Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z cyklu niedotrzymane obietnice - Doom 4 nieobecny na QuakeCon 2010

18 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wczoraj rozpoczął się QuakeCon 2010, czyli kolejna odsłona rokrocznie organizowanej imprezy studia id Software, na której mieliśmy poznać pierwsze szczegóły dotyczące Dooma 4. Dokładnie, mieliśmy.

Przeczytaj cały tekst "Z cyklu niedotrzymane obietnice - Doom 4 nieobecny na QuakeCon 2010" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wielka szkoda. Liczyłem na jakieś konkretniejsze informacje na temat nowej "Zagłady" :)
Ale mam nadzieję, że to, że nie ma nic nowego na ten temat na obecnym QuakeConie nie oznacza, że jeszcze wczoraj przytaczany Carmack się mylił z informacjami na temat nie tak odległej premiery nowego Dooma.
Oby im się ta praca nie przedłużała zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 09:58, MaZZeo napisał:

Mam nadzieję że to będzie taka powtórka z przeszłości i na jednym E3 zobaczymy i Dooma
4 i Half-life''a 3.


Do tego Battlefield 3/Guild Wars 2/nowy Need For Speed/nowe Call Of Duty/Mirror''s Edge 2/RAGE/Assassin''s Creed 3(zapewne zapomniałem o jeszcze wielu innych "większych" grach) i mamy targi stulecia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 10:56, Kadaj napisał:

Taaa, firma która od 10 lat nie zrobiła wybijającej się ponad przeciętność gry ogłasza
opad szczęki. xP


Biorąc pod uwage to JAKA to firma , jestem w stanie w to uwierzyć.

Krzycho na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 11:13, Afro69 napisał:

> Mam nadzieję że to będzie taka powtórka z przeszłości i na jednym E3 zobaczymy i
Dooma
> 4 i Half-life''a 3.

Do tego Battlefield 3/Guild Wars 2/nowy Need For Speed/nowe Call Of Duty/Mirror''s Edge
2/RAGE/Assassin''s Creed 3(zapewne zapomniałem o jeszcze wielu innych "większych" grach)
i mamy targi stulecia ;]

Nawet nie zestawiaj tych marketingowych, śmiesznych gierek przy wielkich HL3 i DOOM 4 ;)
Mogliby się dogadać chłopaki, że pokazują obie gry na jednych targach. Hit dekady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^ Do tego jeszcze Resident Evil 6, Batman Arkham City,BioShock 3,GTA V,nowy Splinter Cell,Hitman 5,Dead Space 2,Max Payne 3,Metro 2034, nowe kroniki Riddicka i faktycznie były by targi stulecia.Choć ja bym się z tego nie cieszył bo kasy na gry by brakło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 10:56, Kadaj napisał:

Taaa, firma która od 10 lat nie zrobiła wybijającej się ponad przeciętność gry ogłasza
opad szczęki. xP

tylko ta gra ma na swoim koncie naprawdę takie gry których poziomu inne studia nigdy nie osiągną...

ja tam poczekam na 4, tylko mam nadzieję że będzie więcej otwartych lokacji, no ale też bez przesady, bo to ta klaustrofobia budowała też swoisty klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę znów zobaczyć grę, która polega na strzelaniu do wszystkiego co się rusza, grę która przygniecie mnie swoim klimatem i pozwoli się nieźle bawić nawet po 20 latach od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w latach 90 ubiegłego wieku pokazał się pierwszy DOOM i pamiętam jak "zainteresowanie grą przekroczyło wszelkie normy przyzwoitości" - tak wtedy pisały pierwsze w Polsce gazety o grach. ale trzeba przyznać, że jak na tamte czasy DOOM naprawdę wszystkich zaskoczył grafiką i dźwiekiem (pod warunkiem, że miało się kartę dźwiękową). A co pokaże DOOM 4, pożyjemy i zobaczymy. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 10:00, Harpen napisał:

MaZZeo ->> Narobiłeś mi apetytu...


Harpen, przyznam szczerze, że przeczytałem kilka razy fragment o kredkach i nadal nie wiem, o co chodzi tymi kredkami. Najadłeś się wiedźmińskiej sałaty i popiłeś jabłecznikiem?

@ afro69

Twoje zestawienie wygląda dość kuriozalnie, bo tylko RAGE jest nową marką, reszta to sequele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować