Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

No pewnie że orginałka bo po co miałbym pytać jeśli byłaby piratką to jest wiadomeże na piratce nie działa ale że org też nie wchodzi?? jeśli ktoś się na tym zna to proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intel(R) Celeron(R) 2.60ghz 256mb Radeon 9200 SE Family 128mb 32bit kartę graficzną mam słabą ale to chyba nie przeszkadza nie zaszkodziło by kupić sobie kilka nowych rzeczy do upgrade kompa


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 08:23, Silveren napisał:



To trochę dziwne że mimo oryginalnych płyt i dobrego sprzętu po instalacji gra się nie załącza...

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=162&p=32
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=162&p=209

Coś z tego musi po prostu pomóc. Dodatkowo możesz przeskanować kompa w celu wyłapania jakiś wirusów/trojanów. Odinstaluj grę i zainstaluj ponownie na innej partycji. Może jakiś plik mógł zostać również uszkodzony na płycie. Jeśli to nic nie pomoże to wątpię w oryginalność tych gier, bo to jest standardowy problem piratów, nie twierdzę że masz pirata, ale naprawdę jeśli to wszystko nie pomoże to... kup sobie wreszcie oryginalne Diablo 2 :) ---> http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=8Q7g7
Teraz jak coś się z płytą stanie będziesz mógł wymienić ją bo jest objęta dożywotnią gwarancją, chyba że posiadasz już te wydanie więc wymień sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie . Co jest grane, ze ostatnimi czasy mam problemy ze stworzeniem gry tudzież nawet dołączeniem się do jakiejś ? Cały czas widze tylko "nie udało się dołączyć" itd. I to z kilka razy pod rząd, zanim wreszcie zaskoczy. Dzieje się to dosyć często więc pytam się, czy Wy też macie taki problem ?
A poza tym generalnie ostatnio odczuwam straszne lagi na bn-ie. Zwykle trafiają się w środku gry kiedy niby wszystko powinno byc Ok, a tu nagle lipa i grac się nie da - wszyscy zaczynają wyklinać Blizzarda i opuszczają grę. Co ciekawe, o ile uda się stworzyć nową grę, to juz lagów nie ma - ale też przez jakiś czas. :-/ Co jest grane - to napewno nic z moim netem.

A tak na marginesie jeszcze jedno pytanko ;-). Mianowicie, co jest lepsze dla necromanty na hell z drzewka trucizn i kości: Trucizny czy Kości :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 19:18, Dann napisał:

Mam pytanie . Co jest grane, ze ostatnimi czasy mam problemy ze stworzeniem gry tudzież nawet
dołączeniem się do jakiejś ? Cały czas widze tylko "nie udało się dołączyć" itd. I to z kilka
razy pod rząd, zanim wreszcie zaskoczy. Dzieje się to dosyć często więc pytam się, czy Wy też
macie taki problem ?
A poza tym generalnie ostatnio odczuwam straszne lagi na bn-ie. Zwykle trafiają się w środku
gry kiedy niby wszystko powinno byc Ok, a tu nagle lipa i grac się nie da - wszyscy zaczynają
wyklinać Blizzarda i opuszczają grę. Co ciekawe, o ile uda się stworzyć nową grę, to juz lagów
nie ma - ale też przez jakiś czas. :-/ Co jest grane - to napewno nic z moim netem.


Jeśli chodzi o to dołączanie do gier to możliwe, że złapałeś tzw. "join buga", to trwa zazwyczaj kilka minut, wystarczy trochę poczekać na czacie :D i zaraz powinieneś móc dołączać do gier. Też często mi się zdarza. A że są lagi to już chyba wina zbyt dużej ilości graczy na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2006 o 20:13, JayC napisał:

Jeśli chodzi o to dołączanie do gier to możliwe, że złapałeś tzw. "join buga", to trwa zazwyczaj
kilka minut, wystarczy trochę poczekać na czacie :D i zaraz powinieneś móc dołączać do gier.
Też często mi się zdarza. A że są lagi to już chyba wina zbyt dużej ilości graczy na serwerze.


Z tym join bugiem to by się akurat zagdzało, ze wystarczy trochę poczekać. Jednak ostatnio ten bug robi się tak często-natrętny, ze aż upierdliwy :-/
A co do lagów, to chyba blizz ma jakieś problemy z serwerami, bo te dziwne lagi "ni z tego, ni z owego" mają miejsce praktycznie w każdej stworzonej grze, raz szybciej raz później, ale są. I to niezależnie od ilości graczy. Na pewno nie jest to wina mojego łącza, bo zawsze jak zaczynam mieć te lagi, to wszyscy inni w grze potwierdzają, ze one faktycznie są ;-)
Dzieje się, tak od kiedy gram, a gram od ... kilku dni :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 19:18, Dann napisał:

...
A poza tym generalnie ostatnio odczuwam straszne lagi na bn-ie. Zwykle trafiają się w środku
gry kiedy niby wszystko powinno byc Ok, a tu nagle lipa i grac się nie da - wszyscy zaczynają
wyklinać Blizzarda i opuszczają grę. Co ciekawe, o ile uda się stworzyć nową grę, to juz lagów
nie ma - ale też przez jakiś czas. :-/ Co jest grane - to napewno nic z moim netem.
...


Czy sprawdziłeś jakimś firewallem czy program odnotował jakieś próby włamania w czasie twojej gry w D2. Ja zapisuję adresy IP wszystkich włamywaczy i daję im bana na kontakt z moim kompem (byle ... nie będzie mi grzebać). Ponadto zgłosiłem kilka adresów u operatorów, jeden potraktował mnie poważnie a drugi zbył ale chyba też coś tam zrobił bo goście się uspokoili. Dla części adresów nie mogłem znaleźć operatora i dałem sobie spokój.
Nie wierzę, że nikt nie będzie próbował znowu ale radzę zaopatrzyć się w dobry firewall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]

Z tymi join bugami i ja ostatnio mam problemy. No ale to chyba wina tego, że jest przerwa świąteczna, a w przerwie świątecznej każdy korzysta z okazji i gra. No ale nie wiem, to tylko moje domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2006 o 20:25, jadam napisał:

Czy sprawdziłeś jakimś firewallem czy program odnotował jakieś próby włamania w czasie twojej
gry w D2. Ja zapisuję adresy IP wszystkich włamywaczy i daję im bana na kontakt z moim kompem
(byle ... nie będzie mi grzebać). Ponadto zgłosiłem kilka adresów u operatorów, jeden potraktował
mnie poważnie a drugi zbył ale chyba też coś tam zrobił bo goście się uspokoili. Dla części
adresów nie mogłem znaleźć operatora i dałem sobie spokój.
Nie wierzę, że nikt nie będzie próbował znowu ale radzę zaopatrzyć się w dobry firewall


Wstyd się przyznać, ale akurat atm nie posiadam zadnego firewalla, nawet ta widnowsowska zapora jest offline. Jedyne co, to antywirus jest stale aktywny.
Kiedyś miałem firewalla, to strasznie mnie wkurzał :-P
Ale czy to może być przez to, ze kiedy ktoś próbuje włamać się do mojego systemu, to wszystkim w tej samej grze w D2, w której ja jestem pojawiają się lagi ? Raczej to mało logiczne... szczególnie, ze moj znajomy z bn-u tez dość często narzeka z innych gier, ze są lagi itd. :-?

@ JayC

Jeżeli to tylko przez przerwę świąteczną, to pół biedy. Gorzej, jeśli po swiętach nic się nie zmieni.
Pamiętam z rok temu jak grałem w D2, to podczas Mefisto runów (;-)) zwykle robiło się prawie grę za grą i było ok, a teraz jedynie co drugi albo i trzeci raz udaje mi się stworzyć grę. Zazwyczaj oglądam sobie gościa stojącego u bram klasztoru tylko po to, aby po chwili zobaczyć napis "nie udało się dołączyć do gry" :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 21:05, Dann napisał:

@ JayC

Jeżeli to tylko przez przerwę świąteczną, to pół biedy. Gorzej, jeśli po swiętach nic się nie
zmieni.
Pamiętam z rok temu jak grałem w D2, to podczas Mefisto runów (;-)) zwykle robiło się prawie
grę za grą i było ok, a teraz jedynie co drugi albo i trzeci raz udaje mi się stworzyć grę.
Zazwyczaj oglądam sobie gościa stojącego u bram klasztoru tylko po to, aby po chwili zobaczyć
napis "nie udało się dołączyć do gry" :-/


Nie no, myślę, że po świętach powinno być już normalnie. Jeśli nie będzie to Blizzard będzie musiał zdecydować się na jakiś restart :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2006 o 21:16, JayC napisał:

Nie no, myślę, że po świętach powinno być już normalnie. Jeśli nie będzie to Blizzard będzie
musiał zdecydować się na jakiś restart :D.


Oraz na przyspieszonego patcha 1.12 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 21:38, Dann napisał:

Oraz na przyspieszonego patcha 1.12 :-P


O tak, i życzyłbym sobie wprowadzenia w nim jeśli nie wszystkich, to chociaż części zmian pisanych już wcześniej w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2006 o 22:01, JayC napisał:

O tak, i życzyłbym sobie wprowadzenia w nim jeśli nie wszystkich, to chociaż części zmian pisanych
już wcześniej w tym temacie.


Czego na nadchodzący wielkimi krokami nowy 2007 rok życzę Sobie i Tobie oczywiście też ;-P.
A ponadto żadnych lagów i join bugów w całym 2007 :-D.
Wypijmy za to :-DD i niech się stanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 21:05, Dann napisał:

...
Ale czy to może być przez to, ze kiedy ktoś próbuje włamać się do mojego systemu, to wszystkim
w tej samej grze w D2, w której ja jestem pojawiają się lagi ? Raczej to mało logiczne... szczególnie,
ze moj znajomy z bn-u tez dość często narzeka z innych gier, ze są lagi itd. :-?


Może ja mam już jakieś paranoje i może to tylko przypadek ale zaobserwowałem to kilka razy (zgadza mi się czas).
Od 2 tygodni nie gram w D2 i nie miałem odnotowanych prób włamu.
Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2007 o 17:47, jadam napisał:

Może ja mam już jakieś paranoje i może to tylko przypadek ale zaobserwowałem to kilka razy
(zgadza mi się czas).
Od 2 tygodni nie gram w D2 i nie miałem odnotowanych prób włamu.
Życzę powodzenia.


Kto wie ... wszystko jest możliwe ;-). GL to you too ;-)

@ Abi Dalzim

No co Ty, nowy patch od dzisiaj ? Jeszcze za wcześnie :-P . Powróciłem do gry kilka dni temu i jeszcze sie nie rozgrzałem , a tu juz reset laddera i nowy patch :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować