Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Totalna niespodzianka na szczycie rankingu sprzedaży gier

36 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2010 o 14:33, nov_pl napisał:

I to ma być "Totalna niespodzianka"?


W końcu jak często gry ''PC only'' widujemy na takich listach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tytule totalna niespodzianka a w newsie że najnowszy ranking nie zaskakuje. To w końcu jak??

Czego by nie było ja tam stawiałem na StarCrafta II i dobrze. 12 lat oczekiwań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym że totalną niespodzianką by było gdyby SC2 NIE wskoczyło na pierwsze miejsce rankingu:)
No cóż nie ma się czemu dziwić, SC2 to genialna gra a Blizzard ponownie udowodnił że jak się stworzy świetny tytuł PC''towy to można nim zawojować świat mimo że PC ponoś umiera (w wielkich bólach jak widać bo "umiera" już dobre 10 lat i umrzeć jakoś dalej nie może):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 14:36, Kadaj napisał:

> I to ma być "Totalna niespodzianka"?

W końcu jak często gry ''PC only'' widujemy na takich listach? :P


Tak często jak wychodzi gra pokroju Starcrafta II :)
Jeśli ktoś to nazwie niespodzianką to jeszcze mogę się zgodzić, ale "totalna"?
Jeśli MoH: AA byłby teraz na 1 miejscu to byłaby totalna niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh niezły gość ;]

W tytule, "Totalna niespodzianka na szczycie rankingu sprzedaży gier", by zachęcić do wejścia, a pierwsze zdanie brzmi: "Najnowszy ranking sprzedaży gier na Wyspach nie zaskakuje."
Czytając Tytuł myślałem "Co? Niespodzianka? Niemożliwe S2 nie na pierwszym miejscu, tylko co innego?"
;D

Masz +

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam całkowicie wysiadły detektory sarkazmu? Specjalnie dałem we wstępie "nie zaskakuje", bo zaraz pojawiłyby się głosy, że daję nagłówki jak z Fak... o chwila, i tak padło "faktowanie"... Nie zmuszajmy się nawzajem do obniżania poprzeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaaa... SCII pokonał Toy Story III... Szaleństwo na trybunach!!! Tłumy wiwatują na cześć nowego króla!!! XD

Ale w sumie to prawda, nie często widać gry "only PC" na szczycie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to IRONIA, ARTYKUŁ Z JAJEM jak któryś z użytkowników już wcześniej zauważył... Czekam tylko na kogoś, kto zjedzie Zaitseva za onetowanie/interiatowanie/wp-owanie itd. itd. itd... Eh...

Co do Artykułu. Mówią, że Blur tak słabo się sprzedał/sprzedaje. Tymczasem to on zawsze trzyma się wyżej od Split/Second, a w tym przypadku S/S wgl zniknął/znikł z rankingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie sformułowanie ,,Totalna niespodzianka na szczycie rankingu sprzedaży gier" to stwierdzenie FAKTU a nie sarkazmowanie. Jeżeli to według ciebie jest sarkazm to dokładnie to samo robią w Fakcie i innych brukowcach. Nie lepiej było napisać ,,Bez niespodzianki- SCII na szycie rankingów sprzedaży"? Dalej dodawaj takie tytuły do newsów a może zechcą cię w redakcji FAKTu.


Dałbyś normalny tytuł i uniknąłbyś niektórych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zacząłem czytać newsa to sobie myślę "pewnie Zaitsev to napisał". Patrzę i okazało się, że miałem rację. Takie porządne (i śmieszne zarazem) artykuły to tylko on pisze. No i zdjęcie przekozackie ;).

Citkowsky
Przecież to był żart z domieszką sarkazmu ;/. Jak widać nie wszyscy go zrozumieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować