Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2006 o 16:21, Amant Wszech Czasów napisał:

> chodzi mi o trzecie zadanie, jak znaleźć podziemny tunel, żeby przejść do mrocznej knieji
w
> celu dotarcia do tego drzewa z kartką z runami
Pewnie dopiero zacząłeś grać jak nie wiesz.Wystarczy znaleźć dziurę na kamiennych polach z
przejściem-tam będzie ten tunel - tam pokrążyć to powinieneś znaleźć wyjście do mrocznej knieji.A
mam pytanko poza tym dlaczego mi nie chce z 12 nadkruszonych klejnotów 1 doskonały się zrobić?Taki
przepis widziałem.


Bo się uzywa trzech, zeby zrobić jeden lepszy. Z trzech nadkruszyonych wyjdzie jeden ze skaza, z 3 ze skaza, jeden zwykly, z takich jeden bez skazy i dopiero z 3 bez skazy jeden doskonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 16:33, shelion napisał:

> > chodzi mi o trzecie zadanie, jak znaleźć podziemny tunel, żeby przejść do mrocznej
knieji
> w
> > celu dotarcia do tego drzewa z kartką z runami
> Pewnie dopiero zacząłeś grać jak nie wiesz.Wystarczy znaleźć dziurę na kamiennych polach
z
> przejściem-tam będzie ten tunel - tam pokrążyć to powinieneś znaleźć wyjście do mrocznej
knieji.A
> mam pytanko poza tym dlaczego mi nie chce z 12 nadkruszonych klejnotów 1 doskonały się
zrobić?Taki
> przepis widziałem.

Bo się uzywa trzech, zeby zrobić jeden lepszy. Z trzech nadkruszyonych wyjdzie jeden ze skaza,
z 3 ze skaza, jeden zwykly, z takich jeden bez skazy i dopiero z 3 bez skazy jeden doskonały.

O tym też słyszałem ale to jest system"zamienił stryjek siekierkę na kijek".Zrozumiano czy nie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 16:35, Amant Wszech Czasów napisał:

O tym też słyszałem ale to jest system"zamienił stryjek siekierkę na kijek".Zrozumiano czy
nie????????


Słucham? Czy ja dobrze rozumiem to ostatnie krótkie zdanie? Dziwne jest co najmniej. Jak Ci się nie podoba cos w grze, to tego nie robisz i tyle. A siekierka i kijek to za nic nie pasują człowieku. Doskonałych kamieni inaczej nie znajdziesz, chyba, że w Kuźni. A od połowy koszmaru, a nawet wcześniej spotykasz dość tych bez skazy, zeby szybko sobie zrobić doskonałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 16:54, shelion napisał:

> O tym też słyszałem ale to jest system"zamienił stryjek siekierkę na kijek".Zrozumiano
czy
> nie????????
>

Słucham? Czy ja dobrze rozumiem to ostatnie krótkie zdanie? Dziwne jest co najmniej. Jak Ci
się nie podoba cos w grze, to tego nie robisz i tyle. A siekierka i kijek to za nic nie pasują
człowieku. Doskonałych kamieni inaczej nie znajdziesz, chyba, że w Kuźni. A od połowy koszmaru,
a nawet wcześniej spotykasz dość tych bez skazy, zeby szybko sobie zrobić doskonałych.

Ale ja chciałem tamtą metodę a nie tą co wymieniłeś.Jak masz chociaż trochę rozumku do domyślisz się dlaczego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 16:57, Amant Wszech Czasów napisał:

Ale ja chciałem tamtą metodę a nie tą co wymieniłeś.Jak masz chociaż trochę rozumku do domyślisz
się dlaczego!


Za coś takiego pewnie dostaje się przynajmniej ostrzeżenie do moderatorów, więc ja bym uważała na Twoim miejscu...
A tamtej metody nie ma po prostu, więc może to Ty powinienes ruszyc głową... I jestem ONA nie ON. I mam przynajmniej tyle rozumu, żeby nie obrażać ludzi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 16:59, shelion napisał:

> Ale ja chciałem tamtą metodę a nie tą co wymieniłeś.Jak masz chociaż trochę rozumku do
domyślisz
> się dlaczego!

Za coś takiego pewnie dostaje się przynajmniej ostrzeżenie do moderatorów, więc ja bym uważała
na Twoim miejscu...
A tamtej metody nie ma po prostu, więc może to Ty powinienes ruszyc głową... I jestem ONA nie
ON. I mam przynajmniej tyle rozumu, żeby nie obrażać ludzi na forum.

Zamiast się odgrażać to napisz!Bo jak nie to niestety WNIOSKI NIE BĘDĄ BUDUJĄCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 16:59, shelion napisał:

> Ale ja chciałem tamtą metodę a nie tą co wymieniłeś.Jak masz chociaż trochę rozumku do
domyślisz
> się dlaczego!

Za coś takiego pewnie dostaje się przynajmniej ostrzeżenie do moderatorów, więc ja bym uważała
na Twoim miejscu...
A tamtej metody nie ma po prostu, więc może to Ty powinienes ruszyc głową... I jestem ONA nie
ON. I mam przynajmniej tyle rozumu, żeby nie obrażać ludzi na forum.

Może nie ma tamtej metody ale tamto opisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 17:04, Amant Wszech Czasów napisał:

Zamiast się odgrażać to napisz!Bo jak nie to niestety WNIOSKI NIE BĘDĄ BUDUJĄCE.

Ja się odgrażam? I co mam niby napisać? Słów mi brakuje.
I nie wiem, o co Ci chodzi z tymi wnioskami. Ja wyciągam tylko ten, że jesteś niezbyt grzeczny wobec mnie, bez powodu. Mam nadzieję, że to nie gra tak na Ciebie wpływa. Czy Ty na co dzień jestes taki agresywny?

Skoro tak mało wiesz o recepturach do kostki Horadrimów, to może zajrzyj na stronę Karczmy Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 17:10, shelion napisał:

> Zamiast się odgrażać to napisz!Bo jak nie to niestety WNIOSKI NIE BĘDĄ BUDUJĄCE.
>
Ja się odgrażam? I co mam niby napisać? Słów mi brakuje.
I nie wiem, o co Ci chodzi z tymi wnioskami. Ja wyciągam tylko ten, że jesteś niezbyt grzeczny
wobec mnie, bez powodu. Mam nadzieję, że to nie gra tak na Ciebie wpływa. Czy Ty na co dzień
jestes taki agresywny?

Skoro tak mało wiesz o recepturach do kostki Horadrimów, to może zajrzyj na stronę Karczmy
Diablo.

Po 1 nie jestem agresywny ale bardzo spokojny.Po 2 trudno uznać kogoś za geniusza co nie wie że 2 i 2 to 4.Po 3 nie odpowiedziałaś na pytanie czemu tern sposób jest lepszy co podałem.Po 4 wiem więcej o tych recepturach niż myślisz.Po 5 zwykle mi nie są potrzebne te przepisy.A po 6 -co do tego poprzedniego tekstu że można prędko zrobić sobie doskonały klejnot później-wtedy to będze ZA PÓŹNO.Takie dokładam przed gnebieniem andariel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 17:17, Amant Wszech Czasów napisał:

Po 1 nie jestem agresywny ale bardzo spokojny.Po 2 trudno uznać kogoś za geniusza co nie wie
że 2 i 2 to 4.Po 3 nie odpowiedziałaś na pytanie czemu tern sposób jest lepszy co podałem.Po
4 wiem więcej o tych recepturach niż myślisz.Po 5 zwykle mi nie są potrzebne te przepisy.A
po 6 -co do tego poprzedniego tekstu że można prędko zrobić sobie doskonały klejnot później-wtedy
to będze ZA PÓŹNO.Takie dokładam przed gnebieniem andariel.

Sugerowanie komuś, że ma mało rozumku jest agresywnym zachowaniem. Ja nie wiem, że 2 + 2 jest 4? Skąd taki wniosek. Nie jest lepszy tylko jedyny. Twój sposób nie istenieje i to najlepszy dowód, ze na ten temat jeszcze mało wiesz. CHoć nie wątpie, że sie dowiesz. Nie będę Ci juz odpisywać, bo szkoda mi nerwów na coś tak bezsensownego jak ta rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 17:28, shelion napisał:

> Po 1 nie jestem agresywny ale bardzo spokojny.Po 2 trudno uznać kogoś za geniusza co nie
wie
> że 2 i 2 to 4.Po 3 nie odpowiedziałaś na pytanie czemu tern sposób jest lepszy co podałem.Po

> 4 wiem więcej o tych recepturach niż myślisz.Po 5 zwykle mi nie są potrzebne te przepisy.A

> po 6 -co do tego poprzedniego tekstu że można prędko zrobić sobie doskonały klejnot później-wtedy

> to będze ZA PÓŹNO.Takie dokładam przed gnebieniem andariel.
>
Sugerowanie komuś, że ma mało rozumku jest agresywnym zachowaniem. Ja nie wiem, że 2 + 2 jest
4? Skąd taki wniosek. Nie jest lepszy tylko jedyny. Twój sposób nie istenieje i to najlepszy
dowód, ze na ten temat jeszcze mało wiesz. CHoć nie wątpie, że sie dowiesz. Nie będę Ci juz
odpisywać, bo szkoda mi nerwów na coś tak bezsensownego jak ta rozmowa.

Bo nie wiesz czemu ten sposób co podałem jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jaki sposób jest lepszy? NIE bierzesz 12 kamieni, tylko po 3, tak jak pisała shelion, to jedyny istniejący sposób na ulepszenie kamieni! No dobra nie jedyny, jest jeszcze kapliczka klejnotów, ale to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 17:37, czolgan napisał:

Człowieku jaki sposób jest lepszy? NIE bierzesz 12 kamieni, tylko po 3, tak jak pisała shelion,
to jedyny istniejący sposób na ulepszenie kamieni! No dobra nie jedyny, jest jeszcze kapliczka
klejnotów, ale to wszystko...


dziękuję, wreszcie ktoś rozsądny się dołączył do dyskusji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 17:37, czolgan napisał:

Człowieku jaki sposób jest lepszy? NIE bierzesz 12 kamieni, tylko po 3, tak jak pisała shelion,
to jedyny istniejący sposób na ulepszenie kamieni! No dobra nie jedyny, jest jeszcze kapliczka
klejnotów, ale to wszystko...

To było nie na temat.No i jakoś nie wiecie czemu lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 17:43, shelion napisał:

> Człowieku jaki sposób jest lepszy? NIE bierzesz 12 kamieni, tylko po 3, tak jak pisała
shelion,
> to jedyny istniejący sposób na ulepszenie kamieni! No dobra nie jedyny, jest jeszcze kapliczka

> klejnotów, ale to wszystko...

dziękuję, wreszcie ktoś rozsądny się dołączył do dyskusji. :)

A co ignorowanie pytania ma do rozsądku???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amant, chyba czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną... Jedyne sposoby na ulepszenie klejnotu to albo kapliczka klejnotów, albo wrzucasz do kostki 3 słabsze dostajesz 1 lepszy, i tak w kółko aż dostaniesz doskonały klejnot... NIE MA INNYCH SPOSOBÓW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 17:53, czolgan napisał:

Amant, chyba czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną... Jedyne sposoby na ulepszenie
klejnotu to albo kapliczka klejnotów, albo wrzucasz do kostki 3 słabsze dostajesz 1 lepszy,
i tak w kółko aż dostaniesz doskonały klejnot... NIE MA INNYCH SPOSOBÓW!!

Nie pytałem się czy się da go wykonać ale dlaczego lepiej by było w ten sposób przerobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:01, Amant Wszech Czasów napisał:

> Amant, chyba czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną... Jedyne sposoby na
ulepszenie
> klejnotu to albo kapliczka klejnotów, albo wrzucasz do kostki 3 słabsze dostajesz 1 lepszy,

> i tak w kółko aż dostaniesz doskonały klejnot... NIE MA INNYCH SPOSOBÓW!!
Nie pytałem się czy się da go wykonać ale dlaczego lepiej by było w ten sposób przerobić!

"A mam pytanko poza tym dlaczego mi nie chce z 12 nadkruszonych klejnotów 1 doskonały się zrobić?Taki przepis widziałem." Z tej wypowiedzi JASNO wynika że chciałeś coś tak niedorzecznego zrobić i dziwisz się że się nie udało, więc nie wiem czemu się dziwisz że Ci piszemy, iż taki przepis po prostu NIE ISTNIEJE, no fajnie by bylo bo masę kamieni by się zaoszczędziło, ale tak nie jest, więc po co się pytasz? Swoją drogą jeśli chodziło Ci rzeczywiście od początku czy tak nie byłoby fajniej to masz chyba problem z wyrażaniem myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:11, czolgan napisał:

> > Amant, chyba czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną... Jedyne sposoby
na
> ulepszenie
> > klejnotu to albo kapliczka klejnotów, albo wrzucasz do kostki 3 słabsze dostajesz
1 lepszy,
>
> > i tak w kółko aż dostaniesz doskonały klejnot... NIE MA INNYCH SPOSOBÓW!!
> Nie pytałem się czy się da go wykonać ale dlaczego lepiej by było w ten sposób przerobić!

>
"A mam pytanko poza tym dlaczego mi nie chce z 12 nadkruszonych klejnotów 1 doskonały się zrobić?Taki
przepis widziałem." Z tej wypowiedzi JASNO wynika że chciałeś coś tak niedorzecznego zrobić
i dziwisz się że się nie udało, więc nie wiem czemu się dziwisz że Ci piszemy, iż taki przepis
po prostu NIE ISTNIEJE, no fajnie by bylo bo masę kamieni by się zaoszczędziło, ale tak nie
jest, więc po co się pytasz? Swoją drogą jeśli chodziło Ci rzeczywiście od początku czy tak
nie byłoby fajniej to masz chyba problem z wyrażaniem myśli...

Pytam się bo niektórzy widać o tym nie wiedzą.A tamtego nie wymyśliłem ale gdzieś widziałem.A tak dokładniej zaoszczędziłoby się 69 nadkruszonych klejnotów.Ale na szczęście nie muszę się tym martwić bo jak pokombinuję to zwykle w skrzynce miejsca mi brakuje a dla tych bardziej podrasowanych zwyke stosuję runy-w oryginalnym.A w modach różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, jak pisze czolgan. Co z tego, że tak by było fajniej, bo miałoby się perfy juz w normalu, skoro tak się po prostu nie da zrobić.
Nic dodać nic ująć.
A ignorowanie bezsensownych pytań zaoszczędza dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować