Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Ble..... patcha 1.13 w najbliższym czasie nie będzie, co wiąże się z brakiem resetu a to owocuje tymi dziwnymi cenami ;/

Poza tym jedno pytanie(bardziej rozważanie) Czy jak transmutujesz 12 nakruszonych tego samego rodzaju to wychodzi ci pgm? Bo gdzieś kolega taki sposób znalazł na necie, zebraliśmy na hardcorze i nie wypala.. Może mi ktoś powiedzieć jak z tym to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 21:20, Niewiernus napisał:

Ble..... patcha 1.13 w najbliższym czasie nie będzie, co wiąże się z brakiem resetu a
to owocuje tymi dziwnymi cenami ;/

Poza tym jedno pytanie(bardziej rozważanie) Czy jak transmutujesz 12 nakruszonych tego
samego rodzaju to wychodzi ci pgm? Bo gdzieś kolega taki sposób znalazł na necie, zebraliśmy
na hardcorze i nie wypala.. Może mi ktoś powiedzieć jak z tym to jest?



Tak być może było kiedyś na starszym patchu, ale też sprawdzałem to i nie działa:/ Pozostaje jedynie powolna zamiana 3 na 1:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 13:50, rtyrtyrty napisał:

hmm. ok, ale co po 24 lvlu? czy tylko kasę będe robić?


Wtedy prosisz kogoś żeby ci wykonał 5 quest w 5 akcie (tzw. ubicie starych:P), a potem już do 40 na baalruny ciskasz. Jak wbijesz na 40 lvl zabijasz baala i wchodzisz na koszmar. Potem w jakiś sposób dochodzisz do 5 aktu, ktoś ci znowu starych ubija i na baalruny gdzieś tak do 60-70 lvlu. Potem robisz to samo co przedtem na hellu i ciskasz zowu na baalruny aż do uzyskania satysfakcjonującego lvlu. A potem już robisz co chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 15:02, Matizk napisał:

> hmm. ok, ale co po 24 lvlu? czy tylko kasę będe robić?

Wtedy prosisz kogoś żeby ci wykonał 5 quest w 5 akcie (tzw. ubicie starych:P), a potem
już do 40 na baalruny ciskasz. Jak wbijesz na 40 lvl zabijasz baala i wchodzisz na koszmar.
Potem w jakiś sposób dochodzisz do 5 aktu, ktoś ci znowu starych ubija i na baalruny
gdzieś tak do 60-70 lvlu. Potem robisz to samo co przedtem na hellu i ciskasz zowu na
baalruny aż do uzyskania satysfakcjonującego lvlu. A potem już robisz co chcesz:)

hm? ktoś mi robi questa a ja zgarniam nagrode/zaliczenie questa/nagrode w postaci expa za wspomnianego questa ubicia starożytnych? fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2009 o 22:31, rtyrtyrty napisał:

hm? ktoś mi robi questa a ja zgarniam nagrode/zaliczenie questa/nagrode w postaci expa
za wspomnianego questa ubicia starożytnych? fajnie :P


No dokładnie, tyle tylko że musisz przy tym być (czyli musisz być na szczycie arreat jak on będzie zabijał) no i na wyższych poziomach trudności ciężko jest znaleźć kogoś kto ci to za darmo zrobi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 09:52, Matizk napisał:


> hm? ktoś mi robi questa a ja zgarniam nagrode/zaliczenie questa/nagrode w postaci
expa
> za wspomnianego questa ubicia starożytnych? fajnie :P

No dokładnie, tyle tylko że musisz przy tym być (czyli musisz być na szczycie arreat
jak on będzie zabijał) no i na wyższych poziomach trudności ciężko jest znaleźć kogoś
kto ci to za darmo zrobi:/

no tak, chyba bede musiał stać ostro z boku bo jak się rzucą na mnie to bez teleporta to w sekunde padne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem sie zagrac czarodziejka poraz pierwszy i mam problem : nie wiem jakie tam sille sa najlepsze i na co przeznaczac punkty !
PLz HELP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 18:24, Ramonek napisał:

Zdecydowałem sie zagrac czarodziejka poraz pierwszy i mam problem : nie wiem jakie tam
sille sa najlepsze i na co przeznaczac punkty !
PLz HELP !!!



Staty to siła pod przedmioty reszta w wytzymałość, zręcznosć i energia nic, a skille to zależy w jaki żywioł idziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 22:23, xadras95 napisał:

To moze tez skorzystam z okzajii. W co dawac pkt dla nekromanty?



Jak wyżej, zależy czy chcesz iść w przywoływania, trucizny czy kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 22:23, xadras95 napisał:

To moze tez skorzystam z okzajii. W co dawac pkt dla nekromanty?


Z własnego doświadczenia wiem, że nekro nadaje się tylko do summonów, czyli pakuj w szkielety i golemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 14:47, Gallbaroquo napisał:

Mam do was pytanie.

Jeżeli ktoś ma patcha patcha 1.10v to może grac z kimś kto ma 1.07v?

i na jakim patchu gra najwięcej osób 1.07v 1.09v czy na 1.10v??

Gdy wchodzisz na battle.net (w grze oczywiście) to gra automatycznie aktualizuje się do najnowszej wersji. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić, bo dawno nie grałem;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 14:29, Harvenar napisał:

> To moze tez skorzystam z okzajii. W co dawac pkt dla nekromanty?

Z własnego doświadczenia wiem, że nekro nadaje się tylko do summonów, czyli pakuj w szkielety
i golemy.



To masz inne doświadczenie niż większość ludzi na BN (+ja) Dużo lepszy według mnie jest psn necro. A summon na dodatek jak już przywoła te swoje 20 szkieletów + ożywieńcy robi masowe lagi na baalrunach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, wiem o lagach. :P Ale na hellu strasznie dużo mobów ma immuna na psn, prze co granie praktycznie nie ma sensu. Mam rozwalać wszystko mercem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 20:48, Harvenar napisał:

Taa, wiem o lagach. :P Ale na hellu strasznie dużo mobów ma immuna na psn, prze co granie
praktycznie nie ma sensu. Mam rozwalać wszystko mercem?


w pojedynkę necro psn nie dasz rady na hellu chyba, że w epic ciuszkach. psn przydaje się na br dr ale tylko w większej ekipie. podobnie jak summon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować