Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na ulubionego forumowicza

3757 postów w tym temacie

Niektórzy marudzili, że każda kolejna lista ulubionych forumowiczów jest taka sama. Dlatego postanowiłem z tym skończyć i przedstawiam wam zupełnie nową listę. Znak ’*’ przy Nicku oznacza, że dana osoba jest na niej nowa w stosunku do poprzedniej.

Najlepszy:

1. wdowiakm – wiele mu zawdzięczam, za rozmowy, pomoc. Jest w porządku ;)

Pierwsza 10 [2-10]:

2. Vormulac – bardzo fajny forumowicz. Dobrze się z nim dyskutuje i jest naprawdę super. Można podyskutować na każdy temat :) To on aktualnie informuje o wszystkich nowościach związanych z grami wyścigowymi.
3. PAPISHON – rzadko się kłócimy ( a to już jakiś wyczyn :D), za rozmowy na gg.
4. Markus89 – kiedyś bardzo dobrze się nam rozmawiało. Obecnie coraz częściej zdarza się nam pokłucić.
5. Syriusz.b – jest w porządku, dobrze się z nim rozmawia o wielu rzeczach.
z nim ‘’gada’’, tylko szkoda, że tak rzadko.
6. NyGgA MiLy – forumowicz jak najbardziej ok. Jest w moim wieku, więc nie ma problemu z dogadaniem się. Obecnie rzadko rozmawiamy, ale mam nadzieję, że i to się zmieni.
7. Mr.Broom – nie mam kontaktu z tą osobą, a mimo to ląduje w pierwszej 10, gdyż często piszemy w tych samych tematach.
8. ProChaoS – ma ambitne plany, wiele mu zawdzięczam.
9. Lis899 – za rozmowy na gg (kiedyś), jest pomocny.
10. Szerszeń45 – nie utrzymuję z nim kontaktu, lecz muszę powiedzieć, że dobrze się z nim gadu-gadu ;)

Pozostali [11- 26]:

11. Wojtas94 – często piszemy w tych samych tematach, rozmowy gg.
12. Erwin160 – rozmowy na gg, turniej szachów (:D), pomógł mi się pozbierać w sylwestra…
13. Robek 009 – na forum wydawał mi się poważnym osobnikiem, a odziwo łatwo było mi się z nim dogadać. Forumowicz bardzo pomysłowy…
14. Noxbi – dlaczego tak nisko?? Przede wszystkim brak kontaktu z tą osobą…
15. Dante Dy`nei - przede wszystkim za temat
16. MastAlol – no muszę powiedzieć, że
17. Slave - dzięki niemu dowiedziałem się, że konto z cdprojekt.info zostało przeniesione na gram.pl.
18. Kepny- za rozmowy na gg.
19. Blade2 – za rozmowy na gg, rywalizacje w konkursie, dyskusje na forum.
20. k0rnas - za rozmowy na gg.
21. Ko?nik - za rozmowy na gg.
22. Black Dog - za rozmowy na gg, choć często mnie denerwuje…
23. Artur von Fornal – za rywalizacje w konkursie.
24. RX-8 – jakoś nie możemy się dogadać
25. DemonCleaner – jest fajny, ale praca go na tyle pochłonęła, że nie widuje go na gg.
26. QbA-No1 – jedyna osoba z forum, z którą miałem kontakt ‘’telefoniczny’’. Nie będę już pisał, o tym jak ostatnio rzadko rozmawiamy…
27. Goyaka – fajny forumowicz, jako jeden z nielicznych przestrzega zasady w moim temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zbyt często publikuję "ranking", ale czasem trzeba. A więc ( kolejność nie ma znaczenia ):

- xDeuSx - bardzo pomocny i uprzejmy forumowicz, fajnie się z nim gada, lubi Stalkera tak jak ja, spoko gość ... ;)
- Sita - dawno temu dyskutowaliśmy w temacie o konsolach, teraz nie pojawiam się w nim zbyt często ( w teamcie ), ale tego się nie zapomina, ogólnie fajny koleś i dobry forumowicz ... :)
- Dante Dy'' nei - bardzo fajny forumowicz, pamiętam go z tematu o konsolach i avatarach ... :D
- KannX - podobnie jak DeuS, fajnie się z nim gada, no i lubi Stalkera ... :)
- ProChaoS - bardzo miły i uprzejmy forumowicz, bardzo fajnie się z nim pisało w temacie "Trzecia Wojna Światowa"
- Ko?nik - fajnie się z nim dyskutowało w tematach o piłce nożnej, pisze z ogromną znajomością tego sportu, bardzo fajny forumowicz ... ;)
- preem - ma wielką wiedzę ogólną, którą używa w temacie " Co jest na zdjęciu", praktycznie każda jego odpowiedź jest prawidłowa, bardzo miły i fajny forumowicz ... :)
- Bertol - tak samo jak preem ... ;)
- Michał Raven - pomógł mi w temacie o TDU, bardzo fajny forumowicz, przyjemnie się z nim gada, ma super avatar ...:)
- pan m. - spoko forumowicz, lubi samochody tak jak ja ... :D
- Erton - tematy o piłce nożnej, bardzo fajny forumowicz ... :)
- blackilo - pomógł mi przy wyborze procesora, ma dużą wiedzę o komputerach, spoko koleś ... :)
- iro1979 - spoko gość i forumowicz, bardzo fajnie się z nim rozmawia, gra w Joint Operations tak jak ja ... :)
- barteg/Bartego/Farmer Widomo - pierwszy raz go zbanowano, drugi - zapomniał loginu, a teraz stara się odbić, fajny forumowicz i w końcu ... mój brat :P ... :)
- DR.SIURAK - podobnie jak iro1979, spoko koleś ... :D
- Saref - bardzo fajny forumowicz, przepada za powieściami fantasy jak ... mój brat ... :P
- Sferis - forumowicz bardzo dobrze znający się na sprzęcie, kiedyś mi pomógł, ma poczucie humoru, co stwierdzam po wypowiedziach w temacie "Kwasy ... " ... :)
- Obi-wan Kenobii - bardzo fajny forumowicz i spoko koleś, wypowiada się w tematach o piłce nożnej ... :)
- cubba - tematy o piłce nożnej i nie tylko, spoko koleś i forumowicz ... :)
- Szmondrowski - bardzo miły i uprzejmy forumowicz, kiedyś gadaliśmy na GG ... ;)

Ponadto cała ekipa CD - Projekt i zespół moderatorów, za dążenie do stworzenia doskonałego forum ( niewiele brakuje ) i za pilnowanie porządku ... Gdyby nie oni to nie wiem co by tu było ... :)

Jeśli o kimś zapomniałem to najmocniej przepraszam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejnośc bez znaczenia.

1. Adamzzz - za miłe rozmowy na IRC
2. Vormulac - za gre w Jakie to auto? i rozmowy na gg
3. PEACE22 - za rozmowy o Mafii
4. Marrbacca - za pomoc na IRC
5. Furrbacca - również
6. Olamagato - za pomocną dłoń
7. walgierz - za dobre rady
8. ak.47 - za gry samochodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne - nie faworyzuję jednych ponad drugich. KOLEJNOŚĆ NIE MA ZNACZENIA:

1. LuQeMaStEr - Sympatyczny forumowicz, znam go z tematu o S.T.A.L.K.E.R.-ze.
2. AQ22 - Stary znajomy z klanu {Wolni Strzelcy}.
3. Carl92 - Jak wyżej.
4. Mac Cry - Patrz wyżej :P.
5. olomax - Prezes klubu GramDriving.pl
6. Splinter Cell1 - Vice Prezes klubu GramDriving.pl
7. kuko7 - Kolega z GramDriving.pl
8. KAROLMACIEJ - Jak wyżej.
9. Fido85 - Once again "Jak wyżej".
10. Kate-Hooligan- Bardzo sympatyczna osóbka :). Jako nieliczna dziewczyna interesuje się drugą wojną światową.
11. Michał Raven - Co tu dużo mówić - Forumowy Jeremy Clarkson ;], spec od samochodów podobnie jak oryginał.
12. cubstone - Znajomy z GramDriving.pl
13. awesome - Da się z nim sensownie pogadać.
14. Darkstar181 - Jak wyżej, poza tym znajomy z tematu o CoH. Fan realizmu, musimy kiedyś strzelić sobie partyjkę w Operation Flashpoint.
15. Scott - Również spec od CoH.

I to chyba tyle, jeśli o kimś zapomniałem - bardzo przepraszam, mam kiepską pamięć ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to moja skromna lista ;)
1.KostkaXXL - super gość, za rozmowy na gg,wspólne tematy,za pomoc w BK ogólnie spoko człowiek ;)
2. mroczny mrok , Magwisienka (i reszta założycieli KDCNA za wiadomo co -ksywek zapomniałem) - fajni userzy, lubie ich i oczywiście za KDCNA ;-)
3. tykus, igorinho- pierwszy za rozmowy na gg, wspólne zainteresowania (choć ostatnio mnie nie dał na listę ;/ )a drugi za rozmowy na forum.
4.danzelmario , edeń- za pewien temat o wymaganiach sprzętowych :D A drugi za miłe rozmowy na forum ;)
5. pan m - kiedyś najlepszy user,niestety kontakt się urwał...
6.ko?nik - ogólnie za to że jest ;) Za poczucie humoru
7. Sephirat - jw :)
8.Carl92 - lubie go ;)
9. wdowiakm - za rozmowy na forum
10.Adamzzz - też mnie umieścił na liście ;P
Jeśli kogoś przeoczyłem to najmocniej przepraszam,rzeczą ludzką jest mylić się ;-) Choć mi nie często to zdarza się ;D
11. Bartek Dudek - po porstu fajny gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 11:43, speedraid napisał:

13. Robek 009 – na forum wydawał mi się poważnym osobnikiem, a odziwo łatwo było
mi się z nim dogadać. Forumowicz bardzo pomysłowy…


I mam tu tylko pytanie: czemu "wydawał" przecież ja ciągle na forum jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejność nie ma znaczenia ;] :
1. bezimienny15
2. Ari Zmc
3. PRINCE JANEK
4.AQ22
5. Metal-jestem
6. Mrok666
7. Neo
8. Brudny Jack
9. Knopfler
10. Mk007
I oczywiście cały CDP ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od mojej poprzedniej listy sporo się zmieniło więc należ ją uaktualnić. Po zainstalowani patcha uaktualniłem listę do wersi 1.1 xD

Najlepsi (kolejność nie ma tu znaczenia):

1. Wdowiakm - Za częste (jak na razie ;)) rozmowy na gg, popoc innym gramowiczom z grami z serii Gothic i ogólnie bardzo fajny i lubiany forumowicz...
2. Cessaro - Hmm...Co by tu napisać :D Przede wszystkim patriota, poszukiwacz po wojennych bunkrów, fan Polskiego HHi początkujący graffiti-man :P Oczywiście to tylko garstak jego cech, bardzo dużo zyskuje przy bliższym poznaniu :)
3. M''arcinek - heh, mój brat :D

Znajomi:

1. RRohen
2. Gorn7
3. Union Pacific
4. Joorg
5. kolektor
6. stiffyone
7. AQ22
8. bezimienny15
9. BassteQ
10. marcincinek15
11. stanlee
12. Lesz3yk
13. pelo94
14. Legenda27
15. Sephirath
16. JohnLenon
17. Thalanthas
18. reaven1
19. Fergi
20. Blackbeard
21. Dzamian
22. gesio
23. Reaperius
24. Wieśniakoo
25. haderQ
26. visss
27. Pazurex
28. grand10pelu
29. Prince07


Reszta (ta grupa to forumowicze których znam z widzenia, których posty mnie ciekawią itp. :)

30. Szerszeń45
31. LuQeMaStEr
32. cubba
33. boduczek
34. Adamindo
35. Abi dalzim
36. Humanghost
37. Sferis
38. Vaxinar
39. Farmer Widomo
40. greg_f
41. reykan
42. Mogrim
43. KrzysztofMarek


I jeszcze oczywiście blues&reds :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja lista(właściwie to nic nie zmieniona).Wszystkich lubię tak samo.
Lak5-za gg
boduczek-za rozmowy an gg
ak.47-za gg i za tdu best photo
spider88-za gg
Union Pacific-kiedyś wróg,teraz kolega
stiffyone-miły człowiek:)
kuko7-za rozmowy w temacie o TDU i NFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZASZCZYTNE MIEJSCE.

1. Saref - Kumpel z klasy :) Fajnie się z nim gada na GG i fajnie się z nim kłóci w szkole :) . Lubi fantasy tak jak ja :) Fajny... bardzo fajny kumpel :)

Pozostali , ale równie bardzo fajni i mili.

2. Noxbi - rozmowy na GG i nie tylko :) Fajnie się z nim dyskutuję o najprzeróżniejszych rzeczach :) (Lubi latać po lotki do Badingtona [ nie wiem jak sie pisze ) :))

3. Robek 009 - Super kumpel :). Miły i spympatyczny. Lubię go głównie za rozmowy na gg... i na forum :)

4. Wdowiakm - Super miły , prawie nigdy się nie kłóci , sympatyczny :)

5. Alexiei Kaumanavardze - Rozmowy na GG , chcociaż ostatnio nie piszemy ze sobą :( Szkoda...

6. Szerszeń45 - Chyba się na mnie obraził...ale spoko gość , ma poczucie humoru :) i...lubi jak się denerwuje :)

7. Abi Dalzim - Sympatyczny , Starszy Weteran forum :) Fajnie się z nim gada :)

8. Lak5 - Pamiętam kiedyś często ze sobą rozmawialiśmy na forum.. spoko gość , miły :)

9. Wojtas94 - Spoko , jeden z mojej ulubionej Szóstki (której nie zdradze) Miły.

10. Avlon67 - Ostatnio nie widzę go na forum , ale bardzo go lubiłem :)

11. Crazy Frogus - za Leczo (tylko on wie o co chodzi) , a tak na serio za GG

12. Magiwisienka - za Wiedźmina i IRC''a :)

13. Cinus :) --> za IRC''a :)

14. Paluch222 - spoko koleś , chcoiaż ostatnio go nie widziałęm

15. LuQeMaStEr - brat :)

16. Deih - fajny koleś , i chyba GG :)

17. Liqid - za GG i forum ...i fantasy :)

18. Cedricek - za fantasy i IRC :)

19.MateoKiszlo - za BF''2142

20. Pingus - bardzo mi pomógł przy BF''ie 2142

21. Graszczur - za jego boskie komiksy xD

22. Probos - za GG :) Super koleś śwetnie sie z nim gada na GG :)

23. Kapix - za Sw. wg. Bundych :) i gg.

24. Lord Fett - za romowę na temacie o GW :)

Wyróżnieni są....wyróżnieni :)

Pamiętajcie jestem Barteg :)

Pewnie o kimś zapomniałem pisze, :)

Oczywiście napewno kogoś zapomniałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny mój ranking. :)

1.Vasilli - najlepszy kumpel z forum, znam go najlepiej z naszej społeczności gramowej :)
2. hunter22 - Po Vasillim najlepszy forumowicz :) PRZEPRASZAM!!! :( <- on będzie wiedział za co :)
3. Robek 009 - Jeden z pierwszych którzy mnie tu fajnie i ładnie przyjęli, po czasie jednak straciłem z nim kontakt, jednak niedawno kontakt między nami był :)
4. Akne - Ulubiona pracowniczka CDP :) Bardzo ją lubię.
5. Szerszeń45 - Myślę że mamy dobry kontakt ? :) Dobrze się prowadzi rozmowy :)
6. Thoor - Świetny grafik. Dużo dla mnie zrobił. ;]
7. Kukowsky - Super w porządku redaktor :) Naprawdę Cię lubię ;)
8. Walgierz - Moim zdaniem najlepszy moderator. Najwspanialszy :) ( nie wiedziałem że uczysz Historii, panie profesorze :)
9. Magwisienka - Najwspanialsza forumowiczka :)
10. Spaykus - Jeden z najlepszych CDPracowników :)
11. Sephirath - Ostatnio staram się z nim zapoznać ;)
12. Sferis - Bardzo w porządku ... Koszula :D :)
13. Kamil.i.maciek - Wasza strona najbardziej mnie się podoba :)
14. Fumiko - Troszkę utraciliśmy kontakt, ale myślę że to na krótko :-)
15. Arkads - Fajna współpraca :)
16. MistrzJang - J.W :)
17. Mikolajmix - Kumpel z miasta ;)
18. Modest-Vermin - Nie wiem dlaczego, ale go lubię :) Jakiś "kontakt" jeśli tak to można nazwać, jest :)
19. Pablo Querte - rozmowy na gg :)
20. Soleila - Mniej więcej jak Akne ;)
21. Coni-z - J.W :-)
22. Budo - Po walgierzu, najlepszy :)

Kolejność jak najbardziej ma znaczenie ;)

Jeżeli kogoś pominąłem ( choć raczej nie ) To przepraszam. Na moim GramSajcie w znajomych przebywają ulubieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a oto i moja lista :

WorldWar3PL - Pierwsza osoba z, którą zacząłem prywatne rozmowy na gg. Razem dużo dyskutujemy od niedawna nawet na Skype ^^ Często omawiamy nie tylko sprawy gram.pl czy Dziennika prowadzonego przez WW3PL, lecz o sprawach błahych jak stary zeszyt z podstawówki xD Czasami też razem gramy w CS 1.6. Nie dawno wyjechał na ok. tydzień, więc tymczasowo straciłem kontakt :( W sumie to mój ulubiony użytkownik z którym najlepiej się rozumiem, a jego humor zwala mnie z nóg :) Wszystkiego dobrego życzę ! :) Jest w porządku i bardzo kulturalny oraz spokojny :P

tykus - Następna osoba lubiąca dyskutowanie ze mną :P Najczęściej gadamy codziennie jednak ostatnionie mamy pomysłów do rozmowy xD Doradzałem mu w sprawie randki, jednak chyba nie lubi sposobów stratega :D Niektórzy twierdzą, że to emo jednak ja nie wyczuwam u niego pociągań do żyletek...

Mr.M - Na liście znajomych miałem go od dawna, lecz dopiero jakiś czas temu zdecydowałem się na prywatną rozmowę :P Często gadamy o... wszystkim ! Obojętne czy to Gramsajt, czy gram.pl, a może telefon komórkowy. Zawsze dobrze się nam rozmawia i nie kłócimy sie :) No może raz na początku, ale wykonałem na sobie wyrok w postaci 100 biczów co złagodziło gniew Mr.M (oczywiście wirtualnie :P).

Baal Namib - Kolejna osoba którą znam lepiej od niedawna:) W sumie to rozpocząłem normalna rozmowę dopiero po opublikowaniu filmików(tych z Vasillim), mimo, że wcześniej starałem się gadać. Po prostu nie miałem pomysł na temat :P Teraz widzę, ze umieścił mnie na liście za co bardzo dziękuję, i myślę, że poznamy się dużo lepiej niż dotychczas:)

SadraX - Tu najdziwniejszy przypadek, że tak to powiem :P Otóż najwięcej i najlepiej gadało mi się z nim na IRC :D Zaskakujące ale prawdziwe. Ostatnio nie mam żadnych pomysłów aby wciągnąć go w coś na gg :P

Osoby których zbytnio nie znam lecz podziwiam xD :

Kukowsky - On to mnie zwala z nóg... Jak czytam jego wpisy o Wielkiej Rzepie, czy oglądam rysunki typu"Ślimowica" to leżę na ziemi :D Poczucie humoru dopracował tak, ze za każdym razem się śmieję z jego tekstów/wpisów/obrazków. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że jest dziwny i zwariowany oraz bardzo lubi kaloryfery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować