Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Jeśli chodzi O UFO to mam swoją teorię: po prostu jakieś państwo zbudowało jakiś super nowoczeny samolot szpiegowski i robilo nimi testy, a gdy zobaczyli go ludzie to państwo które zbudowało UFO zaczęło nim niby straszyć ludzi i inne państwa. Troche nieprawdopodobne, ale dlacze nie?

Ps: przepraszam za składnię... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 13:21, zajacisko napisał:

http://www.tajemniczyswiat.ija.pl/
Wiecie że gdziś tu pisze że niemcy podczas drugiej wojny światowej nawiązali kontakt z obcymi???
Że gadali z obcymi z układu Aldebaran i że dostali od nich prezent dla zabijającej się na wzajem
planety w postaci projektów latających talerzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TEŻ W TO NIE WIERZĘ



tego nie wiedziałem. słyszałem tylko ze hitler kazał szukac arki przymierza bo niby armia która ja niosła była niezwycięrzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 14:00, HumanGhost napisał:

Chcesz wiedzieć o co chodzi z UFO? Przeczytaj ten post: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=608&pid=24


No nieźle - nie wiedziałem o tej bombie atomowej. A możesz podać mi link (bądź jakąś informację) skąd ściągnąłeś tą teorię - bo jak rozumię nie wymyśliłeś tego sam. Osobiście uważam, że gdzieś tam we wszechświecie na pewno istnieje jakieś życie ale również wydaje mi się, że są to jakieś prymitywne bakterie a nie myślące istoty. Być może kiedyś takie istoty żyły albo będą jeszcze żyły ale my z pewnością się o tym nie dowiemy. Za duża przestrzeń do zbadania oraz za mały okres istnienia Ziemi (nieprawdopodobnie małe prawdopodobieństwo, że w zasięgu naszych możliwości technologicznych i w dodatku w tym samym czasie żyje coś jeszcze poza nami gdzieś w kosmosie - coś co chciałoby się z nami skontaktować).
I szczerze mówiąc jeśli coś by żyło i było na wyższym poziomie technologicznym niż my to na pewno by się z nami skontaktowało - bo czemuż miało by tego nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, sam tego nie wymysliłem. Niestety nie pamietam gdzie ja to znalazłem. Prawdopodobnie nawet nie w necie. Ale pewnie na necie też to gdzieś jest. To najlogiczniejsza i najbardziej składna teoria jaką słyszałem na temat tej katastrofy i jak dotąd nic jej nie obaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na necie że, Hitler w kompleksie Gór Sowich miał zbudowane statki w kształcie właśnie UFO.
Może podczas wojny Rosjanie i Amerykanie przechwycili jakieś statki a po wojnie zaczli je ulepszać.
Może Amerykanie mają jakieś w Strefie 51 "Area 51"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Latające talerze należące rzekomo do kosmitów to bajka. Biorąc pod uwagę czas od katastrofy w Roswell kosmici powinni już dawno być na Ziemi albo chociaż się z nią skontaktować.Poza tym co jeden statek obcych miałby robić tak daleko od swoich kumpli/floty/statku macierzystego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 16:09, Dyzio Diablo napisał:

Latające talerze należące rzekomo do kosmitów to bajka. Biorąc pod uwagę czas od katastrofy
w Roswell kosmici powinni już dawno być na Ziemi albo chociaż się z nią skontaktować.Poza tym
co jeden statek obcych miałby robić tak daleko od swoich kumpli/floty/statku macierzystego
?

Tzw. teoria paktu o nie wtrącaniu się w zycie słabo rozwiniętych cywilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 11:15, janusz82 napisał:

byc może te sondy wyladowały na terenie typu "ziemska sahara" i dlatego nic nie znalazły. gdyby
ufoki wysłały na naszą planetę taką sonde która wylądowałaby na środku pustyni, też by uznali
że ziemia jest ne zamieszkała :)

Sądzisz, że cywilizacja, która potrafi wysłać sondę kosmiczną miliony lat świetlnych nie potrafi wyposażyć jej w kamery, odbiorniki radiowe, które by wykryły istnienie budynków i telewizji i radia? I niczego by na orbicie ziemskiej nie dostrzegła? Jeśli tak, to ufiaki są conajmniej debilami z rozwiniętą technologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufiaki są conajmniej

Dnia 12.09.2006 o 18:13, AgayKhan napisał:

debilami z rozwiniętą technologią.


dyskusja dyskusją ale nie spamuj tylko taka mała dobra reda ,,ochrona pzred degradem'''':P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2006 o 18:17, Maxtreme napisał:

dyskusja dyskusją ale nie spamuj tylko taka mała dobra reda ,,ochrona pzred degradem'''':P

Dobre, dobre !!! Muszę sobie to gdzieś zapisać. Klasyczny brak umiejętności czytania i rozumienia tekstu, albo co gorsze operowanie słownictwem, którego się po prostu nie rozumie.
Dyskusja, dyskusją, ale następnym razem zanim coś napiszesz, to sprawdź, czy rozumiesz, co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemal pewnym jest, że pomijając nas we wszechświecie istnieje życie, czyli bakterie, wirusy itp.
Jeśli chodzi o myślące istoty pokroju człowieka to jest to prawie tak samo pewne. Kiedyś słyszałem teorię, że gwiazd we wszechświecie jest więcej niż ziarenek piasku na wszystkich plażach świata... Dziwne byłoby gdyby rozwinięta cywilizacja istniała tylko na tej jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow, juz prawie rok na forum, a dopiero teraz zauwazylem ten temat :D
Moje zdanie na temat UFO...
Nie wierzę w "małe zielone ludziki" :D czy cywilizację podobną do naszej :)
Myślę, że gdzieś w tym wielkim wszechświecie istnieje jeszcze jakieś życie,
niekoniecznie istoty myślące, człekokształtne itp. ale choćby jakieś bakterie czy mikroorganizmy na innych planetach wszechświata.
Byłoby to nieprawdopodobne, gdyby życie było tylko na Ziemii, wszechświat nie kończy się wkońcu na naszym układzie słonecznym :)

Zanim napiszę coś o zjawiskach paranormalnych/ typowych zjawiskach za sprawą UFO''a chciałbym poznać wasze zdanie.
Co o nich myślicie? Czy za ich sprawą stoją pozaziemskie istoty czy są to po prostu efekty działań jakichś nie zbadancyh ziemskich sił?
mam na myśl takie zjawiska jak np. kręgi w zbożu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że istnieje UFO. Istnieje wiele populacji pozaziemskich, ale ludzki umysł nie może tego pojąć, póki nie zobaczy. No niestety,dotychczas, to tylko oni nas widzą, a nie my ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też bym stawiał na jakieś mikroorganizmy, a te zielone ludziki to tylko czyjś wymysł który znalazł swoich zwolenników. co do kręgów w zborzu to myślę że na pewno nie robi ich żadne UFO, a być może jakieś wiry powietrzne tak przyginające zborze. taka jest moja hipoteza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja "czy ufo istnieje" jest trochę podobna do "czy bóg istnieje". Nikt nigdy nie przedstawił żadnego namacalnego dowodu na egzystencję jednego i drugiego. Jeśli chodzi o obce cywilizacje to ja nie jestem w 100% przekonany, że coś tam jest. Biorąc jednak pod uwagę powstanie życia na naszej planecie ( stało się to w chwili gdy woda zaczęła utrzymywać się w stanie ciekłym ) raczej na pewno gdzięs w tam daleko są inteligentne istoty, które stworzyły cywilizację ( sama iteligencja nie wystarczy np. delfiny i wieloryby też są uważane za istoty posiadające inteligencję ale to temat na inną dyskusję ).

Jeśli ktoś jest bardziej zainteresowany ilością obcych cywilizacji, niech poszuka w sieci informacji o równaniu Franka Drake''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:53, Snake_GMC napisał:

A ja wierzę, że życie pozaziemskie istnieje. Wszechświat jest przez nas niezbadany i po prostu
jego niezamieszkanie byłoby niezwykłym marnotrastwem terenu.

Ja też w cosik takiego wierzę, ino wszechświat jest nieskończony. I jeśli istoty inteligentne istnieją 10 miliardów lat świetlnych on Ziemi, to jest olbrzymie prawdopodobieństwo, iż nigdy nie nawiążemy z nimi kontaktu. Za daleko, po prostu za daleko. A nawet jeśli mają napęd nadprzestrzenny, to chyba nie latają na oślep po galaktykach, by znaleźć rozumne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anglia. 14 sierpnia w Crabwood (hrabstwo Hampshire) odnaleziono piktogram, który przedstawia twarz „obcego”. Rysunek przedstawia twarz typowego szaraka. Obok niej znajduje się dysk, który zawiera informacje zapisane w systemie binarnym.

Piktogram położony jest ok. 15 km od Chilbolton, na polu do którego nie prowadzą żadne drogi co może świadczyć na jego korzyść (autentyczność piktogramu).

Znak ten powstał prawdopodobnie w nocy z 13/14 sierpnia. Jako pierwszy został zauważony przez właściciela pola na którym powstał. Jak twierdzą lokalni ufolodzy nie odnaleziono nie odnaleziono żadnych śladów mogących świadczyć o fałszerstwie. Brak jakichkolwiek śladów obecności ludzi czy pracy maszyn. Skręcone kłosy, wygniecione – nie połamane, z perfekcyjną dokładnością.


Kilka dni później organizacje zajmujące się badaniem kręgów zbożowych obiegła informacja o rozszyfrowaniu przez naukowców zakodowanej w dysku. Jest on zbudowany podobnie jak dysk CD. Posiada ścieżki danych które udało się odczytać. Po doczytaniu danych otrzymany tekst wygląda następująco:


42 B 65 e 77 w 61 a 72 r 65 e 20 SPACE 74 t 68 h 65 e 20 SPACE
62 b 65 e 61 a 72 r 65 e 72 r 73 s 20 SPACE 6F o 66 f 20 SPACE
46 F 41 A 4C L 53 S 45 E 20 SPACE 67 g 69 i 66 f 74 t 73 s 20
SPACE 26 & 20 SPACE 74 t 68 h 65 e 69 i 72 r 20 SPACE 42 B 52
R 4F O 4B K 45 E 4E N 20 SPACE 50 P 52 R 4F O 4D M 49 I 53 S
45 E 53 S 2E . 4D M 75 u 63 c 68 h 20 SPACE 50 P 41 A 49 I 4E
N 20 SPACE 62 b 75 u 74 t 20 SPACE 53 s 74 t 69 i 6C l 6C l
20 SPACE 74 t 69 i 6D m 65 e 2E . 45 E 45 E 4C L 52 R 49 I 4A
J 56 U 45 E 2E . 54 T 68 h 65 e 72 r 65 e 20 SPACE 69 i 73 s
20 SPACE 47 G 4F O 4F O 44 D 20 SPACE 6F o 75 u 74 t 20 SPACE
74 t 68 h 65 e 72 r 65 e 2e . 57 W 65 e 20 SPACE 4F O 50 P 70
p 6F o 73 s 65 e 20 SPACE 44 D 45 E 43 C 45 E 50 P 54 T 49 I
4f O 4E N 2E . 43 C 4F O 6E n 64 d 75 u 69 i 74 t 20 SPACE 43
C 4C L 4F O 53 S 49 I 4E N 47 G 07

Po wyłączeniu kodów ASCII otrzymujemy następujący tekst:

Beware the bearers of FALSE gifts & their BROKEN PROMISES. Much PAIN but still time. EELRIJUE. There is GOOD out there. We OPpose DECEPTION. Conduit CLOSING

Tłumaczenie:

Strzeżcie się doręczycieli FAŁSZYWYCH prezentów i ich ZŁAMANYCH OBIETNIC. Wiele BÓLU ale jeszcze jest czas. EELRIJUE. DOBRO tam na zewnątrz istnieje. Sprzeciwiamy się OSZUSTWU. ZAMKNIĘCIE kanału.

O dziwo w mediach cisza a wydarzenie jak się wydaje niesamowite. Mamy kontakt z obcą cywilizacją! Niedługo potem grupa osób przyznaje się do stworzenia tych piktogramów… na dowód przedstawiamy poniższe fotografie. Są to reklamy Levisa i herbatki… A więc prawda czy fałsz???

(źródło: Crop Circle Research)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować