Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi The Sims Medieval

21 postów w tym temacie

Hi! Hi! Praca to będzie rąbanie drzew, polowanie z łuku i gotowanie w kociołku na ognisku. Mam nadzieję, że nie zabraknie też profesji kata i innych podobnych. No i jeszcze przydałby się wyjazd na wojnę. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary motyw, często poruszany w fotomontażach. Szykuje się ciekawie - fajna byłaby opcja zostania własnym baronem, z swoją służbą, zamkiem, władzą, włościami i droit de signeteour.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 16:55, Gumisiek2 napisał:

Może coś z tego wyjdzie.


Jako dodatek: The Sims: Hiszpańska Inkwizycja, w którym zostaną dodane m.in. płonące stosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, przypomniał mi się artykuł z Click! Extra o pierwszym The Sims, nazywał się "The Sims: Szlacheckie Życie". Co prawda tu mamy do czynienia ze średniowieczem, ale już jest niebezpiecznie blisko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Płatne addony przestały się sprzedawać? Wydajemy Boxa" mi tam podstawka z dodatkami pudełkowymi starcza[właśnie zminimalizowane:P], ale ci co kupili średniowieczne śmieci pewnie mają czas do wiosny, aby nauczyć się pluć sobie w brodę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Później będzie The Sims II wojna światowa. Ludzie będą mieszkali w bunkrach, jeździć Jeep''ami Wilis''ami, a dzieci będą kierowane do koszar. W sumie to zwykłe życie może się znudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde uważam to za super pomysł tylko mam nadzieje że EA zrobi ją jak to było w średniowieczu czyli bród smród i ubóstwo. A nie kolorowe rajtuzy i wszyscy wokół szczęśliwi. Jednym z dodatków będzie The Sims Medival: Black Death Comming xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł. Ciekawe jak bedzie z wykonaniem. Pewnie jak zwykle, czyli kiepsko. Mam jednak nadzieję, że się mylę i gra bedzie dobra. Chociaż - jak zwykle - ludzie to kupią nawet gdy będzie to najgorszy crap. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pomysł na następną część. The Sims: Prehistoria. Kierowalibyśmy Australopitekami. Simy musiałyby szukać jedzenia i mieszkałyby w swoich jaskiniach. Przebierałyby w przeróżnych strojach w postaci skór zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czaicie? Będą prosiaki biegające wraz z dziećmi (rzucające kamykami w krowią kupę) i szczurami w rynsztoku, sprzedawanie rzepy na straganie! Pierwsze The Sims, które kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 17:09, Vojtas napisał:

> Może coś z tego wyjdzie.

Jako dodatek: The Sims: Hiszpańska Inkwizycja, w którym zostaną dodane m.in. płonące
stosy.

Oraz miękka poduszka i wygodny fotel. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 22:03, Dared00 napisał:

> Jako dodatek: The Sims: Hiszpańska Inkwizycja, w którym zostaną dodane m.in. płonące
> stosy.
Oraz miękka poduszka i wygodny fotel. ;)


Cha, chciałem to napisać! :D Nikt się nie spodziewa Hiszpańskiej Inkwizycji! No może z wyjątkiem The Sims: HI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować