Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2007 o 15:11, Helscream napisał:

dla mnie całe to UFO to brednie, choc przyznam że w to kiedyś wierzyłem

hehe śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:36, SlimPole napisał:

obce formy życia we wszechświecie, jeśli nawet istnieją na jakiejś odległej o miliony lat świetlnych /.../ planecie, to
wcale nie muszą być supercywilizacją, a np. jednokomórkowcami pływającymi w "zupie organicznej"

Takie formy życia wcale nie muszą znajdować się miliony lat świetlnych od nas. Nauka nie wyklucza, że jakieś obce formy życia mogą się znajdować w naszym układzie słonecznym. Np. na księżycu Jowisza - Europie :-)
Za ok. 5 lat wyruszy tam sonda aby to zbadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 13:11, aneCzkaa napisał:

> > > > ja w jakieś ufoludki nie wierze to jest nielogiczne ,żeby były w kosmosie

> jakieś
> > inne
> > > formy
> > > > życia.ale pan bóg też nie jest logiczny ale w niego wierzę :D
> > > dlaczego to nie jest logiczne że kosmici żyją?? JEśli tak to nasze istnienie
też
> nie jest
> > logiczne.
> > > (my też jesteśmy kosmitami):P:D
> >
> > nom masz racje!
> wiem :P

Dla nich napewno jesteśmy kosmitami xD

miejmy nadzije że nas lubią a nie chcą nas zabić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 21:41, Jojti napisał:

> > > > > ja w jakieś ufoludki nie wierze to jest nielogiczne ,żeby były w kosmosie

> są
> > jakieś
> > > inne
> > > > formy
> > > > > życia.ale pan bóg też nie jest logiczny ale w niego wierzę :D

> > > > dlaczego to nie jest logiczne że kosmici żyją?? JEśli tak to nasze istnienie

> też
> > nie jest
> > > logiczne.
> > > > (my też jesteśmy kosmitami):P:D
> > >
> > > nom masz racje!
> > wiem :P
>
> Dla nich napewno jesteśmy kosmitami xD
>
miejmy nadzije że nas lubią a nie chcą nas zabić :P.


na bank nas zniszcza! chca przejac kontrole nad caleym ukladem! beware beware ufo is coming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 21:43, mick... napisał:

> > > > > > ja w jakieś ufoludki nie wierze to jest nielogiczne ,żeby były
w kosmosie
>
> > są
> > > jakieś
> > > > inne
> > > > > formy
> > > > > > życia.ale pan bóg też nie jest logiczny ale w niego wierzę :D

>
> > > > > dlaczego to nie jest logiczne że kosmici żyją?? JEśli tak to nasze
istnienie
>
> > też
> > > nie jest
> > > > logiczne.
> > > > > (my też jesteśmy kosmitami):P:D
> > > >
> > > > nom masz racje!
> > > wiem :P
> >
> > Dla nich napewno jesteśmy kosmitami xD
> >
> miejmy nadzije że nas lubią a nie chcą nas zabić :P.

na bank nas zniszcza! chca przejac kontrole nad caleym ukladem! beware beware ufo is coming

trzeba zabić dom deskami :) Mam nadzieje że przed atakiem zagram w stalkera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UFO (inne życie) napewno istnieje gdzieś we wszechświecie. Jest to niemożliwe, żebyśmy byli sami w tak ogromnej przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 21:51, mick... napisał:

Watpie czy deski cos dadza :P Podobno boja sie WODY, tak widzialem na filmie s-f :D


Nie, nie boją się wody, tylko w(ustawa o zachowaniu trzeźwości)dy. Wiem, bo kiedyś do mnie przylecieli i ich poczęstowałem. Biedaczki nie wiedziały, że po pijaku latać nie wolno i rozbili się w okolicach Roswell. Od tej pory wszystkie ufoki unikają tego napoju jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest mozliwe. Moze poza UFO jest cos jeszcze? Mozliwe bardzo mozliwe. Skoro zaobserwowano sladu po jeziorkach wody. To jest temat tabu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 21:56, SlimPole napisał:

> Watpie czy deski cos dadza :P Podobno boja sie WODY, tak widzialem na filmie s-f :D

Nie, nie boją się wody, tylko w(ustawa o zachowaniu trzeźwości)dy. Wiem, bo kiedyś do
mnie przylecieli i ich poczęstowałem. Biedaczki nie wiedziały, że po pijaku latać nie wolno
i rozbili się w okolicach Roswell. Od tej pory wszystkie ufoki unikają tego napoju jak ognia.

Niedawno mi się na Ciebie skarżyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 21:58, Riverex napisał:

Niedawno mi się na Ciebie skarżyli :P


Wiesz, to całkiem fajni goście, te ufoki. Co prawda bablali coś o dominacji nad światem, zniszczeniu ludzkości i misji oczyszczenia kosmosu, ale sami przyznali, że to pierdoły i nie będą się nimi zajmować, skoro na ziemi tyle fajnych rzeczy można robić. Nawet zaprosili mnie na statek. Dalej już niewiele pamiętam, ale od tej pory mam 3 pępki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że napewno istnieje i jest o wiele bardziej rozwienięte od nas.Przecież te ich statki śmigają z niewyobrażalną prędkośćią.Pewnie jak ludzie na ziemi mieszkali w jaskiniach to oni gadali se na forum w necie a transfery w chatach po 10gb/sec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 00:33, Manieklbl napisał:

Ja myśle że napewno istnieje i jest o wiele bardziej rozwienięte od nas.Przecież te ich statki
śmigają z niewyobrażalną prędkośćią.Pewnie jak ludzie na ziemi mieszkali w jaskiniach to oni
gadali se na forum w necie a transfery w chatach po 10gb/sec :D


Albo równie dobrze ich już nie ma... prawdopodobnie wiele cywilizacji już znikła...wszechświat ma już ok 15 mld lat... wiele "żyć" mogło powstać i zniknąć przez ten czas...a śmiganie z prędkością światła czy większą to bujda... chyba że jakiś tunel czasoprzestrzenny... zdajesz sobie sprawę z tego, że jeśli chciałbyś teoretycznie rozpędzić duży statek do prędkości światła to musiałbyś użyć energii tyle co wytwarza średnia gwiazda...a nie zapominając ze ciało stałe w takiej prędkości by się rozpadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom racja. Mi sie wydaje, że byli i ich już nie ma. Bo w końcu tych bajek o "zielonych stworkach" człowiek nie mógł sobie wymyśleć ot tak xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej usprawiedliwienie jakiegoś farmera, niż jakaś istota pozaziemska. Na innych planetach coś pewnie żyje ,a jeżeli są na wyższym poziomie niż my to raczej od tak sie nie ujawnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 10:14, Madia napisał:

Nom racja. Mi sie wydaje, że byli i ich już nie ma. Bo w końcu tych bajek o "zielonych stworkach"
człowiek nie mógł sobie wymyśleć ot tak xD


Jak najbardziej mógł. Ale biorąc pod uwagę, że wszechświat powiększa się z każdą chwilą, po prostu mało prawdopodobne jest, żeby życie powstało tylko na tej naszej Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrót U. F. O znaczy z angielskiego Unidentified Flying Object, czyli po polsku Niezidentyfikowany Obiekt Latający.
UFO to nie muszą być od razu kosmici, mogą to być tajne wojskowe projekty samolotów.
Myślę, ze gdzieś w wszechświecie mogą istnieć obce cywilizacje, ale gdyby odwiedzali ziemię zostawili by jakieś wiarygodne dowody swojego istnienia. Chyba, że szykują się na wojnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować