Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Po prostu ta gra zyskuje cały czas nowych fanów. Ci co mieli kupić, to zazwyczaj już kupili. No chyba, że komuś się płytka złamała albo coś, to wtedy kupuje nową grę (jak się mu nie chce bawić w gwarancję wymiany CDP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 21:23, żyrafa napisał:

hmmm moze mi ktos powiedziec naczym to polega ze d2 + lod utrzymuje sie np na liscie empiku
53 tygodnie?? kiedy inne gry sa po 4 tygodnie? przeciez kto mam miec to ma ta gre. ja to rozumiem
tak ze kto ma kupuje znowu i ma w ten sposob nawet po 3 pudelka:D


Tylko 53 tygodnie?? Pewnie dlatego, że sklasyfikowana jest wersja z Platynowej Kolekcji. Wcześniejsze edycje się nie liczą.
Jak ja kupowałem swój egzemplarz Diablo 2, a było to na jesień roku 2000, to gra była w okolicach TOP 3 Empikowej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 13:45, żyrafa napisał:

no tak ale gdyby tak caly czas zyskiwala nowych fanow to gralo by w nia wiecej ludzi niz w
wowa a chyba tak nie jest


Ta gra zyskuje nowych fanów, sam do niej powróciłem. A inna sprawa ze starzy odchodza. CO jednak nie zmienia faktu ze zyskuje nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 13:56, Solstheim napisał:

Ta gra zyskuje nowych fanów, sam do niej powróciłem. A inna sprawa ze starzy odchodza. CO
jednak nie zmienia faktu ze zyskuje nowych


Taka kolej rzeczy, ja mogę się nazwać starym jednak zrobiłem sobie małą przerwę ( prawie rok ;p ), bo nic interesującego nie dzieje się na BN, nie było restartu laddera, pewnie dlatego że pracują nad patchem i kilkoma innymi sprawami, ale jednak aktualnie nie ma co robić, no chyba że brać udział w różnych tourach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 15:56, Modest-Vermin napisał:

> Ta gra zyskuje nowych fanów, sam do niej powróciłem. A inna sprawa ze starzy odchodza.
CO
> jednak nie zmienia faktu ze zyskuje nowych

Taka kolej rzeczy, ja mogę się nazwać starym jednak zrobiłem sobie małą przerwę ( prawie rok
;p ), bo nic interesującego nie dzieje się na BN, nie było restartu laddera, pewnie dlatego
że pracują nad patchem i kilkoma innymi sprawami, ale jednak aktualnie nie ma co robić, no
chyba że brać udział w różnych tourach :)

Ja aktualnie od kąd powróciłem, staram sie odrobic. Zrobiłem hammerka i jakos chce go ubrac tylko czemu ten zaka i arach tak cholernie drogie!:P moze dzis kupie zake ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2007 o 16:57, XardasiK napisał:


Baal
Gc jako jeden z trzech talizmanow (bo jeszcze jest Diablo Gc, i Nihla Gc) moze miec 41+ life


A nie Pindel zamiast Nithla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 10:08, Alien1981 napisał:

A nie Pindel zamiast Nithla?


Niet :P Nithla, Diablo, Baal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 10:15, XardasiK napisał:

> A nie Pindel zamiast Nithla?

Niet :P Nithla, Diablo, Baal.


Cały czas myślałem że Pindel, Diablo i Baal. Może dlatego: 45 life GC can be droped by Baal, Diablo, Nithalak and Pindle ( all are I lvl 94 and higher) ale widocznie Nithla wypadł mi z pamięci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 10:24, Alien1981 napisał:

Cały czas myślałem że Pindel, Diablo i Baal. Może dlatego: 45 life GC can be droped by Baal,
Diablo, Nithalak and Pindle ( all are I lvl 94 and higher) ale widocznie Nithla wypadł mi z
pamięci :p


To wychodzi na to, ze ja sie pomylilem ;) Myslalem, ze tylko 3 potworki wyrzucaja gc, ktory moze miec 45 life. A tutaj jeszcze Pindle dochodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się właśnie wymienić z jakimś kolesiem. Oferowałem mu 2 isty. Najpierw zaczął mi coś wkręcać, że mogą mogą być zdupowane, a potem kazał iść do Lut Gholein, stanąć tak jak na obrazku i wyrzucić runy, bo podobno tam nie daje się wyrzucać klonowanych przedmiotów. Pytanie mam czy właśnie nie dałem się przysłowiowo wydymać, czy to rzeczywiście jakiś sposób.

20070312125437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że ostrzegano mnie kiedyś przed handlowaniem w ten sposób w tawernie, ale nie wiem dokładnie o co chodzi. I czemu niby akurat tam nie można wyrzucić zdupowanych itemów? Koleś ściemniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 12:55, Klimos napisał:

Chciałem się właśnie wymienić z jakimś kolesiem. Oferowałem mu 2 isty. Najpierw zaczął mi coś
wkręcać, że mogą mogą być zdupowane, a potem kazał iść do Lut Gholein, stanąć tak jak na obrazku
i wyrzucić runy, bo podobno tam nie daje się wyrzucać klonowanych przedmiotów. Pytanie mam
czy właśnie nie dałem się przysłowiowo wydymać, czy to rzeczywiście jakiś sposób.

Dałes sie. Nie wiem czy cie okradłcyz nie ale nigdy sie nie wyzuca juz itemow na ziemie. Nie ma miejsca/aktu gdzie dupped itemy znikaja a na takich jak "ty" sie "zarabia". Od kad torche mozna handlowac normalnie nie wiem z kad pomysl na dropniecie czegokolwiek, masz szczescie ze cie nie okradl a trik z tawerna jest taki ze z jednej strony lady mozna podniesc to co jest po drugiej ale z drugiej nie podniesiesz juz:P tak sie okrada ludzi. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 14:42, Solstheim napisał:

Dałes sie. Nie wiem czy cie okradłcyz nie ale nigdy sie nie wyzuca juz itemow na ziemie. Nie
ma miejsca/aktu gdzie dupped itemy znikaja a na takich jak "ty" sie "zarabia". Od kad torche
mozna handlowac normalnie nie wiem z kad pomysl na dropniecie czegokolwiek, masz szczescie
ze cie nie okradl a trik z tawerna jest taki ze z jednej strony lady mozna podniesc to co jest
po drugiej ale z drugiej nie podniesiesz juz:P tak sie okrada ludzi. pzdr


Na takich jak ja się właśnie nie zarabia. Wyraźnie napisałem, że nie dałem się wydymać. Jak koleś coś kręcić zaczął, to wyszedłem z gry. Upuszczając itemy na ziemię, to handlowało się w Diablo I. W części drugiej po coś ten handel wprowadzili i tylko z takiego sposobu korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 12:55, Klimos napisał:


Zarąbałby ci runy i by nie oddał ja miełę coś podobnego tylko z amuletami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, stara metoda :P Kiedys mi tam Annihilusa ukradli :D. Po raz kolejny ograbili mnie w piatym akcie.. (tez sposob z murem :)). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 00:01, snake99 napisał:

Witam ma prosbe powiedcie mi jak idzie w itemach zrobic sokety wiecej niz ten za questa w 5
akcie plz bardzo chcialbym wiedziec

Sorka, że dopiero teraz odpowiadam, ale nie mogłem znaleźć tych przepisów. Ale teraz mam je i mam też nadzieję, że Ci się przydadzą :)

Socketowanie itemów białych (czyli wprawianie dziur na klejnoty)

1 Tal (#7)
+ 1 Thul (#10)
+ 1 Doskonały Topaz
+ Biała Zbroja

1 Ral (#8)
+ 1 Amn (#11)
+ 1 Doskonały Ametyst
+ Biała Broń

1 Ral (#8)
+ 1 Thul (#10)
+ 1 Doskonały Szafir
+ Biały Hełm

1 Tal (#7)
+ 1 Amn (#11)
+ 1 Doskonały Rubin
+ Biała Tarcza

Do przedmiotów RZADKICH
wprawiasz klejnot tak:
6 doskonałych czaszek
Kamień Jordana (unikatowy pierścień)
Rzadki item (żółty), do którego chcesz wstawić gniazdo (tylko jedno wychodzi).

Wyciąga się taką recepturą: HEL + zwój portalu + socketowany item
tylko pamiętaj, że runy, które są w środku znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam problem nie pokazuje mi postaći wkleiłem savesy jest ich siedem mam v1.10 wklejam i nic się nie pokazuje czy wie ktoś jak to zrobić
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:31, Abi Dalzim napisał:

A jaki patch miałeś przedtem? Albo na jakim patchu robione były postaci?

1.10 :D

teraz odinstalowuje gre i znów instaluje może pomoże po prostu niechcący zresetowałem kompa włanczam i się nie pojawia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować