekać niż naprawiać bo, naprawisz 1/10 paska gdy ta osoba zdąży przeładować rakietę i znów walnąć, podczas gdy ledwo co pojazd naprawisz.
Na razie tyle zauważyłem. Ogólnie rozgrywka stała się mniej przyjemna wg. mojej opinii oczywiście.
Liczyłem po cichu, że poprawia czas wczytywania map... ale gdzie tam... dalej zanim mi sie właduję w podboju już już 2 punkty są przejęte :(

Mi ten patch zepsuł grę i przyjemność z niej. Szczególnie jak poczułem dorzut famas''a... ciekawe czy inne bronie medyka też tak zostały potraktowane, czy tylko wcześniej wspomniana broń. Jeszcze potestuję, ale na dziś podziękuje tych wkurw...

btw: http://www.youtube.com/watch?v=zaYQiSG-71c Good job DICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki. Dostałem bana na serwie za używanie claymora pomijam fakt, że nie był zabroniony. Admin miał chyba zły dzień. I tutaj jest pytanie czy mogę gdzieś znaleźć namiary na adma by do niego napisać bo nie widzę takiej opcji na battlelogu.

A co do patha to kto do cholery wymyślił, że jak gram medykiem to koleś którego mogę reanimować wyświetla mi się na połowę mini mapy....

Co oni paczują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować