Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2007 o 13:12, Lak5 napisał:

Otóż dostałem od jednego gościa talizman za free na otwartym battle necie bardzo się ucieszyłem
ale gdy go nosze to nie jest cheat ?? albo oszustwo ??


Na moje oko to przedmiot scheatowany, ktoś sprytny za pomocą odpowiedniego prgramiku stworzył taki talizmanik. Cóż, taki jest otwarty battle.net. Tutaj w zasadzie wszystko jest dozwolone i Blizzard nawet nie próbuje na tym zapanować. Pliki gier nie są przechowywane na ich serwerach a na komputerach graczy, więc każdy ma dostęp do własnych postaci i może w nich nieźle namieszać niekoniecznie ucziciwie. Jeśli chciałbyś uniknąć takich sytuacji to pograj na zamkniętym BN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zacząłem znowu gre zabojczynią (5 raz w ogóle diablo 2 raz zabójczynia). I stwierdziłem że za pierwszyma razem kompletnie ją zmarnowałem. Nieużywając jej sekwencji ciosów id. niwykotzystałem jej nawet w 10% a teraz potwory które były dla mnie prawie nie do zabicia rozwalam jednym kopniakiem (uderzeniem końcowym). Chyba bede musiał zwiększyć poziom (players)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 12:18, Pezo napisał:

Witam, mam mala prosbe, moze mi ktos przypomniec jaka komenda sie włacza wyswetlanie pinga
na BN, dawno nie gralem i nie pamietam, a raczej nie wiem czy to ta co mysle, czyli /fps ,
jezeli to jednak ta to bylbym wdzieczny gdyby ktos mogl mi powiedziec dlaczego moze nie dzialac,
bo gdy ja wpisuje to nic sie nie dzieje . Z gory dzieki za odpowiedz .

Pozdorawiam.


tak jest to komenda /fps. Jeśłi nie działa wejdź we właściwości pulpitu/wygląd/efekty i zaznacz opcje " użuj następującej metody wygładzania krawędzi czcionek ekranowych".
Jeśłi to nie pomoże to nie wiem w czym tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:12, Lak5 napisał:

Otóż dostałem od jednego gościa talizman za free na otwartym battle necie bardzo się ucieszyłem
ale gdy go nosze to nie jest cheat ?? albo oszustwo ??


Ten talizman to jeszcze nic. Kumpel dostał od kogoś taki talizman co na nim nie było napisane żadnych efektów. Jak go założył to dostał na siebie: wszystkie kapliczki, dużo aur (nie pamiętam jakich, ale na pewno miał przekonanie), trzy okrzyki barba i chyba jeszcze zniknięcie i tarcze ostrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 14:02, Abi Dalzim napisał:

Ja się zastanawiam jak w ogóle ludzie mogą grać na Open BN? Bo tam praktycznie same czity chodzą...
I co to za zabawa?


Tam jest rywalizacja cheatów :) Kto przeleci nad obozowiskiem helikopterem albo wjedzie do Lut Gholein czołgiem :)
Też pewnego rodzaju rywalizacja i chęć posiadania danego cheatu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 14:45, Modest-Vermin napisał:

Kto przeleci nad obozowiskiem helikopterem albo wjedzie do Lut Gholein czołgiem :)

Teraz oczywiście żartujesz? Bo jak takie rzeczy w Diablo da się zrobić, to ja wymiękam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:50, Alien1981 napisał:

tak jest to komenda /fps. Jeśłi nie działa wejdź we właściwości pulpitu/wygląd/efekty i zaznacz
opcje " użuj następującej metody wygładzania krawędzi czcionek ekranowych".
Jeśłi to nie pomoże to nie wiem w czym tkwi problem.


Dzieki wielkie za wskazanie kierunku, musialem zastosowac odwrotnosc twojej rady, czyli odznaczyc to co powienienem zaznaczyc, ale teraz jest juz wsio ok, wiec jeszcze raz dzieki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 15:04, Abi Dalzim napisał:

> Kto przeleci nad obozowiskiem helikopterem albo wjedzie do Lut Gholein czołgiem :)
Teraz oczywiście żartujesz? Bo jak takie rzeczy w Diablo da się zrobić, to ja wymiękam :)


Hehe no jasne, chociaż kto tam wie, co się dzieje na otwartym battle.net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:32, Lak5 napisał:

> >

a znasz moze jakiś program do robienia takich amuletów ??


Własnie przesyłają mi diablo II LoD, i mam 3 pytania:

1. Czy po ściągnięciu najnowszego path 1,11b LoD możliwa jest gra na Battle.net ?
2. Czy za granie na BT płaci się ?
3. Jak się zarejstrować na BT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:40, Silveren napisał:

1. Czy po ściągnięciu najnowszego path 1,11b LoD możliwa jest gra na Battle.net ?
2. Czy za granie na BT płaci się ?
3. Jak się zarejstrować na BT ?


1. tak, możesz nie ściągać jak połączysz sie z BN to automatycznie Ci sie sciągnie
2. Granie na BN jest bezpłatne
3. Musisz założyć konto. Jak połączysz się z BN to jest tam opcja stwórz konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 17:40, Silveren napisał:

Własnie przesyłają mi diablo II LoD, i mam 3 pytania:

1. Czy po ściągnięciu najnowszego path 1,11b LoD możliwa jest gra na Battle.net ?


Tak. A dlaczego miało by być inaczej :>

Dnia 17.03.2007 o 17:40, Silveren napisał:

2. Czy za granie na BT płaci się ?


Nie. I całe szczęscie :) (mam nadzieje że pisząc BT masz na myśli Battle.net [BN])

Dnia 17.03.2007 o 17:40, Silveren napisał:

3. Jak się zarejstrować na BT ?


Uruchamiasz gre, wybierasz Battle.net, po automatycznej aktualizacji zakładasz konto i to chyba wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:48, blood2 napisał:

> 1. Czy po ściągnięciu najnowszego path 1,11b LoD możliwa jest gra na Battle.net ?
> 2. Czy za granie na BT płaci się ?
> 3. Jak się zarejstrować na BT ?

1. tak, możesz nie ściągać jak połączysz sie z BN to automatycznie Ci sie sciągnie
2. Granie na BN jest bezpłatne
3. Musisz założyć konto. Jak połączysz się z BN to jest tam opcja stwórz konto.



Hej ! Dzięki ! Ponoć słyszałem że to jest własnie płatne albo gdzieś przeczytałem. A nie można zakupić tam żadnych kredytów, ulepszeń, poziomów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:51, Silveren napisał:

Hej ! Dzięki ! Ponoć słyszałem że to jest własnie płatne albo gdzieś przeczytałem. A nie można
zakupić tam żadnych kredytów, ulepszeń, poziomów ?

Nic takie nie słyszałem, może mu chodziło o sklepy na których można kupić przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 15:04, Abi Dalzim napisał:

> Kto przeleci nad obozowiskiem helikopterem albo wjedzie do Lut Gholein czołgiem :)
Teraz oczywiście żartujesz? Bo jak takie rzeczy w Diablo da się zrobić, to ja wymiękam :)

Sciągnołem udi tool . czy czy wiesz jak zapisać przedmiot w plik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:32, Lak5 napisał:

a znasz moze jakiś program do robienia takich amuletów ??


Szczerze mówiąc nie. Jak zacząłem grać w Diablo 2, to wyrosłem z "cziterstwa" i oszustw tego typu. Jakieś 10 lat temu bawiłem się tego typu trainerami, ale to było do pierwszej części Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować