Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

wie ktos czemu nie pozwala mi cos grac w D2.pokazuje mi sie komunikat ze nie moge polaczyc sie z BN i mam juz tak przez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 08:39, bodzio73 napisał:

wie ktos czemu nie pozwala mi cos grac w D2.pokazuje mi sie komunikat ze nie moge polaczyc
sie z BN i mam juz tak przez kilka dni

jeśli masz firewalla i blokowałeś dostęp np. d2 do microsoftu to daj na pytania spróbuj odpalić bn wyskoczy okienko do łączenia się z blizzem bądź bn czy zielonym ludkiem(nie pamiętam z którym się łączy) albo zainstaluj patche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 22:46, AvP2 napisał:

To zainstaluj dodatek albo patch. Zawsze u mnie ten błąd występuje, ale naprawia go któreś
z tych działań.

Juz to załatwiłem. zmieniłem cos w teście grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 12:56, donard napisał:

> Dzieki

c

Dnia 30.05.2008 o 12:56, donard napisał:

> sie z BN i mam juz tak przez kilka dni
jeśli masz firewalla i blokowałeś dostęp np. d2 do microsoftu to daj na pytania spróbuj
odpalić bn wyskoczy okienko do łączenia się z blizzem bądź bn czy zielonym ludkiem(nie
pamiętam z którym się łączy) albo zainstaluj patche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś program (legalny rzecz jasna) który może uruchomić dwa razy D2? Bo często przerzucam przedmioty pomiędzy postaciami, a ryzyko że mi coś skroją jest całkiem duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 12:34, LastAid napisał:

Czy jest jakiś program (legalny rzecz jasna) który może uruchomić dwa razy D2? Bo często
przerzucam przedmioty pomiędzy postaciami, a ryzyko że mi coś skroją jest całkiem duże.

D2loader. Pogoogluj to dostaniesz gotowe linki, i opisy instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież lepiej zrobić to tak.

1. Zakładasz gre z hasłem czekasz 5 minut.
2.Wyrzucasz przedmioty.
3.Wchodzisz drugą postacią zbierasz i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 12:57, Rzezim napisał:

Przecież lepiej zrobić to tak.

1. Zakładasz gre z hasłem czekasz 5 minut.
2.Wyrzucasz przedmioty.
3.Wchodzisz drugą postacią zbierasz i gotowe.


Tylko, że czasem te gry znikają mimo 10-minutowego siedzenia na nim.

Solstheim - niestety to się nie sprawdziło, bo po włączenia drugiej gry nie mogę wejść na battle.net. Przy sprawdzaniu wersji wyskakuje okienko, że pod tym cd-keyem gra już osoba (czyli ja;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solstheim podał ci sposób na "przerzucenie" przedmiotów pomiędzy postaciami z trybu gry dla pojedynczego gracza. Skorzystaj z "triku", który podał ci Rzezim - działa, sam go sprawdzałem. Tylko pamiętaj, by zrobić to sprawnie i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2008 o 14:34, LastAid napisał:

Solstheim - niestety to się nie sprawdziło, bo po włączenia drugiej gry nie mogę
wejść na battle.net. Przy sprawdzaniu wersji wyskakuje okienko, że pod tym cd-keyem gra
już osoba (czyli ja;)).


d2loader jak najbardziej działa na BN ale do korzystania z niego potrzebne są dwa cd-keye, nigdy nie korzystałem z tego programu ale chyba wymaga on również zainstalowanie dwóch kopi gry. Jeżeli Ci na tym zależy to poszperaj w necie lub popytaj ludzi na BN może się czegoś dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:55, Alien1981 napisał:

d2loader jak najbardziej działa na BN ale do korzystania z niego potrzebne są dwa cd-keye,
nigdy nie korzystałem z tego programu ale chyba wymaga on również zainstalowanie dwóch
kopi gry. Jeżeli Ci na tym zależy to poszperaj w necie lub popytaj ludzi na BN może się
czegoś dowiesz.


działa jak najbardziej na BN :P Podwójna instalacja jest zbędna... za to dwa Cd-keye sa jak najbardziej potrzebne... potrzebny ci jest d2loader i taki programik o nazwie D2ckey pozwalający zapisywać klucze do plików a także zmieniać ten już zainstalowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 07:26, bodzio73 napisał:

I z nowu mam problem. Nie moge wejsc na bramke EUROPE a na inne moge. Da sie cos z tym
zrobic ??


Eee...jak to nie możesz?! A jakiś komunikat ci wyskakuje typu "Nie możesz się połączyć z daną krainą...spróbuj za kilka minut" ,czy co? Jak pisze coś podobnego co napisałem to może być taki jakby krótki ban :P. Mi się coś takiego zdarzało jak robiłem pindl run''y...po jakimś 10 stworzonej grze daje kicka za...niepotrzebne zaśmiecanie serwera (inaczej tego nie zinterpretuje :P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konkretniej po 20 daje realmdown''a ;]

P.S gramy - handlujemy dalej? czy nadal czasu Ci brak?
jak już masz tego um to może łatwiej pójdzie...
poza tym, muszę poszukać jakiegoś staff''u dla mojego barba.
przydało by się dorwać pas+buty+rękawice IK i drugiego dziadka lub dzieci bul khatosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:34, pizmak666 napisał:

konkretniej po 20 daje realmdown''a ;]


Co takiego? Powtórz ,bo chyba nie doczytałem :P.

Dnia 05.06.2008 o 17:34, pizmak666 napisał:

P.S gramy - handlujemy dalej? czy nadal czasu Ci brak?
jak już masz tego um to może łatwiej pójdzie...
poza tym, muszę poszukać jakiegoś staff''u dla mojego barba.
przydało by się dorwać pas+buty+rękawice IK i drugiego dziadka lub dzieci bul khatosa


To znaczy dzisiaj może wejde na jakąś godzinkę (choć tego nie obiecuje). Jak wszystko ze szkołą pozałatwiam postaram nawrócić się na stare tory co do grania ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:46, LordYoghurt napisał:

Solstheim podał ci sposób na "przerzucenie" przedmiotów pomiędzy postaciami z trybu gry
dla pojedynczego gracza. Skorzystaj z "triku", który podał ci Rzezim - działa, sam go
sprawdzałem. Tylko pamiętaj, by zrobić to sprawnie i szybko.

Nie, Solstheim podał dobry sposób. Pytanie było jak uruchomić 2x D2. Inna sprawa że na Bn potrzebne są 2 x cd-keye. Sory że tak późno ale ten wasz topic raz w roku jest na 1 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:34, pizmak666 napisał:

przydało by się dorwać pas+buty+rękawice IK i drugiego dziadka lub dzieci bul khatosa


Pas+buty+rękawice IK? przecież to crap.

robisz frenzy barba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:09, Rzezim napisał:

Pas+buty+rękawice IK? przecież to crap.
robisz frenzy barba?


tak.
a co innego proponujesz then? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować