Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2006 o 01:18, ufo344 napisał:

ja nie rozumiem tyhe przecierz to nie pogrużki.dobra nie bende przepraszam ale nie zniżj mi
już statusu

A widzisz?? Mówiłem ale ty co innego. Masz przynajmniej nauczkę.
Teraz odpowiedz na pytanie.
Czy jesteś tą mutacją o którą ty mówisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 01:20, krzysiek-blitek napisał:

PS ufo344 jest naprawde nie z tej ziemi jak tam pisze (ortografia)


Pisze tak specjalnie, każdy może tak pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 01:21, Atukam72 napisał:

> ja nie rozumiem tyhe przecierz to nie pogrużki.dobra nie bende przepraszam ale nie zniżj
mi
> już statusu
A widzisz?? Mówiłem ale ty co innego. Masz przynajmniej nauczkę.
Teraz odpowiedz na pytanie.
Czy jesteś tą mutacją o którą ty mówisz??

nie moge o tym mówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 01:07, The Lurker napisał:

A żeby nie było że spam:
To całe UFO jest wytworem wyobraźni ludzi, utrzymywanym przez jakiś wariatów, ludzi rządnych
sławy i media. Nie dajmy się, albo jeszcze po nas naprawdę przylecą... ;P <joke>


Hmmm piszesz ze ufo jest wytworem wyobrazni ludzkiej ze wszystkie filmy ktore zostaly nakrecone sa spreparowane itp itd. dobra niech bedzie ze przyjmiemy twoje haslo bez dowodow i argumentow.
A teraz spojrzmy na rozmiar wielkosc gigantyzm naszej galaktyki podem dodajmy do tego inne galaktyki ktore na naszym niebie wydaja sie jedynie gwiazdami czy nie przyjmujac najbardziej nie opytmistycznego spojrzenia to ogrom jaki nam przypada sama nasowa sie mysl ze to jest nie realne ze jestesmy sami w tym kosmosie.
Dalej rozwijajac mysl jezeli jednak ufo czy istoty pozaziemskie bo o takich mowa istnieja i juz z nami probowaly nawiazac kontakt to jest kilka punktow dlaczego nadal o tym nie wiemy albo dlaczego nie mamy wiedziec.
1. Jestemy zbyt prymitywni jak na ich poziom rozwoju ze tylko nam sie przygladaja i nas studiuja jak my inne stworzenia na ziemi np. mrowki lwy delfin itd itd itd
2. Kontakt zostal nawiazany ale dany rzad ukrywa ta wiedze dla swoich korzysci
3. Wiedza o kontakcie jest utajniona tylko dla naszego dobra, Przecie widzac co na swiecie sie dzieje czyz nie wywolal by to paniki.
4. i tak dalej i tak dalej Prawda jest taka ze dowiemy sie o tym kiedy my albo oni bedziemy gotowi do takiego spotkania.

Alez wywod napisalem oh... Z gory przepraszam za niepisanie ortograficznie z interpunkcja itp itd. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcial bym byc niemily ale pewnie bede^^
Co do twojego czlowieczenstwa to napewno jestes czlowiekiem w 101% kazdy z nas odczuwa w sobie chec bycia kims kim nie jest bycia osoba ktora ma jakies moce jest to normalne.

Biorac to pod uwage ja mam bratnie serce do wilków wprost je uwielbiam (dal bym duzo by byc wilkiem ^^) inni tez maja podobne zachowania jedni lubia lwy inny hieny inni foki itd itd wampiry kotolaki. I norma jest ze nieraz sie z nimi utozsamiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 01:23, WolfClub napisał:

A teraz spojrzmy na rozmiar wielkosc gigantyzm naszej galaktyki podem dodajmy do tego inne
galaktyki ktore na naszym niebie wydaja sie jedynie gwiazdami czy nie przyjmujac najbardziej
nie opytmistycznego spojrzenia to ogrom jaki nam przypada sama nasowa sie mysl ze to jest nie
realne ze jestesmy sami w tym kosmosie.

Dnia 25.12.2006 o 01:23, WolfClub napisał:

Dalej rozwijajac mysl jezeli jednak ufo czy istoty pozaziemskie bo o takich mowa istnieja i
juz z nami probowaly nawiazac kontakt to jest kilka punktow dlaczego nadal o tym nie wiemy
albo dlaczego nie mamy wiedziec.

DO mnie nie podszedł zielony ludek z wyciąniętą łapką i nie powiedział "siema". Ze mną nie próbowali nawiązać kontaktu i nie sądzę aby próbowali z kimś innym.

Dnia 25.12.2006 o 01:23, WolfClub napisał:

1. Jestemy zbyt prymitywni jak na ich poziom rozwoju ze tylko nam sie przygladaja i nas studiuja
jak my inne stworzenia na ziemi np. mrowki lwy delfin itd itd itd

Oh, ale ludzie zabijali lwy, hodowali delfiny, gnietli stopami mrowiska...

Dnia 25.12.2006 o 01:23, WolfClub napisał:

2. Kontakt zostal nawiazany ale dany rzad ukrywa ta wiedze dla swoich korzysci

Ludzie nie żyją wiecznie a jeśli nawet rząd chce to zachować dla siebie to rządny sławy/chciwy człowiek który dowiedział się o kontakcie pozaziemskim (zakładając twoją teorię) by ją wyjawił/wykorzystał dla siebie tym samym zdjął pelerynkę tajemniczości z (IMHO nieistniejącym) UFO. ;)

Dnia 25.12.2006 o 01:23, WolfClub napisał:

3. Wiedza o kontakcie jest utajniona tylko dla naszego dobra, Przecie widzac co na swiecie
sie dzieje czyz nie wywolal by to paniki.

Raczej by nie wywołali, już prędzej panikę powinno wywoływać to, że nasze wojska zostają w Iraku ;P

Dnia 25.12.2006 o 01:23, WolfClub napisał:

4. i tak dalej i tak dalej Prawda jest taka ze dowiemy sie o tym kiedy my albo oni bedziemy
gotowi do takiego spotkania.

A nie jesteśmy gotowi? :P

Dnia 25.12.2006 o 01:23, WolfClub napisał:

Alez wywod napisalem oh... Z gory przepraszam za niepisanie ortograficznie z interpunkcja itp
itd. ^^

Ja tak samo przepraszam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:35, Mogrim napisał:

Nie zobaczę, to nie uwierzę, jak to mówią w innym temacie ateiści.

A w prąd elektryczny też nie wierzysz? I w wirusy też? W bomby atomowe też nie wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:57, hans olo napisał:

A w prąd elektryczny też nie wierzysz? I w wirusy też? W bomby atomowe też nie wierzysz?


Na te mam dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam w domku aką fajno ksiązke o ufo-50 lat ufo, tak jest jak krowe zabita z jakiegos lasera miala takie dziury w mordzie a sladu śrutu, naboju itp nie bylo. tam są takze rysunki uprowadzonych przez ufo ludzi itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufo istnieje są na to dowody może choć raz ktoś pomyśli i odpowie na te pytania dotyczące UFO . czego wszyscy się tego boimy ?? może to normalne istoty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie tak nieraz sobie mysle ze gdzies daleko daleko daleko... są takie postacie jak mu czyli ludzie, mają podobne zwyczaje, jązyki itp. może są od nas lepsze w technolodze itp. ale musle ze za pare lat dotrzemy do takiej planety gdzie ktos istnieje, albo oni dotrą do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 15:03, Mogrim napisał:

> A w prąd elektryczny też nie wierzysz? I w wirusy też? W bomby atomowe też nie wierzysz?


Na te mam dowód.

Istnieją także dowody na istnienie cywilizacji pozaziemskich. Mało tego naukowcy twierdzą, że potrafią oszacować ile takich cywilizacji przypada na jedną galaktykę. Oczywiście dowody te podlegają ciągłej dyskusji ale są i tego nie da się zanegować.
Kiedyś bomba atomowa była tak tajna, że to też można było brać tylko na wiarę i ktoś mógł powiedzieć nie uwierzę póki nie zobaczę. W końcu zobaczył. Jednym jest dane zobaczyć wcześniej innym później. Tak samo bylo z prądem, zegarem kwarcowym, telewizorem ludzie mowili "nie uwierzę póki nie zobaczę". A mówili tak bo ciemni byli. nie żebym im to wytykał, bo tą ciemnotę im wciskano. A historia lubi się powtarzać. Władze zawsze lubiły utrzymywać ludzi przy niewiedzy. Polecam serial "Taken" Stevena Spielberga. Doskonale przedstawia ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:35, Mogrim napisał:

Nie zobaczę, to nie uwierzę, jak to mówią w innym temacie ateiści.


Hmm... Wierzysz w Boga, a w UFO nie chcesz uwierzyć? Dziwne myślenie. Co takiego ma wiara w Boga, czego nie ma wiara w UFO?


Rada
>napewno cos tam jest, wszechswiat jest tak wielki ze napewno są jakies planety podobne do ziemi

Nawet nie muszą być podobne. To, że ludzie potrzebują do życia takich, a nie innych warunków nie oznacza, że kosmici też potrzebują takich. Przez wiele lat sądzono, że bez światła nie może nic żyć. Okazało się, że na dnie morza żyją ryby, które radzą sobie bez światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 16:26, hans olo napisał:

> > A w prąd elektryczny też nie wierzysz? I w wirusy też? W bomby atomowe też nie wierzysz?

>
>
> Na te mam dowód.
>
Istnieją także dowody na istnienie cywilizacji pozaziemskich. Mało tego naukowcy twierdzą,
że potrafią oszacować ile takich cywilizacji przypada na jedną galaktykę. Oczywiście dowody
te podlegają ciągłej dyskusji ale są i tego nie da się zanegować.


Dyskusja to nie jest żaden dowód. Dyskusją to ja moge wszystko udowodnić. Dzisiaj mówią, że potrafią oszacować, a skąd mam wiedziec, ze za 20 lat nie będą sie z tego śmiać? To żaden dowód, tylko coś, co chciałoby a nie może nim być.

Luke Shadow:
>Hmm... Wierzysz w Boga, a w UFO nie chcesz uwierzyć? Dziwne myślenie. Co takiego ma wiara w Boga, czego >nie ma wiara w UFO?

Nie będe sie o tym rozpisywał, bo to nie jest temat o Bogu.
Swoją drogą jest mi obojętne, czy to ufo istnieje czy nie. Nie wykluczam, że jest możliwość ze istnieje, ale póki co nie mam powodów żeby w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 16:31, Luke Shadow napisał:

Hmm... Wierzysz w Boga, a w UFO nie chcesz uwierzyć? Dziwne myślenie. Co takiego ma wiara w
Boga, czego nie ma wiara w UFO?


No wiesz w jakiegoś Boga wierzy 3/4 świata niekoniecznie w naszego ale w ufo trudno uwierzyć ponieważ wiara w Boga jest wpajana nam od urodzenia i sami też w to wierzymy bo nie potrafimy sobie sami wytłumaczyć pewnych rzeczy np co się dzieje z naszą świadomością po śmierci wierzymy w Boga bo nie chcemy wierzyć w śmierć.Wiara w Boga częściowo wyklucza wiare w Cywilizację pozaziemską. jeśli mnie pamięć nie myli w całym piśmie świętym nie ma ani jednej wzmianki o tym że Bóg stworzył inne cywilizacje niż naszą ziemską a Bóg stworzył wszystko...
Ps sorry za brak ładu i składu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wiara w Boga częściowo wyklucza wiare w Cywilizację

Dnia 25.12.2006 o 18:29, skaybay napisał:

pozaziemską. jeśli mnie pamięć nie myli w całym piśmie świętym nie ma ani jednej wzmianki o
tym że Bóg stworzył inne cywilizacje niż naszą ziemską a Bóg stworzył wszystko...


Następny inteligent. Jakbyś wiedział po co jest PŚ, to byś pierdół nie pisał. W PŚ jest to co jest potrzebne człowiekowi do zbawienia. Wiedza o innych cywilizacjach nie jest, więc i nie ma żadnej wzmianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować