Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsi na Gamescom wybrani

57 postów w tym temacie

GT 5 mnie zaskoczylo, bo to samochodowka, ale widocznie jest naprawde dobra (no i jak ktos wspomnial wyzej-Niemcy kochaja cztery kolka). Crysis 2 na pc to z kolei zadna niespodzianka-Crytek w Niemczech ma taka renome, ze wybor byl oczywisty i "poprawny politycznie". A Move, mimo ze w Killzone 3 calkiem calkiem, nie interesuje mnie wogole;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 10:25, Koski napisał:

Chciałbym się spytać czy są gdzieś jakieś materiały odnośnie Two Worlds II na gamescom?

Bardzo czekam na tą grę(Wiesiek 2 dopiero w 2011), więc poczytałbym o niej coś nowego
:P


Z tego co wyszperałem to Zuxxez nie było na Gamescom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 najlepsza gra PeCetowa phiiiii... Moim zdaniem PCtowy tytuł oprócz grafiki powinien się pochwalić również dobrą fabułą, a wątpie by w stosunku do Crysisa ta nabrała polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie nagrody sa czescia kampanii reklamowej a nie jakimkolwiek wyznacznikiem jakosci produktu. No bo nie uwierze, ze nie ma tam lepszych gier na pc niz crysis2. To jest po prostu niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie odpowiadają prawie wszystkie nagrodzone gry. Na Gran Turismo 5 nie czekam, ale potrafię docenić dobry produkt. Jeżeli ludzie to lubią, to znaczy, że faktycznie cos musi być na rzeczy.
Move jako najlepsza technologia? Oczywiście, że tak. Bo co miaoby być na miejscu kontrolera Sony? Kinect? Bez żartów...
Najdziwniejszy na tej liście jest crysis 2. Chyba faktycznie rynek gier na PC umiera, skoro to jest najlepsza gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grał ktoś z was w premierową wersję GT5? Poczekajcie z oceną gry do premiery i później narzekajcie na to że jest słaba i w ogóle nie ma żadnych innowacji. Dlaczego GT5 musi być narażone na taką krytykę ze wszystkich stron? Nikt nie grał w grę, a każdy się mądrzy jaka to ona nie jest. Ja pier*ole ogarnijcie się wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 00:56, Gniewny1j napisał:

Bez obrazy ale co ma takiego nowe GT 5 od poprzedniczek? Czym się wyróżnia oprócz ciut
ładniejszej grafiki, nowymi pojazdami i planszami? Co ma takiego nadzwyczajnego że został
grą targów?

Nie no wiesz, nie ma nic. Grafika faktycznie jest "ciut" lepsza. Jest lepsza o tekstury i HD, ale masz rację to tylko ciut.
Czym się różni Fifa 10 od 11? Ma tylko lepszą grafikę, nowe piłki i nowe "plansze"? To samo można powiedzieć o GTA. Czym się różni SA od IV? To tylko ciut lepsza grafika, nowy bohater i inne miasto.

Osobiście zgadzam się w 100% co do wyboru najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na YT jest filmik, na ktorym mowia o tym, ze jak kontroler wyjdzie po za ekran w MOVE to konsola sie tnie :)... Niestety jedynie Nintendo zrobilo to najlepiej i o wiele wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 11:46, Kaucz napisał:

W sumie to ze wszystkim się zgadzam, ale brak mi InFamous 2 i God of War Ghost of Sparta.
GT ah chyba złoże pre-ordera.

inFamous 2 jest imo w za wczesnej fazie produkcji. Jedyny gameplay, jaki jest ma jakieś 5 minut, więc nie bardzo jest za co nagradzać jeszcze, bo nagród za duży potencjał tu nie ma ;) A IMO Super Sciblenauts jest znacznie ciekawszym tytułem, niż nowy GoW, więc nagroda też zasłużona (w sumie nie wiem, czy GoW był nominowany, ani czy pokazano jakiś gameplay, a bez tego nie ma szans na jakiekolwiek targowe zaszczyty)

Co do nagrody dla Cysisa: biorąc pod uwagę konkurencję, czyli Civ 5 i Portal 2 zgaduje, że Crysis wygrał faktem bycia już ukończoną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 12:12, oskar924 napisał:

Na YT jest filmik, na ktorym mowia o tym, ze jak kontroler wyjdzie po za ekran w MOVE
to konsola sie tnie :)... Niestety jedynie Nintendo zrobilo to najlepiej i o wiele wczesniej.

To jest akurat wina programowania raczej, niż samej technologii. Poza tym dopiero Motion Plus pozwala Nintendo w ogóle zbliżyć się do poziomu precyzji Move, więc wcale nie tak "dużo wcześniej", jak może się wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 11:26, Ghost12345 napisał:

A grał ktoś z was w premierową wersję GT5? Poczekajcie z oceną gry do premiery i później
narzekajcie na to że jest słaba i w ogóle nie ma żadnych innowacji. Dlaczego GT5 musi
być narażone na taką krytykę ze wszystkich stron? Nikt nie grał w grę, a każdy się mądrzy
jaka to ona nie jest. Ja pier*ole ogarnijcie się wreszcie.

Ktoś powiedział, że gra jest słaba? Po prostu, nie ma w niej nic, czego nie byłoby np. w Forzie 3, a moim skromnym zdaniem model jazdy lepiej wyglądał właśnie w produkcji Turn10.
Większość ocenia gry z targów na podstawie screenów, prezentacji, czyli tego co udostępniono wszystkim. A tu, nie oszukujmy się, były gry wyglądające lepiej. Jak dla mnie wybór jest niezrozumiały, ale żeby nikt znowu źle nie zrozumiał - uważam, że GT5 będzie grą dobrą, bo Sony nie marnuje swoich najlepszych marek. Pytanie tylko, czy będzie lepszy od konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 11:32, Snafu napisał:

Nie no wiesz, nie ma nic. Grafika faktycznie jest "ciut" lepsza. Jest lepsza o tekstury
i HD, ale masz rację to tylko ciut.


Aha...Czyli dla Ciebie grafika grę czyni najlepszą? Fajnie... Crysis 2 FTW!

Dnia 21.08.2010 o 11:32, Snafu napisał:

Czym się różni Fifa 10 od 11? Ma tylko lepszą grafikę, nowe piłki i nowe "plansze"? To
samo można powiedzieć o GTA. Czym się różni SA od IV? To tylko ciut lepsza grafika, nowy
bohater i inne miasto.


Czym się różni czy czym się będzie różnić? Bo FIFA 11 jeszcze nie wyszła. A różnić będzie się mnóstwem rzeczy - wystarczy poczytać wątki o owej grze, zamiast bredzić. (oczywiście zakładając, że owe informacje są prawdziwe - a w większości są)

Oczywiście. No przepraszam, ale GTA IV miało jak dla mnie fabułę nawet ciekawą + ciekawe dialogi + charakterek głównego. Znacznie lepsze niż NIGGA GTA SA. A w takim GT5 fabuły z deczka nie widzę - ot ładna, ambitniejsza wyścigówka. Przepraszam - dodam IMO na wszelki wypadek.

Dnia 21.08.2010 o 11:32, Snafu napisał:

Osobiście zgadzam się w 100% co do wyboru najlepszych.


Osobiścien nie zgadzam się w 80% co do wyboru najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 13:48, Leos8 napisał:

> Nie no wiesz, nie ma nic. Grafika faktycznie jest "ciut" lepsza. Jest lepsza o tekstury

> i HD, ale masz rację to tylko ciut.

Aha...Czyli dla Ciebie grafika grę czyni najlepszą? Fajnie... Crysis 2 FTW!

> Czym się różni Fifa 10 od 11? Ma tylko lepszą grafikę, nowe piłki i nowe "plansze"?
To
> samo można powiedzieć o GTA. Czym się różni SA od IV? To tylko ciut lepsza grafika,
nowy
> bohater i inne miasto.

Czym się różni czy czym się będzie różnić? Bo FIFA 11 jeszcze nie wyszła. A różnić będzie
się mnóstwem rzeczy - wystarczy poczytać wątki o owej grze, zamiast bredzić. (oczywiście
zakładając, że owe informacje są prawdziwe - a w większości są)

Oczywiście. No przepraszam, ale GTA IV miało jak dla mnie fabułę nawet ciekawą + ciekawe
dialogi + charakterek głównego. Znacznie lepsze niż NIGGA GTA SA. A w takim GT5 fabuły
z deczka nie widzę - ot ładna, ambitniejsza wyścigówka. Przepraszam - dodam IMO na wszelki
wypadek.

> Osobiście zgadzam się w 100% co do wyboru najlepszych.

Osobiścien nie zgadzam się w 80% co do wyboru najlepszych.


Cóż za twórcza odpowiedź. Jeśli do wyścigów potrzebna Ci jest fabuła to spoko. Nie zgadzasz się z wyborem, bo masz Xbox''a 360, przecież MS musiało wygrać. To Kinect powinien zająć miejsce PSMove. To samo można powiedzieć o NFS, kolejne części to tylko nowe samochody, nowe mapy i lepsza grafika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale bawią mnie te dyskusje, komu się "należało". osoby, które decydowały o przyznaniu tych nagród rzeczywiście grały w te gry. Nie oglądały filmików, nie czytały opinii, grały. I prawdopodobnie grały też w wersje bardziej rozwinięte i pełniejsze niż to, co było dostępne na otwartych pokazach. Ale nie, fabuła w Crysis 2 (o której notabene nic nie wiadomo) na pewno jest do bani itp. itd.

W sumie nominacje były tak dobrane, że w każdej kategorii każda gra czy produkt mogła wygrać. Nie było raczej "placeholderów". A że te się akurat niemieckim dziennikarzom najbardziej spodobały - to i je wybrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować