Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe DLC do Mass Effect 2 już 7 września

42 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2010 o 12:30, L33T napisał:

Do "nie zgarasz" osobników. Zagra jak kupił EK na xbox-a 360 :)

Zagrają, jak kupili wersje PC, zrejestrowali na EADM i ściągnęli angielską wersję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 12:39, davis87 napisał:

ja mam pytanie odnosnie mass effect 2
bo zwerbowalem juz wszystkich towarzyszy oprocz egekutorki a w panelu wyboru towarzsyszy
mam jueszcze jedno wolne miejsce(pierwsze po lewej stronie) czy to jest miejsce dla jakiejs
postaci z DLC czy w podstawce bedzie jeszcze jakas?



jest jeszcze postać do zwerbowania podczas misji z modułem IFF Reapera.

PS. A co do tego DLC to chyba nie tyle nie bedzie dostępny w Polsce, co nie będzie dostępny w Polskiej wersji językowej, więc skoro ja gram po angielsku wszystko powinno być all-right ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego autor tekstu nie odrobił pracy domowej??? Jak już poprzednicy zauważyli dodatek nie ukarze się w Polsce.Gram !!! Wstydźcie się nawet na cd-action o tym napisali z miesiąc temu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego EA nie popracuje nad tymi przyczynami technicznymi???Cd project ,,ustawił'''' dodatek,,Zniszcz Niebo''''.BAAA nawet dlc było połowicznie zdubbingowane i całkowicie za free!!! Co do C#&#a wafla oni robią???Pies Leliany tez jest tylko w wersji ANG.nie to rybka bo przejdę po ANG-u ale oj sąsiad który języka nie zna to co ma zrobić???EA jest do bani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pogłębiabia? Hmmm.

Sam tego pewnie nie kupię, ale nad innymi się zastanawiam. ME2 jest tak genialny, że kupiłem premierówkę za 120zł, teraz EK za 60 i jestem gotów wydać kolejne 50 na punkty BioWare. A co, należy im się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 14:29, Bardock693 napisał:

A dlaczego EA nie popracuje nad tymi przyczynami technicznymi???Cd project ,,ustawił''''
dodatek,,Zniszcz Niebo''''.BAAA nawet dlc było połowicznie zdubbingowane i całkowicie
za free!!! Co do C#&#a wafla oni robią???Pies Leliany tez jest tylko w wersji ANG.nie
to rybka bo przejdę po ANG-u ale oj sąsiad który języka nie zna to co ma zrobić???EA
jest do bani!!!

Bubububu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 12:39, davis87 napisał:

zwerbowalem juz wszystkich towarzyszy oprocz egekutorki a w panelu wyboru towarzsyszy
mam jueszcze jedno wolne miejsce(pierwsze po lewej stronie) czy to jest miejsce dla jakiejs
postaci z DLC czy w podstawce bedzie jeszcze jakas?

Będzie jeszcze jakaś w podstawce gdy pojedziesz po kod do martwego Żniwiarza. O takie rzeczy powinieneś w sumie pytać tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45494&u=5606.

Jako pewną podpowiedź radziłbym tylko abyś miał już wszystkich dotychczasowych członków drużyny lojalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie, to brakujące DLC do których brakuje dubbingów (to są najpewniej te "problemy techniczne") będą prawdopodobnie dograne kiedy będzie polonizowane ME3. I wtedy zapewne wyjdzie wspaniała dostępna tylko w Polsce promocja zawierająca ME2 ze wszystkimi spolszczonymi już DLC jakie dotychczas wyszły.
Być może będzie wtedy powiązana z preorderem na ME3 w wersji PL. Oczywiście problem zapewne się powtórzy w ME3 kiedy EA wreszcie łaskawie dołączy te DLC z których okroi ME3 podczas premiery.
I jeżeli wtedy znowu pojawią się ponadplanowe DLC, które wyjdą sporo po premierze ME3, to wtedy będzie płacz bo tych zapewne już nikt nie spolszczy bo okazji nie będzie.
Oczywiście o ile EA nie wykombinuje jakiejś kontynuacji, albo osobnego dodatku do ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla osób czekających na wersję GOTY, gra jeszcze nie dostała żadnego awardu GOTY, ale ma szansę dostać, sama taka edycja stawiam, że wyjdzie mniej więcej wtedy kiedy ukaże się wersja na PS3 z "licznymi dodatkami", więc i może podobna wyjdzie na PC i Xboxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mało ludzi wie, że może zarejestrować grę w EADM i ściągnąć angielską wersję, w której dodatek będzie działał. Nieliczni będą też narzekać, że nie znają angielskiego na wystarczającym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 16:04, tab16 napisał:

Niestety, mało ludzi wie, że może zarejestrować grę w EADM i ściągnąć angielską wersję,
w której dodatek będzie działał. Nieliczni będą też narzekać, że nie znają angielskiego
na wystarczającym poziomie.



Akurat angielski w tej grze jest gdzieś na poziomie gimnazjum, więc nie jest to jakiś wielki problem dla osób które nie olewają nauki w szkole. Ja ME 2 przeszedłem 3 razy w wersji angielskiej jako idealista i renegat i nie był jakąś wielką barierą język angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko EA wzięło się za wydawanie mass effect w Polsce i już się wszystko chrzani :P Założę się, że gdyby cdp nadal dystrybuowało markę mass effect w anszym kraju to wszystko byłoby dostępne. A tak to lokalizacja była do bani i dlc też nie wszystkie wydane :P Wstyd - pracować im się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, szlag człowieka trafia, gdy czyta o tych "problemach technicznych". Sam nie mam żadnych dlc, choć długo się nad ich kupnem zastanawiałem. Jeżeli jednak wersja GOTY prędzej czy później się ukaże, to kupie ją na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 18:34, Kowal155 napisał:

Tylko EA wzięło się za wydawanie mass effect w Polsce i już się wszystko chrzani :P Założę
się, że gdyby cdp nadal dystrybuowało markę mass effect w anszym kraju to wszystko byłoby
dostępne. A tak to lokalizacja była do bani i dlc też nie wszystkie wydane :P Wstyd -
pracować im się nie chce.


Chyba ktoś zapomniał , jakie narzekanie było na to że 1 dlc do ME wychodzi z wielkim opóźnieniem . Poza tym do dzisiaj nie ma Pinacle Sation w naszym kraju po polsku. gdyby CDP był wydawcą to pewnie do dziś nie mielibyśmy ani jednego dlc :) (a przynajmniej nie po polsku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 15:47, byverter napisał:

Najnudniejsza i najbardziej przehypowana przez recenzentów gra na świecie.


Zapomniałeś dodać ważne "IMO" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować