Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2007 o 17:32, Lak5 napisał:

> >

a znasz moze jakiś program do robienia takich amuletów ??


Jak dobrze pamiętam to kumple robili takie przedmioty na programie (chyba) Jamella , ale nie powiem Ci jak bo nigdy nie próbowałem. Jak kumpel to jest to trochę trudne i pracochłonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 20:59, Lak5 napisał:

czy jest jakis program dobry to zapisywania broni itp w postaci pliku ??


Wydaje mi się że ciągłe powtarzanie tego pytania nie jest konieczne. To nie jest czat i nikt nie musi odpisywać Ci od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 21:43, Palmerex napisał:

Kto wymyslil te durne zanikanie postaci. Odpalilem po dluzszej przerwie i wszystkie postacie wygasly :[
Trzy 90 lvl poszly sie...


To samo miałem. Oprócz trzech postaci w okolicach lvl 90 set Tal-Rasha, Griswolda, Trang-Oula, jakieś czako czy occulus a do tego kupa run i pgemów poszła się... kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczcie co dał mi gościu jeden zupełnie za free. jeszcze jedno pytanie widziałem goscia który miał 120 któryś poziom jak to możliwe ?? .

20070317233040

20070317233131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:45, hito_kun napisał:

Jest się czym chwalić?

chyba nie , ale ja już przeszłę piekło to se moge na takie coś pozwolic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:33, Lak5 napisał:

Paczcie co dał mi gościu jeden zupełnie za free. jeszcze jedno pytanie widziałem goscia który
miał 120 któryś poziom jak to możliwe ?? .


Hehe, mówiłem Ci już weź pograj sobie na zamkniętym BattleNecie, bo przez te cziterstwa, które są na otwartym, to gra traci baaardzo duuuuużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy po turnieju :) Wszystko ładnie się zrobiło itp. zwyciężyli Tokio Relacja w TV była fajna, a finały to już w ogóle, wyłączyłem wszystkie odbiorniki bo było ciekawie :) Ogólnie gut, nxt time zrobi się coś nieturniejowego by jeszcze więcej osób mogło brać udział a i tak ludzi było ponad 140 jak na taki mini professional tour :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 09:50, Modest-Vermin napisał:

No i mamy po turnieju :) Wszystko ładnie się zrobiło itp. zwyciężyli Tokio Relacja w TV była
fajna, a finały to już w ogóle, wyłączyłem wszystkie odbiorniki bo było ciekawie :) Ogólnie
gut, nxt time zrobi się coś nieturniejowego by jeszcze więcej osób mogło brać udział a i tak
ludzi było ponad 140 jak na taki mini professional tour :)


Nie śledziłem wydarzeń z tego turnieju. Jaką postacią grał Tokio i z kim zmierzył sie w finale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 00:03, Klimos napisał:


Teraz właśnie zaczynam grac na zwykłym battle necie , bo widzisz przeszłem piekło bez cheatów , teraz to zbieram aby pokonywać tych gości , ale wiecie co mnie najbardziej wkurzyło jak taka babka stała w mieście i raziła aurom każdy kto podszedł umierał ( , kurde tylko sobie zmarnowałem zbroje i artefakty :( .niektórzy potrafią być wredni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 10:38, Lak5 napisał:

ale wiecie co mnie najbardziej wkurzyło jak taka
babka stała w mieście i raziła aurom każdy kto podszedł umierał ( , kurde tylko sobie zmarnowałem
zbroje i artefakty :( .niektórzy potrafią być wredni .


Jaką aurą i jak zmarnowałeś artefakty?
Przecież jak Cię zabiją, to żadne przedmioty nie wypadają i tylko ty możesz podnieść swoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 10:52, Klimos napisał:


Dobrze wiedziałem o tym ale gdy podeszłem zabił mnie i wszystkie przedmioty wyleciały i se wzioł , to była chyba czarodziejka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 09:53, Alien1981 napisał:

Nie śledziłem wydarzeń z tego turnieju. Jaką postacią grał Tokio i z kim zmierzył sie w finale?


Oni grali druidem i sorcką. Walczyli z CoA-1 którzy mieli amazonką i paladyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pożyczyłem od kumpla Diablo 2 w wersji angielskiej premierowej i mam problem z uruchomieniem gry. Gdy ją włączam ekran robi się czarny i taki już zostaje. Wie ktoś może w czym rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 12:45, Mroku21 napisał:

Witam. Pożyczyłem od kumpla Diablo 2 w wersji angielskiej premierowej i mam problem z uruchomieniem
gry. Gdy ją włączam ekran robi się czarny i taki już zostaje. Wie ktoś może w czym rzecz?

Bez dodatku ??, jeśli tak to normalne chodz niewiem jakiego byś miał dobrego kompa czeba czekać i jeszcze raz czekać , mi raz trwało to pół godziny gdy będziesz miał dodatek to się uruchamia w pare sekund .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować