Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2012 o 21:19, Pure16 napisał:

Witam. Na jakiej podstawie w statystykach są naliczane umiejętności ? bo za bardzo nie
wiem :/.?


Podobno patrzy np. na kille - jeśli zabijasz wrogów o wyższym poziomie, to daje Ci więcej punktów. Ale sam nie wiem czy to prawda. Ostatnio grałem na serwerze, gdzie większość osób zdecydowanie była przede mną jeśli chodzi o lvl(ja mam 22 bodaj). Na koniec miałem 3 miejsce w drużynie i mniej więcej po równo śmierci i zabójstw. Naliczyło mi -230 punktów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 16:24, Sipso2008 napisał:

Gdzie, oprócz Originu, można kupić już teraz Premium? Wszędzie same preordery.


Empik = 153zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z połączeniem się z jakim kolwiek serwerem a mianowicie wybieram jakiś serwer klikal dołącz do serwera wyskakuje to okienko manadzer gry caly czas pisze dołączanie do serwera po czym okienko znika i nic żadnych komunikatów o błedzie itp. Ktoś wie o co może chodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 11:12, muszczu napisał:

Witam mam problem z połączeniem się z jakim kolwiek serwerem a mianowicie wybieram jakiś
serwer klikal dołącz do serwera wyskakuje to okienko manadzer gry caly czas pisze dołączanie
do serwera po czym okienko znika i nic żadnych komunikatów o błedzie itp. Ktoś wie o
co może chodzić ?


Ale ten błąd Ci wyskoczył teraz ( wcześniej mogłeś grać ) , czy dopiero kupiłeś grę i chcesz grać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2012 o 11:18, Bralo napisał:


Ale ten błąd Ci wyskoczył teraz ( wcześniej mogłeś grać ) , czy dopiero kupiłeś grę i
chcesz grać ?


Wcześniej wszystko bylo ok dopiero od jakiś dwóch dni jest ten problem kiedy to zrobiłem reinstal systemu i jeszcze raz zainstalowalem gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 11:12, muszczu napisał:

Witam mam problem z połączeniem się z jakim kolwiek serwerem a mianowicie wybieram jakiś
serwer klikal dołącz do serwera wyskakuje to okienko manadzer gry caly czas pisze dołączanie
do serwera po czym okienko znika i nic żadnych komunikatów o błedzie itp. Ktoś wie o
co może chodzić ?


Zrób tak - spróbuj połączyć się z serwerem, jak okienko zniknie, to włącz menadżer zadań. Jeśli będzie uruchomiony proces BF3 - wyłącz go. I spróbuj ponownie się połączyć. U mnie czasem się tak dzieje i ten sposób pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2012 o 13:30, Sad_Statue napisał:


Zrób tak - spróbuj połączyć się z serwerem, jak okienko zniknie, to włącz menadżer zadań.
Jeśli będzie uruchomiony proces BF3 - wyłącz go. I spróbuj ponownie się połączyć. U mnie
czasem się tak dzieje i ten sposób pomaga.


problem rozwiązany z opcji dostępnych w orginie wybrałem naprawę instalacji i pomogło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 17:12, charnjit013 napisał:

Witam. Może mi ktoś podać dokładną datę premiery dodatku Close Quarters w Polsce na PC
oraz listę przywilejów, jakie daje posiadanie konta premium?


Premiera Close Quarters w Polsce: 28 czerwca

Konto premium daje:
- dostęp do wszystkich DLC na 2 tygodnie przed premierą
- nowe kamuflaże i inne ekskluzywne przedmioty z gry
- dodatkowe nieśmiertelniki i zadania
- poradniki dotyczące strategii
- dostęp do wydarzeń i filmów premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super... mój Origin jak i BF zostały shakowane :/ Jakiś palant teraz gra, nawet maila i Battletag zmienił. Na który adres email do EA pisać, żeby najszybciej pomogli? Wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 18:37, Arthas97 napisał:

Konto premium daje:
- dostęp do wszystkich DLC na 2 tygodnie przed premierą
- nowe kamuflaże i inne ekskluzywne przedmioty z gry
- dodatkowe nieśmiertelniki i zadania
- poradniki dotyczące strategii
- dostęp do wydarzeń i filmów premium


Oraz możliwość wpierdzielania się w kolejke do serwera.
I przez to czuję się jak jakiś freeplayerowy frajer. Wybuliłem kasę, ale na jakiś serwer wbije przede mną gość, który kupił sobie premsa. Na serio, co to ma kurde być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 23:21, KamyK_84 napisał:

Oraz możliwość wpierdzielania się w kolejke do serwera.
I przez to czuję się jak jakiś freeplayerowy frajer. Wybuliłem kasę, ale na jakiś serwer
wbije przede mną gość, który kupił sobie premsa. Na serio, co to ma kurde być?


To co oni wymyślili z tym to tragedia jest :/ . Czasami chcę wejść na serwer na którym mi się bardzo fajnie gra , ale jest popularny i zawsze jest kolejka na niego , to czekam w niej 20min ( 10 w kolejce ) i nagle typek z premium wchodzi sobie i jest pierwszy , wtedy ja z automatu odpadam z kolejki , bo teraz jest 10 graczy max. w niej .
Tak jak napisałeś czuję się jak " freeplayerowy frajer " który nie ma premium i za " karę " musi czekać dłużej w kolejce na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za grę dałem około 150zł
Zawiodłem się nieco na niej na moim kompie odstawia cyrki jakich mało z grafiką za szybko ja EA wydało zamiast dać Dice czas na optymalizację
Gry nie można odsprzedać bo jest przypisana do konto co jest następnym śmiechem na sali ...
Kupiłem w ciemno bo w BF 1942/BF2 + dodatki fajnie mi się grało a na Trójce się przejechałem

I jeszcze pakują jakiś niedokopany system i masakrycznie drogie dlc ...
+ Możliwość pakowania się przed kolejkę jak wydamy następne 150zl ...
Następca CoDa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 07:29, MasterChiefGT napisał:

Następca CoDa ?


Nie, po prostu BF3 i polityka EA. W CODzie nie ma wpierdzielania się przed kimś na serwer, nie ma kupowania broni, nie ma kont premium (jest ELITE owszem, ale nie ma żadnego napisu - gracz premium, co jakby miało sugerować od razu "on jest lepszy"). No i silnik jest bardziej stabilny (chociaż jest już stary i najpiękniejszej grafiki nie ma). Jest normalne menu a nie battlelog, który czasami lubi scrashować całą przeglądarkę.
Więc proszę, przestańcie porównywać BF''a do COD''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie złapałeś o co mi chodzi -.-

Gra jest niedopracowana i to widać
Tak samo jak CoDy są niedopracowane na multi tak samo BF3 dostaje beznadziejne dlc w cenie 1/3 gry
Sam napisałeś kupowanie broni bo nie chce się komuś ich odblokować

Polityka DLC idzie w złą stronę ale ludzie się na to godzą jakby zrobili strajk i olali DLC to by się wydawcy zastanowili co jest z tym nie tak

Żadna inna gra nie popsuła mi tak nerwów w ostatnim czasie jak BF3
Mam dość solidnego kompa a gra chodzi jakby zaraz miała paść

Szybkie wydawanie niedopracowanych gier EA/Acti ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować