Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Pod wpływem postu Pustelnika88 spróbowałem zagrać, pierwszy raz od 2-3 miesięcy na CBN i przez 6 godzin nie miałem żadnych kłopotów z lagami.
Może częściej znowu pogram w diabełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 00:39, Pustelnik88 napisał:

JUPI!
Wreszcie koniec z duperami i innymi chamami na BN. Blizzard jakimś sposobem zlikwidował duperów.
Nie wiem czy to prawda, ale tak słyszałem. W końcu spadła inflacja, z gry tak często nie wywala
i ogólnie jakoś lepiej jest ;) Aukcje na allegro zlikwidowane...


jak wczoraj siedzialem na czacie w cbn to mialem komunikat ze posiadanie dupowanych itemow grozi banem na jakis czas to chyyba bylo godzina. wiec to chyba jest potwierdzenie do tego ze powoli sobie radza z duperami. a jezeli chodzi o lagi to wczoraj 1 raz od dawna wywalalo mnie tak czesto. chyba z 6razy przez 2 h grania^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 10:24, RedSqll napisał:

A ja dlugo nie gralem i nie wiem kto to "Duper" albo "dupowe itemk"i xD Ktos by mnie oswiecil??:P


Dupowanie (w polskim języku fajnie brzmi :D) to kopiowanie przedmiotów. Nie wiem jak to oni robią, ale to proste. Takie zdublowane przedmioty po jakimś czasie mogą zniknąć, lecz po odpowiednim "zdupowaniu" nie znikają. Dlatego w obiegu było tysiące run IST, dlatego, też powstała taka ogromna inflacja. Kiedyś (6-7 miesięcy temu) za 1 runę IST trzeba było zapłacić 6 runami niższymi o nazwie PUL. Przed zlikwidowaniem duperów, 1 IST = 2 PULE! ;/ Każdy biegał z Enigmą i duchami w broniach... Żadna frajda ze znajdywania przedmiotów...

P.S. Dziękuję, że byłem pomocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dobrze wiedziec xD A wlasnie jak np mam... maske Tal Rashy? i zrobie w niej 2 miejsca na klejnot i wloze do niej runki (zeby wyszlo jakies slowo:P) to nie znikna jej wlasciwosci tylko sie "zlacza"??:) Pytam bo sie boje ze zwale itemz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 10:53, RedSqll napisał:

Hmm dobrze wiedziec xD A wlasnie jak np mam... maske Tal Rashy? i zrobie w niej 2 miejsca
na klejnot i wloze do niej runki (zeby wyszlo jakies slowo:P) to nie znikna jej wlasciwosci
tylko sie "zlacza"??:) Pytam bo sie boje ze zwale itemz :/


Chyba na darmo runki w błoto wywalisz... Ja tak robiłem z tymi, no, kamieniami kolorowymi (zapomniałem jak to się nazywa xD) i nic nie dało. A z resztą za bardzo nie pamiętam bo nie grałem od 6 miesięcy... Lepiej nie ryzykuj i zapytaj na czacie na BN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 10:53, RedSqll napisał:

Hmm dobrze wiedziec xD A wlasnie jak np mam... maske Tal Rashy? i zrobie w niej 2 miejsca
na klejnot i wloze do niej runki (zeby wyszlo jakies slowo:P) to nie znikna jej wlasciwosci
tylko sie "zlacza"??:) Pytam bo sie boje ze zwale itemz :/

W masce Tala mozna zrobić tylko jeden sox. A słowa runiczne można robić tylko w przedmiotach niemagicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ponownie zacząłem grać w Diablo 2 na CBN, po ok. rocznej przerwie. I po raz kolejny męczy mnie jedna sprawa. Może tu mnie ktoś oświeci. Po co ludziom PGemy ?? Rozumiem, że runy oprócz tego, że służą do układania słów, to jeszcze są czymś w rodzaju waluty, jako że złota do tego celu praktycznie się nie używa. Takiego ista można spokojnie wymienić na jakiś przyzwoity kawałek sprzętu. Za PGemy już nikt tak chętnie się nie wymienia, zwłaszcza tych lepszych przedmotów. A mimo to istnieje sporo gier, w których ludzie chcą rozmienić swojego ista właśnie na PGemy. Byłbym niezmiernie wdzięczny, gdyby ktoś chciał mnie uświadomić.

PS. Jak ktoś miałby ochotę pograć przez BN, to zapraszam. Kontakt przez GG lub xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 08:50, Klimos napisał:

Po co ludziom PGemy ??


Perfect Gemy sa potrzebne do miksowania Baal Gc (wielki talizman wypadajacy z baala na hellu, 99ilvl). Jest dosyc duza szansa, ze wymiksujesz skiller 41+ life, albo inny wartosciowy talizman :)

Dnia 06.03.2007 o 08:50, Klimos napisał:

PS. Jak ktoś miałby ochotę pograć przez BN, to zapraszam. Kontakt przez GG lub xfire.


*xardasik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 08:56, XardasiK napisał:

Perfect Gemy sa potrzebne do miksowania Baal Gc (wielki talizman wypadajacy z baala na hellu,
99ilvl). Jest dosyc duza szansa, ze wymiksujesz skiller 41+ life, albo inny wartosciowy talizman :)


Dzięki za odpowiedź, a przynajmniej za szczere chęci ;)
Jakbyś mógł jeszcze raz mi to wyjaśnić, tylko teraz tak dla przysłowiowego n00b''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 14:18, Sir Jedi napisał:

1. Czy można miksować talizmany?


Nie.

Dnia 06.03.2007 o 14:18, Sir Jedi napisał:

2. Jak przebiega instalacja patcha 11B?


Tak jak każdego innego, po prostu się włącza i się czeka kilka sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 08:50, Klimos napisał:

...
A mimo to istnieje sporo gier, w których ludzie chcą rozmienić swojego ista właśnie na PGemy.
...


PGemy są potrzebne do tworzenia itemów w kostce.
Przeczytaj na http://diablo2.gram.pl/index.php?act=article&id=125 5. Przedmioty tworzone w Kostce (Crafted Items) oraz 8. Kostka Horadrimów i jej formuły

Na wyższych levelach bardzo korzystne jest craftowanie itemów - nie każdy jest udany więc robi się to zwykle na dużą skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 11:02, Klimos napisał:

Dzięki za odpowiedź, a przynajmniej za szczere chęci ;)
Jakbyś mógł jeszcze raz mi to wyjaśnić, tylko teraz tak dla przysłowiowego n00b''a ;)


Więc tak: Kiedy zabijesz Baala na poziomie trudnosci Pieklo i jak wyleci z niego "Wielki Talizman" (musi byc magiczny, nie unikatowy - unikatowy wielki talizman to gheed''s fortune) to jest to własnie Baal Gc (Baal Grand Charm).

Teraz jesli chodzi o miksowanie to: wkladasz do kostki baal gc + dowolne 3 PGmy i miksujesz. Talizman tak jakby "na nowo" sie identyfikuje, czyli bedzie posiadac inne statystyki. Baal Gc jako jeden z trzech talizmanow (bo jeszcze jest Diablo Gc, i Nihla Gc) moze miec 41+ life (czyli 41 i wiecej zycia, do 45). A wiec miksujac ten talizman, mozesz uzyskac skiller (dodaje +1 do okresonego drzewka umiejetnosci, np. cold skiller = wielki talizman dodajacy +1 do zaklec zimna u sorki) z dodatkiem zycia (od 0, do 45 max) :)
Takie skillery 41+ life sa naprawde sporo warte. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pewien problem, zainstalowalem gre i nie moge wejsc na serwer europe, tylko na west, east i asian, i taki tez ze jak wchodze na west zeby pograc ze znajomymi to nie widzimy swoich serwerow, wiecie moze czym to jest spowodowane ?? prosze o szybka odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jeśli ma np. po koledze który używał mh i mu zbanowali na euro to przecierz ma jeszcze inne realmy a mi chodziło o to czy sam kupił grę czy pożyczył/odkupił/dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już prawie wszystko clear. Jeszcze tylko 2 pytania:
1. Ten GC co wyleci z Baala musi być niezidentyfikowany, czy to nie ma różnicy?
2. GC z Nihila i z Diablo działają tak samo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować