Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2007 o 15:53, hito_kun napisał:

To ja może dodam tylko, że link który podałeś, należy skopiować do paska adresu i pacnąć [enter].
Po kliknięciu nic się nie pokazuje, bo gamefaqs jest zabezpieczone przeciwko linkowaniu do
ich poradników:)


Hmmm... A mnie działa na kliknięcie, więc zabezpieczenia chyba są nieco dziurawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ty wstawiałeś linka, więc byłeś na tamtej stronie. Ona cię ,,zapamiętała" i pozwala ci wejść przez link. U innych użytkowników wykrywa, że wchodzą przez link z innej strony i się nie wyświetla.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:13, Klimos napisał:

Hmmm... A mnie działa na kliknięcie, więc zabezpieczenia chyba są nieco dziurawe ;)

A u mnie ani klikniecie, ani wklejenie nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, bo wklejenie powinno działać (tak jak mi:P). Zawsze można wejść na www.gamefaqs.com i wpisać w wyszukiwarce "Diablo 2".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągnołem path z pewnej strony nie działało ale znalazłem u siebie na dysku path z tej samej strony myśle sobie reinstaluje jeszcze raz przecierz od tego nie umre i prosze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:17, hito_kun napisał:

Nie. Ty wstawiałeś linka, więc byłeś na tamtej stronie. Ona cię ,,zapamiętała" i pozwala ci
wejść przez link. U innych użytkowników wykrywa, że wchodzą przez link z innej strony i się
nie wyświetla.:)


No dobra, po wyczyszczeniu cache''u i ciastek stronak się nie otwiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 19:24, RebeliaMuppet napisał:

ściągnołem path z pewnej strony nie działało ale znalazłem u siebie na dysku path z tej samej
strony myśle sobie reinstaluje jeszcze raz przecierz od tego nie umre i prosze działa


Pewnym źródłem są strony Gram.pl, Karczma Diablo 2 oraz strona producenta czyli firmy Blizzard.
Tutaj znajdziesz działające patche na 100% - http://diablo2.gram.pl/index.php?act=article&id=258
Jak nadal będzie coś nie tak, to znaczy że albo ogarnij kompa, albo coś grą i płytami jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z golemami u nekromanty ?
czy rozwijajac drzewko z nimi i dając kazdemu po jednym punkcie będę mógł przyzwać każdego z nich tzn. będą ze mną walczyły wszystkie czery na raz ? czy tylko jeden ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 07:24, tosz napisał:

czy tylko jeden ?

Tylko jeden na raz może walczyć, dlatego raczej zdecyduj się na jednego. Moim zdaniem najlepszy gliniak, bo spowalnia w znaczny sposób wrogów. W połączeniu z armią szkieletów, klątwą Zwiększenie Obrażeń i Wybuchem Zwłok nekros z takim gliniakiem potrafią nieźle namieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 07:37, Abi Dalzim napisał:

> czy tylko jeden ?
Tylko jeden na raz może walczyć, dlatego raczej zdecyduj się na jednego. Moim zdaniem najlepszy
gliniak, bo spowalnia w znaczny sposób wrogów. W połączeniu z armią szkieletów, klątwą Zwiększenie
Obrażeń i Wybuchem Zwłok nekros z takim gliniakiem potrafią nieźle namieszać :)

wszyscy doradzają żelaźniaka + żelazna dziewica , co lepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 07:39, tosz napisał:

wszyscy doradzają żelaźniaka + żelazna dziewica , co lepsze ?

Taką kombinacją nie grałem, więc się nie wypowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 07:40, Abi Dalzim napisał:

> wszyscy doradzają żelaźniaka + żelazna dziewica , co lepsze ?
Taką kombinacją nie grałem, więc się nie wypowiem :)

a czy twoją kombinacją da się radę na piekle czy są problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 07:42, tosz napisał:

a czy twoją kombinacją da się radę na piekle czy są problemy ?

Sprawa jest taka, że grałem takim czymś na patchu 1.09. Szło znakomicie i nawet na singlu, czyli ze średnimi itemami, radziłem sobie dobrze na piekle. Nie wiem natomiast jak to się będzie sprawdzało na 1.11...
Aha jako merca proponuję gostka z aurą Moc - znakomicie dopałerza nasze szkielety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 08:17, Abi Dalzim napisał:

> a czy twoją kombinacją da się radę na piekle czy są problemy ?
Sprawa jest taka, że grałem takim czymś na patchu 1.09. Szło znakomicie i nawet na singlu,
czyli ze średnimi itemami, radziłem sobie dobrze na piekle. Nie wiem natomiast jak to się będzie
sprawdzało na 1.11...
Aha jako merca proponuję gostka z aurą Moc - znakomicie dopałerza nasze szkielety :)

moc - a co to jest ? atak czy walka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm moze mi ktos powiedziec naczym to polega ze d2 + lod utrzymuje sie np na liscie empiku 53 tygodnie?? kiedy inne gry sa po 4 tygodnie? przeciez kto mam miec to ma ta gre. ja to rozumiem tak ze kto ma kupuje znowu i ma w ten sposob nawet po 3 pudelka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować