Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 11:11, mota napisał:

gdy wchodzę do gry aby robić tombruny... to nie mogę wejść do tp... mam 15 poziom... jest jakieś
ograniczenie poziomów, czy któryś quest jest niezbędny?


Chcesz robić tomby? Musisz mieć zaliczony 5 quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 16:20, RaiL Driver napisał:

Ten cennik tym bardziej się nie zgadza. Jak teraz zaka może kosztować 5-7 istów ???


A skąd ja mam wiedzieć? XD Nawet tydzień nie minął od reseta a ty już chcesz aktualny cennik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwinąć czarodziejkę, aby była jak najlepsza PvM na mutli (np. baalruny) i w find''owaniu? Najlepiej dajcie podział statystyk i wszystkich umiejętności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:01, WorldWar3PL napisał:

"Już" mam czarodziejkę na lvl 35, czyli nie jest źle. Trochę czasu minie zanim sięgnę lvl100 :D


Z "setką" będziesz miał naprawdę problem, bo maksymalny lvl to 99 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cennik z d2.phx to zrzynka z d2jps.org po przemieleniu przez kalkulator (ceny z fg/cena ista). Tak więc najwcześniej na d2jsp znajdziecie cennik, o ile powstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm takie jedno malutkie pytanko mnie męczy od jakiegoś czasu. Czy to jak skuteczna jest Obrona oraz Blokowanie Tarczą, jest zależne od tego ile ma się aktualnie wytrzymałości ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:36, Hubi Koshi napisał:

Hmm takie jedno malutkie pytanko mnie męczy od jakiegoś czasu. Czy to jak skuteczna jest Obrona
oraz Blokowanie Tarczą, jest zależne od tego ile ma się aktualnie wytrzymałości ??


Z tego co mi wiadomo, i co przeczytałem w instrukcji do gry o wytrzymałości, to jest ona potrzebna tylko i wyłącznie do biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boje sie ze zwale wiec zpytam :-D czy jak wloze do Laski (Salamadra zloty przedmiot daje do ognia troche ;-)) Tir + Ral (czyli lisc:P da on tez do poslugiwania sie ogniem) i walsnie czy tak sie da zrobic czy te opcje bed all??;> i czy da sie zrobic 2x sox w tej alsce??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 21:42, RedSqll napisał:

Boje sie ze zwale wiec zpytam :-D czy jak wloze do Laski (Salamadra zloty przedmiot daje do
ognia troche ;-)) Tir + Ral (czyli lisc:P da on tez do poslugiwania sie ogniem) i walsnie
czy tak sie da zrobic czy te opcje bed all??;> i czy da sie zrobic 2x sox w tej alsce??:D


Nie mozna robic słów runicznych w przedmiotach unikatowych, magicznych, czy tez setowych :P Takze nic z tego nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 21:42, RedSqll napisał:

Boje sie ze zwale wiec zpytam :-D czy jak wloze do Laski (Salamadra zloty przedmiot daje do
ognia troche ;-)) Tir + Ral (czyli lisc:P da on tez do poslugiwania sie ogniem) i walsnie
czy tak sie da zrobic czy te opcje bed all??;> i czy da sie zrobic 2x sox w tej alsce??:D


Z tego co wiem, to słowa runiczne nie działają w przedmiotach magicznych, rzadkich oraz unikatowych.
Po "zamontowaniu" run w takich przedmiotach, dostaja one tylko te "zwykłe" właściwości run (runów? :P ), a właściwości wynikające ze słowa runicznego po prostu nie działaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:17, Deejay napisał:

możesz odpisać bo nie wiem co robić :(
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=61&pid=7749


Powiem tyle co sam zaobserwowałem grając w Diablo II. Nie przywiązuj się za bardzo do pierwszej postaci, bo pograsz nią trochę i po jakimś czasie stwierdzisz, że robisz inną i to nieważne czy tej samej profesji czy zupełnie co innego. Po co taki wstęp? Na wszystkich poradnikach jak zapewne zauważyłeś każą większą punktów ładować w żywotność, a siły minimalnie, bo docelową zbroją i tak będzie Enigma, a resztę wymaganych punktów tego atrybutu będziesz miał z przedmiotów. Tyle że aby zdobyć takie przedmioty musisz sporo pograć, pohandlować, ewentualnie mieć dobrych kumpli. Ponieważ dopiero zacząłeś grać, nie przejmowałbym się tymi wskazówkami i ładował w siłę tyle ile potrzebujesz do danego itemu. Postać na pewno nie będzie idealnie rozwinięta, bo potem może się okazać, że masz za dużo siły a brakuje Ci życia. Jednak to jest postać na początek. Wystarczy by trochę pograć, poznajdować jakiś lepszy ekwipunek i każdą kolejną postać robić już tak, by była bliższa sprawdzonego przez innych buildu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:17, Deejay napisał:

możesz odpisać bo nie wiem co robić :(
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=61&pid=7749


Potwierdzam to co napisał Klimos
Pierwsze Swoje postacie robi się w celach zarobkowych aby zdobywały wyposażenie dla postaci docelowych. Pierwsze postacie nie muszą być idealne (nie mają gotowych itemów aby podrasować staty i umiejętności), one mają być w miarę tanie i skuteczne w zdobywaniu itemów dla następnych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować