Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Jak w chodze do swojego konta to mi pisze takie cos:
Diablo 2 nie zdolalo polaczyc sie z serwerem wybrana kraina moze byc niedostepna lub masz problem z lączem proszę sie upewnic że połączenie z internetem dziala poprawnie i/lub na zporze otwarty jest porty 6112.
Nie wiem oco chodzi jak uda mi sie wejsc na bnet to bo kilku minutach mnie wywala i to pisze. Gram ok 1 rok, a to pokazuje sie od miesiaca. Powie mi ktos oco chodzi albo moze ktos z was tez tak ma?
Nie używam mh, kiedyś używalem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Karczmie Diablo 2, mamy skrypt komentarzy, tak więc jak macie coś na języku to piszcie, również dotyczy się zauważonych bugów na stronie, sugestii itp. :) Narazie wiem co jest nie tak i poprawiam zbrojownie i download :)
Skrypt komentarzy przygotował Marrbacca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 20:13, Pepper Ronie napisał:

Mam problem z tą gierką. Gdy ją włączam wyskakuje mi okienko z błędem!!! Dodaje screena :

Prawym na pulpit, właściwości, ustawienia, zaawansowane, rozwiązywanie problemów, suwak akceleracja sprzętowa max w prawo.

Albo instalacja DirectXa najlepiej 9.

Albo instalacja nowych sterowników do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ustawioną akceleracje sprzętową na maxa, najnowszego DirectX''a (9.0c to ten dołączony z grą Gothic III). Mam też najnowsze sterowniki do karty graficznej (moja to Radeon X200 64 MB zintegrowana). Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 20:49, Pepper Ronie napisał:

Mam ustawioną akceleracje sprzętową na maxa, najnowszego DirectX''a (9.0c to ten dołączony
z grą Gothic III). Mam też najnowsze sterowniki do karty graficznej (moja to Radeon X200 64
MB zintegrowana). Proszę o pomoc!!!


Hmm ... a co z konfiguracją grafiki. Jest tam do wyboru opcja Direct3D i Direct Draw czy jakos tak. Może spróbuj ustawić tę druga opcję. Ja pamiętam, ze jak ustawiłem sobie Directa 3D, to tak mi gra klatkowała ze az nie dało się grać. Zmieniłem na opcję DirectDraw (2D) i wszystko było Ok). Jeżeli to nie to, to nie mam pojęcia co jest grane.
Proponuję wtedy nowsze (lub starsze ;-)) sterowniki albo DirectX z innego źródła zainstalować.
Chociaz ja mam najnowsze sterowniki do karty graficznej i najnowszego DirectXa i wszystko działa ok więc ... :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:
1. Tak w ogóle to jaki poziom maksymalnie można w danej umiejętności osiągnąć (juz razem ze wszelkimi bonusami np. od przedmiotów itd.). Czy jest tu jakiś limit ?
2. Czy skill Bone spirit u nekromanty jest dobry na poźniejsze etapy gry (np. na hell). Czy warto w to inwestować ?
Z góry thx za info ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:11, Dann napisał:

Mam dwa pytania:
1. Tak w ogóle to jaki poziom maksymalnie można w danej umiejętności osiągnąć (juz razem ze
wszelkimi bonusami np. od przedmiotów itd.). Czy jest tu jakiś limit ?
2. Czy skill Bone spirit u nekromanty jest dobry na poźniejsze etapy gry (np. na hell). Czy
warto w to inwestować ?


Ad. 1 Teoretycznie można osiągnąć 99 lvl danej umiejętności, takie są ograniczenia gry. Jednak takiego się nie osiągnie :) Max który się osiągnie to pięćdziesiąty któryś z itemami itp, nie pamiętam dokładnie.

Ad. 2 Oczywiście. Duch kości jest dla niektórych nekromantów głównym skillem używanym w walce. Duch + synergie, do tego dochodzą dobre itemy to można potężną postać wyprodukować. Polecam poczytać jakieś strategie dotyczące Bone Necro, nekromanta oparty o drzewko kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 21:20, Modest-Vermin napisał:

Ad. 1 Teoretycznie można osiągnąć 99 lvl danej umiejętności, takie są ograniczenia gry. Jednak
takiego się nie osiągnie :) Max który się osiągnie to pięćdziesiąty któryś z itemami itp, nie
pamiętam dokładnie.


Aha ... bo słyszałem kiedyś, ze na ladderze max lvl dla skilli to 30-ty. Rozumiem, ze w takim razie mogę włożyć to między bajki, Tak ?

Dnia 09.01.2007 o 21:20, Modest-Vermin napisał:

Ad. 2 Oczywiście. Duch kości jest dla niektórych nekromantów głównym skillem używanym w walce.
Duch + synergie, do tego dochodzą dobre itemy to można potężną postać wyprodukować. Polecam
poczytać jakieś strategie dotyczące Bone Necro, nekromanta oparty o drzewko kości.


A jaki dmg mogę takim duchem mniej więcej osiągnąć na danym levelu ? np. na 30-tym. :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 22:00, Dann napisał:

mogę włożyć to między bajki, Tak ?


Oczywiście, sam jak grałem miałem kiedyś coś przed 50lvlem danej umiejętnosci jak grałem barbem :)

Dnia 09.01.2007 o 22:00, Dann napisał:

A jaki dmg mogę takim duchem mniej więcej osiągnąć na danym levelu ? np. na 30-tym. :-).


Dziś już Ci na to nie odpowiem, najwyżej jutro sprawdzę, bo nie chcę strzelać bo naprawdę dawno nie grałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 22:36, Modest-Vermin napisał:

Oczywiście, sam jak grałem miałem kiedyś coś przed 50lvlem danej umiejętnosci jak grałem barbem
:)


Ty to miałeś skille ;-P. Ja najwyżej kiedyś czarką dobiłem skille do moze 26 lv :-/ ... biedny człowiek jestem :-), a teraz jak całkiem niedawno powróciłem do gry (od zera wszystko), to ceny tak się pozmieniały, ze aż szkoda gadać (kiedyś przede wszystkim nie przeliczało się wszystkiego na Isty ;-)).
Z braku funduszy nie zrobię sobie dobrego melee fightera na hell, to moze pomyślałem o casterze. Mam juz czarkę, ale to raczej na farmowanie od czasu do czasu tylko (zresztą jest tak słaba, ze nawet oculusa nie ma :-/) i oczywiście Hammerdina - tez niby caster ale raczej taki krótkodystansowy :-D.
No i właśnie pomyślałem o Necro z kośćmi ;-).

Dnia 09.01.2007 o 22:36, Modest-Vermin napisał:

Dziś już Ci na to nie odpowiem, najwyżej jutro sprawdzę, bo nie chcę strzelać bo naprawdę dawno
nie grałem :)


Byłbym bardzo wdzięczny za takie info ;-). Myślę, ze wyżej jak 25-30lv skilli na początek nie osiągnę, dlatego zastanawiam się, czy taki duszek na około 30 z synergiami itd. da radę na hellu ?
Oczywiście z góry thx za odpowiedź ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem oba tryby graficzne i żaden z nich nie działa!!!! W zamieszczonym poniżej obrazku jest błąd z Direct3D a gdy włączyłem Diablo II na DirectDraw pojawił się identyczny komunikat tyle, że z DirectDraw!!!! Błagam was, POMÓŻCIE!!!!

20070110154508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha!! W folderze z grą są dwa pliki : D2DDraw.dll i D2Direct3D.dll . Zajmują mało i czy ktoś mógł mi je przesłać mailem??? Mój e-mail to : warhammer40000@op.pl (pięć zer). Sądzę, że to jest przycznyna błędu. Pliki mogą być uszkodzone bo płytka jest trochę porysowana...:((( I jest jeszcze coś : w pliku D2Debug (plik tekstowy) były następująca linijki : Supports 32 Bit Cutscenes: Yes Supports 24 Bit Cutscenes: No. Czy jest sposób na ominięcie filmików przy uruchamianiu gry???? Proszę o jak najszybszą odpowiedź!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować