Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

nie sledzilem informacji na temat bf3 bo mialem za slabego kompa na ta gre, mysle ze w marcu juz wymienie go na nowego.
jak to jest z tym premium, co to dokladnie zawiera ? wszystkie dodatki i nawet te ktore jeszcze nie wyszly? np dzisiaj czytalem o end game.
czy potrzebna jest do tego podstawka ? czyli bf3 + premium ?
i z tej oferty keye.pl jezeli ktos korzystal i moglby mi powiedziec, bf3+premium zawiera edycje limitowana czy nie ? jezeli nie to lepiej kupic osobno EL i premium ? bo tak traci sie dodatek powrot do karkand dobrze rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 22:16, Sigu napisał:

M98B ma zbyt duże obrażenia, ale jeśli zależy tobie na czystych punktach, to... MAV.
Potrzebowałem chyba 50 spot assistów, wpadło w chwilkę.


To oczywiste, tam za spot punkty lecą horendalne, to po co snajpa, prawda? W sumie na ciasnych mapkach inżynier jest pokrzywdzony, bo nie ma na czym nabijać, żadnych heal/rev/ammo/spot niestety :)
Wzięłem akurat m98b bo, ta snajpa najbardziej z bolt action mi się wyglądem podoba, a brak mi do niej straight pull cośtam (zapomniałem nazwy) do campy. Akurat na tdm można szybko zaległości odrobić.
Z bliska nieco fart i się trafia - zwykle śmierć na miejscu (mało kto ma full hp), a przede wszystkim campa (mapa ciasna, więc przeciwnicy hordami się wąskimi gardłami przewalają) i też leci sporo punktów (kill + headshot + ok 70-110 za dystans). Zresztą, lepiej chyba już campić, niż jak ten noob robić c4 strike''i z nieba.

Dnia 30.01.2013 o 22:16, Sigu napisał:

Poza tym ja nie widzę powodu, żeby biegać akurat zwiadowcą z SMG. W BC2 to miało sens,
bo miał sensory, a tutaj dużo lepiej jest biegać medykiem lub wsparciem.


Przyznam, że mi się dobrze biegało z pp-19, akurat na tdm, w szczególności na noshar, bo gdzie indziej jest lżej, jakoś najbardziej leżało mi to co szybko strzela. 900/min to akurat dobry wynik. Tylko z ammo uważać, bo inaczej pójdą kulki na 1/2 typa i co potem? Dobijać z pistola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Campienie, nieważne w jakiej formie, to zło. Jeszcze do zrozumienia jest, jeśli robisz to grając w Rush na obronie, ale to niczego nie usprawiedliwia.

M98B jest ogólnie najlepszym karabinem snajperskim. Jest strasznie niezbalansowany w porównaniu do pozostałych. To niestety smuci, bo nie jest to mój pierwszy wybór jeśli chodzi o karabiny snajperskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premium zawiera wszystkie dodatki czyli B2K, CQ, AK, AM i EG.
Jeśli posiadasz BF3 i chcesz mieć wszystkie dodatki wystarczy kupić Premium.
Jeśli nie posiadasz BF3, polecam kupić BF3 Premium Edition wtedy masz podstawkę i dostęp do wszystkich dodatków.
I nie polecam keye. BF3 Premium Edition można kupić już za 120 zł. A w sklepie keye.pl można czasem natknąć się na ruski klucz, który później EA banuje. Tak że jeśli chcesz mieć wszystkie dodatki, a nie masz BF3. To polecam BF3 Premium Edition. http://www.gram.pl/sklep/pc/battlefield-3-premium-edition-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu pitu pitu a wkleić linki z nowymi trailerami to nie ma kogo.

Dobra wyręczę was oto gameplay z premium, a dokładniej rozgrywka z trybu Air Superiority ponoć gameplay z PS3:
http://www.youtube.com/watch?v=KYcAusACxFc

I drugi trailer tym razem z trybu Capture the Flag patrząc na to chyba wersja PC:
http://www.youtube.com/watch?v=wK5f7az5dIY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiesz moze gdzie to premium edition z podstawka bf3 i wszystkimi mozliwymi dodatkami bedzie najtansza w sieciach sklepowych takich jak media markt czy empik ? chcialbym to kupic od reki mozliwie jeszcze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytania do ludzi obeznanych w temacie:

Tłumik płomieni - Z tego, co czytałem w opisie, zmniejsza on dokładność ognia niecelowanego, ale zwiększa dokładność celowanego. Ile jest w tym prawy? Opłaca się to w ogóle montować?

Tłumik dźwięku - Jest sens używania tego dodatku do PP19? Tłumik bardzo obniża moc pocisków i ich zasięg? I czy to prawda że używając tłumika dźwięku w ogóle nie jesteśmy widoczni na minimapie, kiedy strzelamy (w trybie HC i normal)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 11:55, Malevyn napisał:

a wiesz moze gdzie to premium edition z podstawka bf3 i wszystkimi mozliwymi dodatkami
bedzie najtansza w sieciach sklepowych takich jak media markt czy empik ? chcialbym to
kupic od reki mozliwie jeszcze jutro.

Z tego co widzialem to w empik.com ( 107,99 ) jest taniej niż w MM (119) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 14:04, TerrorHurtz napisał:


Tłumik płomieni - Z tego, co czytałem w opisie, zmniejsza on dokładność ognia
niecelowanego, ale zwiększa dokładność celowanego. Ile jest w tym prawy? Opłaca
się to w ogóle montować?

Opłaca się przy części broni, w połączeniu z uchwytem jest świetny.
Niecelowany gorszy? Nie zauważyłem.

Dnia 01.02.2013 o 14:04, TerrorHurtz napisał:

Tłumik dźwięku - Jest sens używania tego dodatku do PP19? Tłumik bardzo obniża
moc pocisków i ich zasięg? I czy to prawda że używając tłumika dźwięku w ogóle nie jesteśmy
widoczni na minimapie, kiedy strzelamy (w trybie HC i normal)?

Przy szybkostrzelnych broniach te zmniejszenie obrażeń nie jest aż tak niezauważalne.
Zawsze się opłaca jeśli masz możliwość zaskoczenia przeciwnika. Wparując normalnie za plecy przeciwników ubijesz jednego, może dwóch i giniesz. Z tłumikiem możesz załatwić ich wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie włączone rozmycie w opcjach ? i na ile macie ustawione pole widzenia ? :). Pytam z ciekawości :D.

@twardy90

Ciekawe , ciekawe , pozostaje nam czekać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło mnie zastanawiać, co się stalo z baretkami za zajęcie flag? Bug jakiś, że się ich nie dostaje? Grałem ostatnio nieco na scavengrerze i żadnej nie dostałem, choć powienniem z kilka. Czy też w niektórych trybach tych baret się nie dostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem BF3 Limited Edition w postaci kodu internetowego. Wszystko śmiga pięknie, tylko gdzie mogę znaleźć instrukcję do gry (manuala)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 16:07, vonArnold napisał:

Zaczęło mnie zastanawiać, co się stalo z baretkami za zajęcie flag? Bug jakiś, że się
ich nie dostaje? Grałem ostatnio nieco na scavengrerze i żadnej nie dostałem, choć powienniem
z kilka. Czy też w niektórych trybach tych baret się nie dostaje?

część obwinia ostatni patch do origina a reszta że znowu coś battlelog nawala ale raczej to pierwsze bo jak origin offline to piszą na forach że wraca wszystko do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 16:07, vonArnold napisał:

Zaczęło mnie zastanawiać, co się stalo z baretkami za zajęcie flag? Bug jakiś, że się
ich nie dostaje? Grałem ostatnio nieco na scavengrerze i żadnej nie dostałem, choć powienniem
z kilka. Czy też w niektórych trybach tych baret się nie dostaje?

W Conquest Domination i Scavengerze nie dostaje się baretek za flagi (bo łatwo by było boostować przy tak szybko przejmujące się flagi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 00:25, Malevyn napisał:

jak sie nazywa ta najwieksza dotychczas mapa ktora reklamuja w armored kill ?


Z tego co wiem Pustynia Bandar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować