Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Jak wbiję na serwer bez granatów, i mnie kickną jak użyję granatu, a kogoś zabiję to zaliczy czy nie?

Bo raz chyba kogoś zabiłem, ale mi nie zaliczyło, a potrzebuję scara;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć co to za błąd - "Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player ''XYX'' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe" . Wchodzę na serwer i albo przy wczytywaniu albo chwile po wczytaniu wywala mi grę z tym komunikatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę PB i pobierz PB Service, reinstaluj.
Jeśli będzie dalej wyskakiwać, to przed rozpoczęciem gry wejdź do Menadżera Zadań i usuń PnkBstrA.exe i PnkBstrB.exe.

W Battlefieldzie 2 pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka map.
Nie zmieniają się, zmienia się pole walki. W standardowej wersji są 3 główne tryby. Conquest, cała mapa. Rush, korytarz na mapie i Deathmatch, mały kawałek mapy, najmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem pozyczylem od kumpla BF3 i jak chce wbic na jakikolwiek serwer to wyskakuje mi taka informacja Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player ''Nick Orgin'' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe Wiecie o co chodzi może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny problem z originem nie mogę nawet zalogować się do battloga ;/ też tak macie czy tylko ja mam takie szczęście, że zawsze trafiam na jakieś problemy jak chce zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA powiadomiło, że mają obecnie problemy z Battlefieldem na wszystkich platformach. Przygotowują już patcha, więc nie powinno to dużo zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuję kupić sobie BF3, ale mam pewien dylemat. Chciałbym kupić narazie samą podstawowa wersję. I tutaj mam pytanie jak wygląda gra na podstawce, dużo osób gra w ten sposób czy jednak lepiej kupić i grać odrazu na wersji premium z dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 13:07, badziu90 napisał:

Panowie planuję kupić sobie BF3, ale mam pewien dylemat. Chciałbym kupić narazie samą
podstawowa wersję. I tutaj mam pytanie jak wygląda gra na podstawce, dużo osób gra w
ten sposób czy jednak lepiej kupić i grać odrazu na wersji premium z dodatkami?

Podstawke mozesz kupić w cenie od 71zł. w górę , dodatki są po 40zł.(5*40=200) , wersja premium 130 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiala mnie popularność snajp na norshar na tdm. To się, aż absurdalne wydawało. Zgoda, recon może dużo pkt nastukac, dać mu tylko pdw do łapy, byleby nie sks.

Ale spróbowałem z m98 b, mam potrzebe nabić nieco kilow dla dodatków, bo chce się na te snajpe przerzucić. W pierwszej chwili to jak polowanie na muche z armatą. Ale to działa. W ok 25 min wpadło koło 35 kilow, czyli 1/5, tego co nabilem l96 w 6h campiac. Parodia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M98B ma zbyt duże obrażenia, ale jeśli zależy tobie na czystych punktach, to... MAV. Potrzebowałem chyba 50 spot assistów, wpadło w chwilkę.

Poza tym ja nie widzę powodu, żeby biegać akurat zwiadowcą z SMG. W BC2 to miało sens, bo miał sensory, a tutaj dużo lepiej jest biegać medykiem lub wsparciem.

Poza tym, do biegania z karabinami trzeba mieć dużo szczęścia. Jeśli nie trafisz headshota to w 90% nikogo nie zabijesz. Ktoś musi zmiękczyć twoją ofiarę. Może dlatego TDM jest dobry z karabinami. Ironsight i można mordować ludzi z 75%- życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować