Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2012 o 14:40, Sigu napisał:

Wydaje mi się, że ID na origin nie można zmienić


To źle Ci się wydaje można zmieniać ID już od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 16:39, Sigu napisał:

Tak, ale to raczej problem Battlelogu. Dane statystyk są ok, według BF3 STATS


Uff. Dzięki
BTW: Jakim sposobem naliczana jest statystyka " Najlepsze Umiejętności +/- "?. Obecnie mam 613

Właśnie wszedłem na BF3 Stats i zauważyłem , że naliczone mam tam 212h grania i 3lvl mniej. Co ile są te statystyki aktualizowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za dwa posty. Posadam BF BC2 , jak wiadomo , wtedy nie było jeszcze origin. Grę miałem przypisaną do innego e-maila , hasła zapomniałem , dałem przypomnienie , loguje się , a tu wiadomość , że teraz , aby grać muszę logować się przez origin , okej. Czy jest w ogóle możliwość , aby BF BC2 z konta Bralo14 , jakoś przypisać do obecnego ( Bralo ) na którym mam all. swoje gry ?.
Dodam , że jeszcze e-maila nie aktywowałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Call of Duty jak włączę multi to mam dostęp do wszystkich serwerów po zakupie gry(no chyba, że gra się tam w DLC ale tak samo jest w BF3), jak jest double exp to mają go wszyscy którzy KUPILI GRĘ. Ja kupiłem, kupiłem też dwa pierwsze dodatki. Stoję w kolejkach, nie mam double expa, nie mogę brac udziału w większości konkursów i przede wszystim nie mogę grać na wszystkich serwerach.

A teraz jeszcze lachę musze im zrobić zeby trailer zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale możesz bez problemu grać na mapach z podstawki i z dodatków, które kupiłeś :) Serwerów Premium jest dość niewiele. Można znaleźć niepełne serwery, więc w kolejkach też nie musisz czekać :D
A tak poza tym to jak ktoś wykupił to Premium za dość dużą kasę, to oczekuje specjalnego traktowania, nie uważasz? ;) Też możesz obejrzeć trailery, ale po jakimś czasie. Dodatki są opóźnione jedynie, a nie w ogóle niedostępne. Chciałbyś mieć to samo co gracze Premium, ale za to nie płacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz. Po pierwsze to jest przywilej dla graczy z kontem Premium. To działa tak samo jak Elite. Coś jest dla graczy szybciej.
Po drugie, na wszystkich serwerach? Błagam. Jest kilka serwerów na których ktokolwiek gra.
Po trzecie, jeśli ktoś kupuje grę, a potem po kolie dodatki, wiedząc, że można kupić Premium i mieć je za darmo, to jest głupi.
Po czwarte, zapewne nawet nie wiesz jak działa "double XP" (które de facto ma mało wspólnego z "double"), więc nie krytykuj.
Po piąte, stanie w kolejkach, to też objaw nie najmądrzejszego zachowania. Poza tym w kolejkach stoi każdy. Nieważne czy ma Premium czy nie. Jeśli serwer jest zapchany to tak już jest. Poza tym kto by grał dwa razy na tym samym serwerze, a jeśli ktoś czeka, to gra wiele razy na jednym... Poza tym... Doświadczenia z BC2 mówią, że można się zawsze dogadać z włodarzami serwera i poprosić o status VIP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, że za dużą kasę. Dla graczy na PC to są grosze. W saturnie edycja z kontem Premium kosztuje chyba 40zł więcej (ok. 120). Konsolowcy mogą mówić, że drogo, bo BF3 obecnie kosztuje około 99zł i Premium kosztuje 4000MSP (~130zł). Ja wydałem tyle, bo warto wydać. Pomijając już sam fakt, że mam dodatki wcześniej, zadania i tak dalej, jest po prostu taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 13:34, Kirabaxior napisał:

To dlaczego nie mogę oczekiwać takich błahych rzeczy jak dostęp do każdego serwera w
grze po zakupie pełnej wersji gry? :)


Aż tak Ci to przeszkadza? , że nie możesz wejść na serwer premium. Na battlelogu mam 30 serwerów w ulubionych , z tego 1 jest premium.
Koledzy wyżej ładnie wszystko opisali. Jeśli płacę , to wymagam.
Wiem , że ty też zapłaciłeś , ale tylko za podstawkę , a ktoś inny płaci 100zł za podstawkę oraz 180zł za premium , to jednak wymaga czegoś , czego inni nie mają , lub mają później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi mi o ten podział. Płacisz pełną sumę, z myślą że możesz liczyć na całą zawartość a potem wydają ci za drugie tyle Premium i czujesz się jakbyś kupił demówkę ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie "czujesz", bo tylko ty czujesz jakbyś kupił demówkę. Jeśli masz z tym problem, to wyłącz ją, nie graj i zapomnij. Poza tym jest wiele gier, które wymagają abonamentu! Zapewne bardzo ciebie to szokuje.

~~
To trochę jakbyś kupował tą samą grę co miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 13:34, Kirabaxior napisał:

To dlaczego nie mogę oczekiwać takich błahych rzeczy jak dostęp do każdego serwera w
grze po zakupie pełnej wersji gry? :)

No tylko że wejście na serwer to jeden z drobniejszych rzeczy jakie ono oferuje.
Premium to przede wszystkim pakiet 5 dodatków, które razem wychodzą taniej i tyle. A to że razem wzięte zawierają w zasadzie więcej contentu niż sama podstawka to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Hmmm. czyli , że te wszystkie mapki , które są w dlc powinny być w podstawce ?... wtedy za grę krzyknęli by sobie +200zł.
-Natomiast , jak by nie było żadnych dlc ( po za B2K , które było w edycji limitowanej ), Battlefield 3
by " umarło " , dlatego , że ludziom nudziły by się podstawowe mapki ( mi znudziły się po ok. 160h grania )
( teraz mam 230h i mam zapewnione granie do wydania BF4 ) i narzekali by , że olali battlefiled ( nic z nim nie robią).
-Wiadomo, wszystkie dlc mogły by być , ale bez premium. Każde dlc kupować osobno ? :/.
Premium = kupuje raz , mam już wszytko.
-Kolejna rzecz. Podczas gry , gdy ginę , w ogóle nie widzę gracza " no premium " , więc wychodzi na to , że na te premium " tylko " Ty narzekasz.
- " Premium to przede wszystkim pakiet 5 dodatków, które razem wychodzą taniej i tyle " Twoje słowa. To chyba lepiej , że można wszystkie dodatki dostać taniej ?.
Ogólnie , nie rozumiem twojego żalu.
Rozumiał bym, gdyby premium dawało jakąś przewagę na polu walki , ale nic z tych rzecz. Gram broniami z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2012 o 00:00, Bralo napisał:

Ogólnie , nie rozumiem twojego żalu.
Rozumiał bym, gdyby premium dawało jakąś przewagę na polu walki , ale nic z tych rzeczy
, gram broniami z podstawki.

A gdzie jest ten żal, lol ? To on się żali, ja premium mam od zeszłych wakacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować