Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2006 o 21:21, Kryhuu napisał:

Tasiemce JUŻ podbiły Ziemię, ni się obejrzysz, coś Ci wskoczy do gardła :) a kto wie, może
już jesteś nosicielem?:)


Tak jak w Łowcy Snów, Stephana Kinga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:00, Luke Shadow napisał:

Tak jak w Łowcy Snów, Stephana Kinga :P


AAAAA!!! Jak to możliwe, że przegapiłem książkę o inwazji kosmicznych tasiemców :( Będzie trzeba się ostro zabrać do czytania po nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam "The Blob". To nie ksiażka ale film i nie o tasiemcach tylko o kosmicznym glucie, ktory też najwyraźniej chce zawładnąć Światem i pokryć go swym oślizglym jestestwem. Na prawdę klasyk jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:47, Kryhuu napisał:

W moim prywatnym rankingu gluty są zaraz po tasiemcach. Też będe musiał przerobić. A tak z
ciekawości jaki to rocznik?

1958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w kosmitów ani nie wierzę, ani wierzę... Dla mnie to oni mogą istnieć, mogą też nie istnieć, byle nie sterali się podbić mojej najbliższej okolicy... cóż, myślę, że jakieś formy życia poza Ziemią istnieją, ale nie wiem czy inteligentne... A jak mogę wyjaśnić kręgi w zbożu (pomijając ufo ) - kilka przykładów :
- Mistyfikacja ( człowiek+deska+sznurek+kilka papierowych krążków)
-jakieś dziwna wiatry (najmniej prawdopodobne i nieco naciągane )
-albo jakieś także dziwne strumienie energii ( nie jestem nawiedzony, ale różne rzeczy się słyszy, a ja niczego nie wykluczam, póki nie udowodnią na 1000000000%,że to nieprawda, np. kiedyś nikt w aurę nie wierzył, a teraz można jej zdjęcia robić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:03, szoko2 napisał:

A jaki wyjaśnicie te kegi chyba w jedną noc ludzie by tego nie zrobili


Zrobilyby. Istnieje nawet kilka "instytucji" zajmujących się tworzeniem takich kręgów, m.in. Circle-Makers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:07, Luke Shadow napisał:

> A jaki wyjaśnicie te kegi chyba w jedną noc ludzie by tego nie zrobili

Zrobilyby. Istnieje nawet kilka "instytucji" zajmujących się tworzeniem takich kręgów, m.in.
Circle-Makers.

Prze ciesz już takich kręgów jest 10 000 a zresztą nie każdy ma sprzęt.Może i ludzie mogą zrobić kręgi ale w takich ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:03, szoko2 napisał:

A jaki wyjaśnicie te kegi chyba w jedną noc ludzie by tego nie zrobili

Eee... Żyjemy w XXI wieku i piktogramy nie są czymś szczególnie trudnym? :) Wystarczy? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:03, szoko2 napisał:

A jaki wyjaśnicie te kegi chyba w jedną noc ludzie by tego nie zrobili

Ludzie raczej nie, a przyroda? kto wie...a co sądzicie o całej sprawie z Roswell? Prawda to czy bujda..a jeszcze jedno...jakie jest wasze zdanie na temat "facetów w czerni"-agencja rządowa czy kosmici w przebraniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kiedyś widziałem program dokumentalny o rysunkach na ''jakiejśtam'' skalistej pustyni, mające po kilkaset metrów długości ''wcięcia'' w powierzchni pustyni układały się na w drzewo lub coś na kształt wieloryba... Zdjęć nie ma z powodu braku info o nazwie pustyni (sorka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie uwierzy, ale kiedyś widziałem w nocy latajacy spodek, który był w koło oświetlony :) No tylko minęło już około 6 lat temu, a co dziwne w Sylwestra <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:27, speedraid napisał:

Nikt mi nie uwierzy, ale kiedyś widziałem w nocy latajacy spodek, który był w koło oświetlony
:) No tylko minęło już około 6 lat temu, a co dziwne w Sylwestra <lol>


Tak jak przepowiedziałeś, nikt Ci nie uwierzy :) a tak na serio, skąd wziął się stereotyp spodka jako pojazdu kosmitów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:29, Kryhuu napisał:

Tak jak przepowiedziałeś, nikt Ci nie uwierzy :) a tak na serio, skąd wziął się stereotyp spodka
jako pojazdu kosmitów?

No i mi to lotto, piszę co wodziałem :P Może to był sen :P Hmm.. daj pomyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech..zrobi się kącik"widziałem ufo"..czasem chcę zobaczyć ufo i wpatruje się w niebo nocą-jeśli jest bezchmurne to 50% sukcesu..i tak jednej nocy zobaczyłem coś co określiłbym jako ufo..też mniej więcej okrągłe ale to była noc wiec pewien kształtu nie jestem, a ufo świeciło jedynie 4 światełkami w różnych kolorach: czerwony, żółty, niebieski, zielony..nie przypominało mi to samolotu..wydawało się trochę niżej położone..a co mi tam, i tak nie uwierzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować