Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] Nowe Neverwinter Nights nadciąga

62 postów w tym temacie

boze oby tym razem tego nie zwalili ... 2 mi sie tak strasznie nie podobała ze trudno to obiac slowami ;/ w 1 zdarza mi sie grac do tej pory a w BG sie gra notorycznie wieczna gra chyba bym byl w 7 niebie gdybym ktoregos razu przeczytal ze BioWare znow i tym razem bedzie pracowac nad ta gra ale to raczej nie mozliwe ;/ bo przeciesz ci pracuja nad DA2, ME3 , i Kotorem MMO ;/ eh a jesli znow Obsidian Entertainment To jedno napewno bedzie pewne GNIOT CHYBA ze sie postaraja ale nie daje im juz zaufania KOTOR 2 Byl calkiem ale NWN 2 TO wlasnie taki GNIOT ... Zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam akurat na marce NWN nie zależy, ale z tego co mi się wydaje, dawno nie było nic z Forgotten Realms. Z dzisiejszymi możliwościami kompów, może jakieś Waterdeep:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda Obsidain na razie robi same gnioty ( z cały szacunkiem dla Fergeusa Urquharta i jego pracowników,bo to jest po Bioware moja ulubiona firma).
A co do Neverwinter 1 był naprawde genialny jak na tamte czasy szczególnie tryb multi.A dwójka to juz niestey nie było to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała plotka pojawiła się z tego powodu, że na Gen Conie zapowiedziano nowy podręcznik do czwartej edycji Dungeons & Dragons, który nosić będzie tytuł - "Neverwinter Campaign Guide", który ma rzecz jasna opisywać tamten region i udostępniać nowe rozwiązania mechaniczne dla postaci zamieszkujących świat Forgotten Realms. Przy okazji na Gen Conie poszła plotka, że książka ta powiązana będzie z grą, która ma zostać wydana przez Atari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwórka do papierowego grania sie w ogóle nie nadaje, ale do gier komputerowych może bardzo pasować... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 10:21, crpgfan napisał:

A co do Neverwinter 1 był naprawde genialny jak na tamte czasy szczególnie tryb multi.A
dwójka to juz niestey nie było to samo.

Jak dla mnie jedynka to od początku był crap bez ciekawej fabuły i z żałosnymi questami, a dwójka, szczególnie z pierwszym dodatkiem to najlepszy cRPG w jaki grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 10:46, Steelshadow napisał:

Jak dla mnie jedynka to od początku był crap bez ciekawej fabuły i z żałosnymi questami (...)


To fakt - kampania z podstawki była denna. Ale NWN1 nadrabia ten problem z ogromną nawiązką w dodatkach: Shadows of Undrentide i Hordes of the Underdark (podmrok + epickie poziomy, mniam) :) Fantastycznie mi się grało w trybie cooperative po sieci i chętnie pograłbym z kimś znów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 10:46, Steelshadow napisał:

Jak dla mnie jedynka to od początku był crap bez ciekawej fabuły i z żałosnymi questami,
a dwójka, szczególnie z pierwszym dodatkiem to najlepszy cRPG w jaki grałem.


Zgadzam się z Tobą w 100%. Jedyne co było ciekawe w nwn1 to pierwszy dodatek, shadows of undertide. Reszta czyli podstawka i drugi dodatek to były zwykłe h''n''s. Natomiast druga część była już sporo lepsza a pierwszy dodatek, czyli maska zdrajcy, już była świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 10:17, Bhaal87 napisał:

boze oby tym razem tego nie zwalili ... 2 mi sie tak strasznie nie podobała ze trudno
to obiac slowami ;/ w 1 zdarza mi sie grac do tej pory a w BG sie gra notorycznie wieczna
gra chyba bym byl w 7 niebie gdybym ktoregos razu przeczytal ze BioWare znow i tym razem
bedzie pracowac nad ta gra ale to raczej nie mozliwe ;/ bo przeciesz ci pracuja nad DA2,
ME3 , i Kotorem MMO ;/ eh a jesli znow Obsidian Entertainment To jedno napewno bedzie
pewne GNIOT CHYBA ze sie postaraja ale nie daje im juz zaufania KOTOR 2 Byl calkiem ale
NWN 2 TO wlasnie taki GNIOT ... Zobaczymy ...

IMO lepsza zabugowana gra z dobrą fabułą niż dobra gra z żałosną fabułą od Bioware.
Choć i tak NWN 1 i 2 były... średnie (dwójka trochę lepsza) - dopiero Mask of the Betrayer był porządną produkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 11:08, Pawel_krk napisał:

Capocrimini zgadzam się z Tobą. Chętnie bym sobie pogadał z Khelbenem Arunsunem:)



Biorąc pod uwagę to, że Hasbro nie wyda licencji na D&D 3.5, gdy ich dojną krową jest 4.0 to nie liczyłbym na to. W FR 4.0 Khelben jest już martwy, tylko jego duch nawiedza wieżę w Waterdeep. ;)

No zobaczymy, swego czasu była plotka o NWN MMO, ale to zupełnie nie to, czego oczekują fani serii, czy to ci preferujący jedynkę, czy to dwójkę. Bo siłą serii są jej narzędzia, a trudno mi sobie wyobrazić tworzenie własnych gier przez graczy w MMO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN i NWN2 były grami wyśmienitymi. NWN1 może w podstawce dała ciała z kampanią, ale za to multi player był rewelacyjny. W NWN2 nie grałem już po sieci ( WoW wiecie ;p ), ale fabuła kampanii była bardzo fajna ( rozbudowa warowi - później zerżnięte w DA:A w sposób żałosny ).

Czekam z niecierpliwością na nowe NWN albo jakąś gre w FR z D&D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie, jakby nie byl to mmo. wystarczy mi wow, nadchodzacy star wars i w przyszlosci warhammer 40k.

zesralbym sie z radosci, jakbym dostal tak wypasiona gre jak NWN, z swietna grafika, dzwiekami, mnostwem obiektow, skryptow w prostym edytorze (hi aurora). pierwsza czesc miala genialny multi. g-e-n-i-a-l-n-y. szczegolnie, dzieki mozliwosciom edytora.
do 1 nwna czasami wracam z kumplami pograc, ale brakuje przede wszystkim serwerow i graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno w Nevera 1 jak i Nevera 2 grało mi się bardzo miło. To jedna z lepszych serii rpgowych jakie są. Liczę więc, że nowa część będzie kolejnym bardzo dobrym tytułem.
A co do adresów... ''save neverwinter''? Czyżby to było hasło reklamowe nowej odsłony? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować