Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sacrifice - nowe DLC dla Left 4 Dead

22 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2010 o 20:37, Grinczar napisał:

Świetna wiadomość, ale kiedy ta zacna aktualizacja?


Na razie nie podali daty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, czekam z niecierpliwością. Ostatnio skusiłem się na zakup tej zacnej gry i żałować chyba nie będę do końca swego życia. :D Multi naprawdę pozwala na długie godziny gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego Valve planuje trzy perełki. Pierwszą ma być fakt, że w czasie rozgrywki, do nas należeć będzie decyzja, który z bohaterów stanie się... zombie.

I w tym momencie poplułem herbatą monitor, biurko, Xboxa, telewizor i kota.

No błaaaaaaagam was. Nie "stanie się zombie", tylko ZGINIE. Czy człowiek odpowiedzialny za pisanie ego newsa spojrzał chociaż na "The Passing"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 20:36, R3nO napisał:

Za takie akcje Valve pokochałem. Jak dla mnie są lepsi niż Blizzard czy Ubi ;)


nie bluźnij przeciwko Blizzardowi :) Valve jest bardzo dobre ale nie lepsze :P a Ubi... a Ubi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 20:37, Grinczar napisał:

Świetna wiadomość, ale kiedy ta zacna aktualizacja?

Coś mi się kojarzy początek października (?), czytałem w jakimś komentarzu (nie na gramie), że inna strona podała coś takiego - pewnie nie potwierdzone, ale brzmi prawdopodobnie IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 23:19, DonZ napisał:

> Za takie akcje Valve pokochałem. Jak dla mnie są lepsi niż Blizzard czy Ubi ;)

nie bluźnij przeciwko Blizzardowi :) Valve jest bardzo dobre ale nie lepsze :P a Ubi...
a Ubi?!


Valve przede wszystkim wydaje gry częściej i wprowadza faktycznie jakieś nowe pomysły w branży. Team Fortress, Counter strike, Portal, Left 4 Dead(w HL nie grałem) - wszystkie te gry są zwyczajnie miodne, a co najlepsze, ekstremalnie różne i bazujące na świetnych pomysłach. I nie rżną ludzi finansowo, podczas gdy zapanowała wokół tego moda - dbają o swoją społeczność. A wokół Blizz się wytworzyła ostatnio otoczka ''boskości'', która imo zniknęła do czasu wydania WoW''a :P Poza tym, mam dość gier-kalek innych uniwersów w PG-13 (Warcraft, Starcraft). Ale Diablo chętnie zakupię, choć po Torchlight gry tego rodzaju mi się trochę na razie przejadły. Na Bioware również w cRPG już nie liczę - to już nie te czasy. W tym momencie na rynku firmy, których gier nie bałbym się kupić bez recenzji to Rockstar''a i właśnie Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah, pierwsze świadomie pobrane DLC się zapowiada. Nie mogę się doczekać, zwłaszcza, że nie grałem w jedynkę. Z chęcią przejrzę komiks, zagram w nową kampanię i... pobiegam starymi ocalałymi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 10:29, astradamus napisał:

Dwa/trzy tygonie. Gdyż w planach wypuścić maja DLC gdy skonczą się mutacje.


:)

Swoją drogą, całkiem zabawna jest ta aktualna mutacja Last man on earth. Ale średnio się nadaje na zaimplementowanie na stałe do gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 11:17, R3nO napisał:

> Dwa/trzy tygonie. Gdyż w planach wypuścić maja DLC gdy skonczą się mutacje.

:)

Swoją drogą, całkiem zabawna jest ta aktualna mutacja Last man on earth. Ale średnio
się nadaje na zaimplementowanie na stałe do gry :P



Nie ale przypominam została ostatnia mutacja. Więc można powiedzieć, "jak na Valve" ze to wyjdzie na dniach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 10:29, astradamus napisał:

Dwa/trzy tygonie. Gdyż w planach wypuścić maja DLC gdy skonczą się mutacje.


Miało być miesiąc po wydaniu The Passing.

[edit]
http://www.pcgamer.com/2010/08/21/interview-valve-on-their-new-left-4-dead-dlc/

Podobno 5 październik ale Velve ma swoje własne poczucie czasu i nie wierze że wyjdzie 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować