Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2007 o 13:06, Furiza napisał:

noto w takim razie już wiecie że to projekt Amerykanów czy Niemiec......Ufo istnieje na pewno
tylko ni potrafimy tego udowodnić i na razie musimy czekać na rozwój technologi...

Lub rozwój UFO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 13:06, Furiza napisał:

noto w takim razie już wiecie że to projekt Amerykanów czy Niemiec......Ufo istnieje na pewno
tylko ni potrafimy tego udowodnić i na razie musimy czekać na rozwój technologi...


Może się okazać, że UFO nigdy nie odwiedziłó Ziemi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie należy zapominać, że proces powstawnia "inteligencji" na naszej planecie był nieco skomplikowany...
Co by się działo gdyby kiedyś w Afryce nie zanikły lasy i małpa nie zlazła z drzewa i zaczeła spożywać mięso (co zdaniem naukowców pozwoliło na rozwinięcie mózgu) prawdopodobnie nie byłoby wtedy cywilizacji...
Przecież te małpy, które nie "zeszły z drzewa" ciągle możemy oglądać w ZOO...
Wychodząc z tego wniosku jest pardzo prawdopodobne, że życie na innych planetach istnieje ale równierz bardzo prawdopodobne jest to, że możemy być jedynymi formami życia które stworzyły cywilizacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest wiele cywilizacji ale o nich nie wiemy...
Mogą być takie jak nasza z przed np. 4tys. lat albo taka jak my za 4tys. lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U.F.O. kiedyś przyleci i Nas wszystkich zje xDDD A tak na serio to myślę, że miliardy kilometrów lat świetlnych stąd istnieje cywilizacja, która wie o istnieniu Ziemi i na pewno ją odwiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w żadne UFO nie wierzę i nie UFAm temu rozmaitym pogłoskom. Mit UFO powstał po opublikowaniu pierwszej książki sc-fi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE ma innej cywilizacji we wszechświecie poza nami. UFO jest wymysłem wyobraźni ludzkiej. Myślimy se, że wszechświat taki ogromny to pewnie inna planeta jest zamieszkana oprócz Ziemi (zwalczanie myśli, iż jesteśmy sami, strach, obawa?).
Jeżeli już inna planeta zamieszkana (to już jest sprzeczne z pierwszym zdaniem), to są na innym poziomie rozwoju technologicznego. Czyli załóżmy, że są o tysiąc lat za nami lub o tysiąc lat do przodu. Załóżmy, że ich cywilizacja jest teraz w epoce średniowiecza, co znaczy że nie odczytali naszych sygnałów. Jeśli są bardziej rozwinięci od nas, to pewnie już odczytali nasze sygnały puszczone w eter. Ale pierwszą transmisją puszczoną w eter było przemówienie Adolfa Hitlera w Monachium, bodajże w 1936 roku. A jak wiemy nie był to zbyt sympatyczny człowiek. Co oni se mogli o nas pomyśleć? Tylko jedno. Jak już nas odwiedzą, to nie będzie to miłe spotkanie. Ale co ja za głupoty piszę
Unidentified Flying Object nie istnieje - jak sama nazwa wskazuje, może to być samolot wojskowy. Niemieccy naukowcy podczas II Wojny Światowej stworzyli projekty, a kto wie czy nie i prototyp, czegoś co dzisiaj nazywamy latającym talerzem.

P.S.Już kiedyś o tym pisałem w tym temacie, ale widzę że się rozwinął, więc postanowiłem rozwinąć swoją wypowiedz i dodać ją jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czsami sam się zastanawiam czy istnieje UFO.Ale i tak do racji nie dojdziemy gdyż jedni mówią że istnieje,jedni że nieistnieje i przez to wszystko mi się pokręciło :)

Ja sądzę równo - trochę że istnieje,trochę że nieistnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że mit UFO służy do zatajania różnych informacji ale i ludzka wyobraźnia płata całkiem niezłe figle!
Jeszcze ze 30 lat temu jak ktoś zobaczył F-117 to myślał że to "przybysze z innej planety" a teraz każdy kto się trochę orientuje w tych sprawach to wie że to samolot stealth do zadań specjalnych! Rząd USA podrzymywał te plotki żeby "ukryć" go przed ZSRR! Niedługo znowu pojawi się nowa fala UFO bo amerykanie testują nowy smolot naddźwiękowy o kryptonimie "Aurora" z wykorzystaniem nowego silnika pulsacyjnego!(podobno czasami można zobaczyć ślady jego gazów wylotowych poprzez satelitę meto):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życie jest wszędzie tam, gdzie jest woda i tlen. Na pewno w innej, odległej galaktyce są te warunki spełnione. Doszedłem do wniosku, iż UFO nie istnieje, ale życie na innej planecie tak (tyle, że na jakim etapie ewolucji tego nie wiadomo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 14:09, El Cascador napisał:

Życie jest wszędzie tam, gdzie jest woda i tlen. Na pewno w innej, odległej galaktyce są te
warunki spełnione. Doszedłem do wniosku, iż UFO nie istnieje, ale życie na innej planecie
tak (tyle, że na jakim etapie ewolucji tego nie wiadomo).

No wszystko swietnie , tylko kto powiedział , że zycie może rozwinąć się tylko tam gdzie jest tlen i woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 14:09, El Cascador napisał:

Życie jest wszędzie tam, gdzie jest woda i tlen. Na pewno w innej, odległej galaktyce są te
warunki spełnione. Doszedłem do wniosku, iż UFO nie istnieje, ale życie na innej planecie
tak (tyle, że na jakim etapie ewolucji tego nie wiadomo).

Trochę to dziwne - w poprzednim poście sam wyjaśniłeś co znaczy skrót UFO; "Unidentified Flying Object". Jeśli zobaczysz "coś" na niebie i nie będziesz wiedział co to, dla ciebie to jest już UFO - niezidentyfikowany obiekt latający. Zresztą UFO istnieje. Zobacz sobie chociaż w wikipedii, jest tam zdjęcie. Dopóki nie udowodni się, że to fake / super nowoczesny samolot wojskowy czy cokolwiek innego będzie to UFO...

cmurder

Dnia 14.07.2007 o 14:09, El Cascador napisał:

No wszystko swietnie , tylko kto powiedział , że zycie może rozwinąć się tylko tam gdzie jest tlen i woda?

Dobrze powiedziane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 14:14, cmurder napisał:

No wszystko swietnie , tylko kto powiedział , że zycie może rozwinąć się tylko tam gdzie jest
tlen i woda?


Znasz jakiś organizm na Ziemi, który nie potrzebuje tlenu do życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2007 o 14:14, cmurder napisał:

No wszystko swietnie , tylko kto powiedział , że zycie może rozwinąć się tylko tam gdzie jest
tlen i woda?


Racja! Nie możemy jednoznacznie odżucić tego że w inych warunkach niż na ziemi życie mogłoby powstać z zupełnie innych związków chemicznych! Na razie nasza niewiedza na temat życia nie pozwala nam nawet na "zinterpretowanie" naszego własnego DNA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2007 o 14:20, El Cascador napisał:

Znasz jakiś organizm na Ziemi, który nie potrzebuje tlenu do życia?

A dlaczego ograniczasz się do naszej planet? Wszechświat jest ogromny, może na jakiejś planecie żyją organizmy, które do prawidłowego funkcjonować potrzebują jakieś inne minerały niż woda czy tlen, a o których my nie mamy pojęcia (bo na przykład na Ziemi nie występują).
Aha, jeszcze odnośnie UFO - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=608&pid=453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 14:20, Zgodo napisał:

Racja! Nie możemy jednoznacznie odżucić tego że w inych warunkach niż na ziemi życie mogłoby
powstać z zupełnie innych związków chemicznych! Na razie nasza niewiedza na temat życia nie
pozwala nam nawet na "zinterpretowanie" naszego własnego DNA...


Być może to i prawda. Zgodo przekonałeś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2007 o 14:20, El Cascador napisał:

Znasz jakiś organizm na Ziemi, który nie potrzebuje tlenu do życia?


Początkowo większość organizmów (jednokmórkowych) oddychała beztlenowo! Pojawienie się tlenu w atmosferze sprawiło, że prawie wszystkie wygineły! Z tych co przetrwały rowineły się wszystko to co mamy dzisiaj! Chociaż część "beztlenowców" nadal istnieje na naszej planecie! Głęboko pod powierzchnią ziemi znajdują się bakterie, które podobno są tak "długowieczne że rozmnażają się raz na 400 lat"!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 14:24, Luke Shadow napisał:

> Znasz jakiś organizm na Ziemi, który nie potrzebuje tlenu do życia?
A dlaczego ograniczasz się do naszej planet? Wszechświat jest ogromny, może na jakiejś planecie
żyją organizmy, które do prawidłowego funkcjonować potrzebują jakieś inne minerały niż woda
czy tlen, a o których my nie mamy pojęcia (bo na przykład na Ziemi nie występują).
Aha, jeszcze odnośnie UFO - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=608&pid=453


Wziąłem pod uwagę Drogę mleczną, czyli naszą galaktykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować