Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

O optymalizacji wspomniałeś gdzieś na początku swojego poprzedniego posta i oddzieliłeś tą część od części z tekstem "następca CoD''a?". Mniejsza.

CoDy mogą mieć trochę błędów w postaci działania broni itp., jakieś dziwne bugi. Czasami kuleje optymalizacji (Treyrach i wiele wątków związanych z BO, chociaż ja problemów nie miałem). Ale to co dzieję się w BF3, no sorry, ale przebija CoDy. Tyle bugów co ja się naoglądałem, tyle problemów z silnikiem gry (nie wspominająć o tym jaką temperaturę komputer osiąga), że nie wspomnę, że ta gra to krok wstecz pod względem najważniejszym w ich silniku - destrukcji.
A DLC? Może to dobrze, że od razu wiadomo ile ich będzie. Chociaż mnie to nie cieszy, że za wszystkie DLC zapłaci się o wiele więcej niż za grę (zależy czy premium czy osobno). I owszem CODy też mają DLC, lepsze, gorsze, kilka nowych map za to w bf3 dodają kilka broni i pojazdów (chociaż nadal nie wiem jakie pojazdy były dodane do Karkand). Polityka DLC nie jest fajna, pamiętam jeszcze świetny Vietnam do BC2 - i to było warte 50 zł (czy tam 60). Całkowicie inne realia, nowe bronie, pojazdy, nic z podstawki właściwie (no gameplay ten sam). Ale to było cholera warte swoich pieniędzy. A teraz za takie Karkandy dodające 4 mapy, kilka nowych broni i jakieś tam pojazdy taka sama suma. Tych dodatków powinno być 2 razy mniej i za te 60-70 zł. Ale z klientów trzeba doić kasę jak z krów. Pazerność EA już i tak chyba przegoniła Acti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,mam do Was pytanie.Mój komputer ma 4GB ramu,ale to Windows 7,czyli zabiera mi 1 czyli jak by 3GB.Gra,np. taki Battlefield 3 działa na tych 3 czy 4GB? Bo właśnie myślę żeby dołożyć 1-2 G ramu,ale nie wiem czy to by mi polepszyło jeszcze trochę działanie gry.Proszę o odpowiedź :) PS. System 32-bitowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 4GB na win. 7 32 bit , czyli czyta mi 3575mb , gdy mam włączonego bf''a , użytego ram mam 2800mb na 3500mb , więc 3,5 gb styka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety obie firmy są siebie warte
Zgodzę się Vietnam do BC 2 dał mi dużo przyjemności myślałem że BF3 będzie super ale za szybko gra została wydana i tak oto mamy błędy

Coraz częściej wydają gry niedopracowane byleby je wydać ...
Na początku BF3 było spoko działało lepiej niż teraz po łatkach
Być może ostatnia coś pomogła ale już nie mam siły odpalać BF3 by się nie przejechać

wilqu94:
Coś mi się wydaje że będzie trochę czasu to trwać bo i tak na tym zarobią 150-180zł -.-'
No cóż nowa polityka firm daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 17:54, wilqu94 napisał:

Ktoś wie do KIEDY można kupować to premium do bf''a?

mi się wydaje że do momentu wydania ostatniego DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, twoj sposob dzialal przez dlugi czas, ale teraz mam 4GB DDR3 i Phenoma X4 3.4 GHZ - gra działa mi plynnie na Ultra z tym 460 GTX, ale występuja freezy sekundowe, dwusekundowe co jakiś czas, aż w końcu program przestaje działać. Obniżyłem taktowanie rdzenia karty o 10, potem o 50 - nic. TM w nazwie nie ma, naprawialem instalacje, uruchamialem jako administrator, uzywalem twojego sposobu z wierszem polecenia - dupa. Kurna, chce znowu pograć jak wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz przysłowione 2 tak zwane opcje. Pierwsza czekać na nowe stery NVIDIA, bo może po prostu znowu coś spier****li przy obsłudze procków starszych niż core i3 2100. Druga czekać aż łaskawie wydadzą stosownego patcha, a nie hotfixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 16:01, Kirabaxior napisał:

Okej, twoj sposob dzialal przez dlugi czas, ale teraz mam 4GB DDR3 i Phenoma X4 3.4 GHZ
- gra działa mi plynnie na Ultra z tym 460 GTX, ale występuja freezy sekundowe, dwusekundowe
co jakiś czas, aż w końcu program przestaje działać. Obniżyłem taktowanie rdzenia karty
o 10, potem o 50 - nic. TM w nazwie nie ma, naprawialem instalacje, uruchamialem jako
administrator, uzywalem twojego sposobu z wierszem polecenia - dupa. Kurna, chce znowu
pograć jak wcześniej :P

ja mam to samo przy radeonie 6870. Gra czasem przystaje na 5 seksund i rusza znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 19:45, Last_Aid napisał:

Ten 2xp week to lipa jakaś, zamiast podwajać mi to co zdobyłem to dorzuca mi może 1/3...


Bo podwaja tylko twój wynik bez odznaczeń i pierdół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>cut

Tak, chodziło mi tylko o pomnożenie wyniku bez dodatków.
Grałem jedną rundę. Wbiłem 10500 xp z samego wyniku, ale i tak multipler 2x dodał zaledwie... 1200 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jechalem wczesniej na sterownikach bodaj 295, teraz są 301 i dalej to samo, po kazdym naprawieniu instalacji gra mi dościąga 95mb danych, a nic się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 20:40, Last_Aid napisał:

>cut

Tak, chodziło mi tylko o pomnożenie wyniku bez dodatków.
Grałem jedną rundę. Wbiłem 10500 xp z samego wyniku, ale i tak multipler 2x dodał zaledwie...
1200 :/


No właśnie, myślałem, że tylko mnie konsola tak kantuje. Czasem mam po 10k xp w meczu, a "mnożnik x2" wbija mi się na poziomie 2000-2200. Czasem jest normalnie, że wpada te 40-50k xp za mecz, a czasem takie cuda. Pierw mi w jednym meczu wpadł jakiś medal i gwiazdka za służbę medykiem (co w razem daje 20k xp) i w sumie po meczu wpadło mi coś około 68k xp. ;)

Ogólnie po zakupie premiuma jestem pozytywnie zaskoczony jakością mapek - mimo, że są małe, są wielo-poziomowe, naprawdę sypie się tynk i walka jest zacięta! ;)

Powiedzcie mi tylko, jak mogę odtworzyć te filmiki ze strategiami itp. na xboxie? W zakładce "Premium" pisze mi jedynie, że film jest już dostępny, ale nie mogę go obejrzeć. A w sklepie w ogóle nie zauważyłem plików video.

Drugie pytanie - te kamuflaże na broń to się jakoś odblokowuje, czy jest ich po prostu tak mało i po jednym, na co dziesiąty karabinek? O_o

Da się jakoś zmienić nóż? :D Ta kosa z premiuma jakoś mi nie podchodzi, wolałem stary, wysłużony, wojskowy bagnecik. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 00:20, Bralo napisał:

Nie dostałem PKT za 5-tą gwiazdkę szturmowca :/.


Ja zauważyłem, iż od jakiegoś czas zdarzają się mecze, że W OGÓLE nie zalicza XP. Wczoraj 3 razy odblokowywałem ten sam kolimator do SPAS''a12... (tak, chodzi o to, że w 3 meczach pod rząd nie zaliczyło mi XP... O_o) EA miast wydać jakiegoś pacza, zajmuje się swoim durnym premiumem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 01:26, DoMiNo1992 napisał:

> Nie dostałem PKT za 5-tą gwiazdkę szturmowca :/.

Ja zauważyłem, iż od jakiegoś czas zdarzają się mecze, że W OGÓLE nie zalicza XP. Wczoraj
3 razy odblokowywałem ten sam kolimator do SPAS''a12... (tak, chodzi o to, że w 3 meczach
pod rząd nie zaliczyło mi XP... O_o) EA miast wydać jakiegoś pacza, zajmuje się swoim
durnym premiumem...

Przyznanie expa dla gracza leży w głównej mierze po stronie serwera, to on wysyła battle raport po zakończeniu meczu na twoje konto przez co zmieniane są twoje staty, więc raczej te pretensje kieruj do administratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 10:27, DarkWolf_PL napisał:

> > Nie dostałem PKT za 5-tą gwiazdkę szturmowca :/.
>
> Ja zauważyłem, iż od jakiegoś czas zdarzają się mecze, że W OGÓLE nie zalicza XP.
Wczoraj
> 3 razy odblokowywałem ten sam kolimator do SPAS''a12... (tak, chodzi o to, że w
3 meczach
> pod rząd nie zaliczyło mi XP... O_o) EA miast wydać jakiegoś pacza, zajmuje się
swoim
> durnym premiumem...
Przyznanie expa dla gracza leży w głównej mierze po stronie serwera, to on wysyła battle
raport po zakończeniu meczu na twoje konto przez co zmieniane są twoje staty, więc raczej
te pretensje kieruj do administratorów.


Dlaczego do administratorów? To EA wprowadziło przez swoją pazerność wadliwe serwery, które do tego jeszcze słono kosztują. Administrator tylko wynajmuje serwer i wprowadza ustawienia (kupony, mapy itd.) według uznania. A serwer jak by nie patrzeć to cały czas własność EA. Brakuje mi ofiicjalnych serwerów, bo nieraz człowiek tak się zdenerwuje - za dobrze grasz - admin cię wyrzuca, bo ci idzie lepiej od niego, używasz c4 - zostajesz wyrzucony, shotgun? no way! kick od razu. Po co są w takim razie serwery rankingowe, skoro tu nie można używać takiej broni, a tam innej. Od tego powinny być prywatne mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować