Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims Średniowiecze i The Sims 3 na X360 i PS3 w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

20 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2010 o 12:15, I_dont_know napisał:

Średniowiecze to dodatek do The Sims 3, czy samodzielna gra?


dobre pytanie... taki sims castaway byl samodzielna i bardzo przyjemna gra - simsami z fabula :) Ktos wie czy to bedzie samodzielne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 12:15, I_dont_know napisał:

Średniowiecze to dodatek do The Sims 3, czy samodzielna gra?


Samodzielna gra. Wiem, że głupio się do tego przyznać, ale naprawdę ciekawi mnie co wyjdzie z tej gry. Nie liczę na wszechobecny bród i smród, ale projektowanie średniowiecznych zamków może być ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie Simsy jakoś nigdy nie przykuły mnie do monitora na zbyt długo, jednak te Simsy w średniowieczu zapowiadają się całkiem ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 12:47, johny5 napisał:

Pewno będą dodatki ze średniowiecznymi wampirami i wilkołakami. Ba, mogę obstawić 5 stów,
że tak będzie :)


to chyba przegrasz bo do pojedynczego the sims castaway nie bylo zadnych dodatkow... dlc pewno bedzie w paczkach jak zawsze. ale rasowych dodatkow sie nie spodziewam. do sims3 pewno powstaje nastepny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 12:29, LESZ3u napisał:

Samodzielna gra. Wiem, że głupio się do tego przyznać, ale naprawdę ciekawi mnie co wyjdzie
z tej gry. Nie liczę na wszechobecny bród i smród, ale projektowanie średniowiecznych
zamków może być ciekawe :)


Z czego co czytałem na oficjalnej stronie nie będzie można projektować od podstaw zamków itp a jedynie dokupywać elementy. Ja osobiście jestem ciekaw co z tego wyjdzie, i z miłą chęcią sobie pogram w TSM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie mały błąd w newsie. Jest napisane, że The sims 3 na konsole kosztuje 129,90 zł, a w sklepie. 199,90 zł.
Ja simsów i tak nie kupię, ale to średniowiecze zapowiada się całkiem ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lc pewno bedzie w paczkach jak zawsze. ale rasowych dodatkow sie nie spodziewam. do sims3 pewno powstaje nastepny :]

DLC do The Sims 3 już jest na pewno... ale przecież nie wypuszczą wszystkiego na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 15:21, qlaker napisał:

Kurcze, nieciekawie ze Simsy na konsole nie sa dostepne w jezyku polskim. Duzy minus


No właśnie też się zdziwiłem, w końcu grę wydaje EA które ostatnio bardzo dobrze sobie radzi z wydawaniem polskich wersji gier na rynku konsolowym, a tu taka produkcja która ma szansę dobrze się sprzedać, do tego kupujący ją mają prawo mieć problemy z j. angielskim, wiadomo, że to nie zawsze są hardkorowi gracze :]
---
Ogólnie jakoś tak cicho o The Sims 3 na konsolach, tak jakby nie robili sobie wielkich nadziei, że gra chociaż zbliży się poziomem sprzedaży do PCtowego odpowiednika. Sam może grę kupię. Lubiłem pierwszą część gry, chętnie pobawił bym się i trzecią :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może uznali że trochę za mało zysków z Sims 3 poszło? bo z tego co widziałem i słyszałem to tak czy tak sims 3 zostało spiracone razem z dodatkami czy co tam było "tylko dla oryginałów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 15:29, KrisK91 napisał:

> Kurcze, nieciekawie ze Simsy na konsole nie sa dostepne w jezyku polskim. Duzy minus

>

No właśnie też się zdziwiłem, w końcu grę wydaje EA które ostatnio bardzo dobrze sobie
radzi z wydawaniem polskich wersji gier na rynku konsolowym, a tu taka produkcja która
ma szansę dobrze się sprzedać, do tego kupujący ją mają prawo mieć problemy z j. angielskim,
wiadomo, że to nie zawsze są hardkorowi gracze :]


Wersja językowa The Sims 3 na konsole nie jest jeszcze na 100% potwierdzona, istnieje szansa, że będą polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 13:20, R3nO napisał:

"A chodźże mi tu do łożnicy dziewko, to cię wychędożę"


No niestety, na takie Sapkowe archaizmy nie ma co liczyć - trza jeno czekać na Wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować