Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Albo robisz barba na szał albo na trąbę - jak rozłożysz skille na kilka rzeczy to wyjdzie barb, który nie będzie miał szans na piekle. Poszukaj w tym wątku - były dawane już strategie na "szałowego" barba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 02:18, Backside napisał:

Eee, do kitu jest jest te BN :((((.

Godzia a2 w nocy, aktualnie moje łącze osiaga prędkość 1mb - nie sądzę, aby Diablo 2 wymagało
więcej niż 128 (w gra powstała 7 lat temu, gdy łącza były znacznie wolniejsze), ale i tak po
kilku minutach gry nie ma już sensu grać.

Co prawda udało mi się na 25 lvl Barbem rozwalić podziemne świątynie w Bazarze Kurast przy
tych lagach (skakanie "niemożliwe"), ale przez to wykorzystałem pkt umiejętności nie tam gdzie
chciałem :|.

Chciałbym też wiedzieć jaka jest różnica między Podwójnym uderzenim a Szełam bojowym. To drugie
to po prostu rozwinięta wersja pierwszego?

dziwne?? ja mam 256 i sa malutke lagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 11:52, Mroczny Elf99 napisał:

mam pytanie czy znalazł ktos grajac w diablo cały zestaw Griswolda???

ja mialem ale nie znalazlem na bn kupilem sobie caly zestaw za ista... to byly poczatki grania na bn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 13:20, vip konius napisał:

> mam pytanie czy znalazł ktos grajac w diablo cały zestaw Griswolda???
ja mialem ale nie znalazlem na bn kupilem sobie caly zestaw za ista... to byly poczatki grania
na bn :P



Eee cio to jest ista?
Thank You from the mountain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 11:52, Mroczny Elf99 napisał:

mam pytanie czy znalazł ktos grajac w diablo cały zestaw Griswolda???


ja qpiłem tylko tarcze;]
reszte znalazłem
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 11:26, Pierdzioszek napisał:

Eee cio to jest ista?

Nie ista tylko Ist - to taka runa (wyznacznik wartości przedmiotów na BN)

Dnia 04.07.2006 o 11:26, Pierdzioszek napisał:

Thank You from the mountain

Ju łelkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka All,

takie pytanko czy czary rzucane w 4 akcie przez umarlych wojownikow traktowane sa jako klatwy? jesli tak to czy palladynski skill oczyszczenie zredukuje czas trwania tejze?

czy mozna gdzies zobaczyc jak wplywa dodawanie punktow umiejetnosci na dany skill? np co bedzie jesli do danego skilla dodam 8 punktow umiejetnosci, podnoszac go do poziomu 20? chodzi mi o psrawdzenie nie do konca empiryczne(na wlasnym przykladzie) raczej o jakas stronke/tabelke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z D2Lod, chcialem zainstalowac patcha 1.10, ale cos mu nie pasowalo i nie zainstalowal sie do konca. Wersje gry przerobil mi jednak na 1.10 z 1.09, i uniemozliwil mi granie przez neta. Skopiowalem folder save, przeinstalowalem gre, wkleilem katolog save i zostaly mi tylko 3 z 6 postaci. Ich pliki sa w katalogu save, jednak w grze nie mam ich w opciach wyboru:( POMOCY!


pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 20:30, Padre09 napisał:

Witam, mam problem z D2Lod, chcialem zainstalowac patcha 1.10, ale cos mu nie pasowalo i nie
zainstalowal sie do konca. Wersje gry przerobil mi jednak na 1.10 z 1.09, i uniemozliwil mi
granie przez neta. Skopiowalem folder save, przeinstalowalem gre, wkleilem katolog save i zostaly
mi tylko 3 z 6 postaci. Ich pliki sa w katalogu save, jednak w grze nie mam ich w opciach wyboru:(
POMOCY!


pozdro


Aktualny patch ktory umozliwia gre na BN jest 1.11b (chociaz tego "b" nie jestem pewien ;p)
A tak wogle to masz oryginalna gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 22:09, Alien1981 napisał:

> Witam, mam problem z D2Lod, chcialem zainstalowac patcha 1.10, ale cos mu nie pasowalo
i nie
> zainstalowal sie do konca. Wersje gry przerobil mi jednak na 1.10 z 1.09, i uniemozliwil
mi
> granie przez neta. Skopiowalem folder save, przeinstalowalem gre, wkleilem katolog save
i zostaly
> mi tylko 3 z 6 postaci. Ich pliki sa w katalogu save, jednak w grze nie mam ich w opciach
wyboru:(
> POMOCY!
>
>
> pozdro

Aktualny patch ktory umozliwia gre na BN jest 1.11b (chociaz tego "b" nie jestem pewien ;p)
A tak wogle to masz oryginalna gre?



Pewnie ze nie :P juz sobie poradzilem przy pomocy przyjaznego modka z innego forum :)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 11:43, Padre09 napisał:

> A tak wogle to masz oryginalna gre?

Pewnie ze nie :P juz sobie poradzilem przy pomocy przyjaznego modka z innego forum :)

No to teraz już tu nie masz po co pisać, bo piratom nie pomagamy...

Dnia 05.07.2006 o 11:43, Padre09 napisał:

pozdro

Ja nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu wyskakuje mi taki blad jak chce sie wbic do gry na Battle.Net ( non ladder ) Wiecie moze o co w tym chodzi ? Nigdy nie mialem zadnych problemow a tu jak po formacie zainstalowalem gre to rwie na minimalnych i jeszcze bledy wyskakuja...
Czyzby cuś z kompem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 20:47, thomek-rex napisał:

Mógłby ktoś podać stronke do cennika bn, zabardzo nieorietuje sie a chciałbym co nieco kupic
lub szprzedać


Sluchajcie, mam pare pytan :

- o co chodzi z tym kupowaniem
- gdzie, jak i u kogo sie to kupuje
- i na tej stonce jst wymiana a nie kupno za ISTy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 22:32, Ninja6 napisał:

- o co chodzi z tym kupowaniem

Kupuje się i sprzedaje przedmioty znalezione podczas grania w Diablo (itemy). kupujesz co Ci potrzebne, spredajesz co niepotrzebne :)

Dnia 05.07.2006 o 22:32, Ninja6 napisał:

- gdzie, jak i u kogo sie to kupuje

Kupujesz u innych graczy normalnie w grze, w oknie handlu

Dnia 05.07.2006 o 22:32, Ninja6 napisał:

- i na tej stonce jst wymiana a nie kupno za ISTy

Isty to uniwersalna waluta, ale nie musisz koniecznie za nią kupować. Jak masz dobry przedmiot, to zawsze się ktoś znajdzie kto da Ci za niego to co potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować