Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2013 o 12:46, pawbuk napisał:

K/D nie dla każdego jest najważniejszy, bo zależy w dużej mierze od tego jak się gra
:D Ja np. zdecydowałem się, że będę testował wiele różnych broni i grał bardziej zespołowo,
więc jasne jest, że nie będę zabijał tylu przeciwników ile jedną, ulubioną bronią :D



Właśnie widzę , że masz po 1000zabójst i kolejna broń :P. Też testuje bronie , zazwyczaj daje szanse do 100 zabić , później decyduje , czy będę nią grał dalej , czy nie :). Jedynie M16A3 się zapędziłem i wbiłem 2200killi. Tak to bije do 500-600 i staram się zmieniać :).

Albo staram się wykonać zadania , w wtedy granie na siłę jakąś bronią nic dobrego nie wnosi :) , bo na złość idzie gorzej heh :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejmuję flagi. Swojego czasu zdziwiłem się ile baretek dostawałem na mecz. Teraz raczej osłaniam wejścia, których nie widać, gdy inni przejmują flagi. Każdy znajdzie jakąś rolę dla siebie. Poza tym skoro 5 osób przejmuje flagę, to ja nie jestem tam potrzebny.

@Bralo
Co do grania na siłę, to fakt. Wkurzałem się, bo LSAT jest tragiczny w ciasnych pomieszczeniach, jak miałem K/D na poziomie 4/12 to doszedłem do wniosku, że czas zmienić broń i skończyłem z 29/18 (MP7).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Base Lockdown. Normalka. Jeśli gracze z jednej drużyny są dobrymi graczami, to w ciągu kilku minut potrafią zepchnąć przeciwników do bazy i ich nie wypuszczać. Wtedy nieważne jaki masz stopień czy umiejętności, nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 20:38, Sigu napisał:

Base Lockdown. Normalka. Jeśli gracze z jednej drużyny są dobrymi graczami, to w ciągu
kilku minut potrafią zepchnąć przeciwników do bazy i ich nie wypuszczać. Wtedy nieważne
jaki masz stopień czy umiejętności, nic nie zrobisz.



Swego czasu grywałem na metro i zawsze denerwowały mnie osoby , które na początku rundy przejmowały pierwsze flagi ( Usa , Russia ) , zamiast biec na B !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zadaniu dla PP 19 chodzi o przegranie na dodatku B2K, czy Szturmu na Karkand tych 2 godzin?

Bo mi się pp spodobało, jak pograłem trochę w weapon master, a niestety p90 jest poza moim zasięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 23:25, zerohunter napisał:

W zadaniu dla PP 19 chodzi o przegranie na dodatku B2K, czy Szturmu na Karkand tych 2
godzin?

Bo mi się pp spodobało, jak pograłem trochę w weapon master, a niestety p90 jest poza
moim zasięgiem.


Mapa karkand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 23:52, sylwasss napisał:

Nie obraź się ale...muszę to napisać.
Widzę że już nieźle zaczynasz. M320 już na drugim miejscu w statach. Brawo graj tak dalej.


Ja bym tego m320 nie demonizował. W BC2 z tego co pamiętam dość mocny granatnik był, ale w bf3 nie raz się zdarza, że niby trafisz, ale nie zabijesz. Broń dobra, ale do wyciagania ludzi z zakamarków, kontenerów, wnek, tak jak granat zresztą. Na upartego z pojazdami się powalczy.

A poza tym, na dluższą metę to nie da się m320 jako głównej używać, więc się chyba zerohunter odzwyczai. Chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest pewien problem. W BC2 Assault miał "proiettili" i granatnik, w BF3 ma albo "kit medico" albo "granatnik". Ergo, nie spełnia swojego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 23:58, vonArnold napisał:

A poza tym, na dluższą metę to nie da się m320 jako głównej używać, więc się chyba zerohunter odzwyczai.
Chyba ;)

Zależy jeszcze jaka amunicja... jak z bliska to strzałki etc.
A dymne to na metro najlepiej ,jesli serwer zabrania granatów i innych wybuchowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dawno nie grałem w BFa, jakieś 2 miesiące. Czy od tamtej pory aktualizacje wprowadziły jakieś poważne zmiany w mechanice gry? Czy mogę spokojnie wracać na stare śmieci i się za bardzo nie martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Play 2 hours on Karkand"
Mówi samo przez siebie.

@charnjit013
Nie ma się czym martwić (moim zdaniem), ale patche czekają do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, gdzieś widziałem, albo jestem ślepy, że na mapach z Aftermath można grać w tryby z Close Quarters. Tak jest faktycznie? I czy dodatek warty tych trzech dych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 10:08, zerohunter napisał:

Zabrzmiało jak Spalony Zbyszek, ja się pytam, czy trzeba grać na dodatku czy tylko na
mapie;p

Jak Masz napisane ,że masz rozegrać 2 godziny np. na Kakand to musisz grać tylko na tej mapie w dowolnym trybie.
Później przy kolejnym zadaniu masz to samo przy Omanie i wyspie Wake jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 13:07, Kirabaxior napisał:

Słuchajcie, gdzieś widziałem, albo jestem ślepy, że na mapach z Aftermath można grać
w tryby z Close Quarters. Tak jest faktycznie? I czy dodatek warty tych trzech dych?


Jak ślepy nie jestem, to bodajże przedwczoraj widziałem Gun master na aftermath, więc chyba można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować