Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2006 o 18:14, Abi Dalzim napisał:

> czy ktos kiedykolwiek zabil diablo jednym ciosem?? na ktorym byl wtedy poziomie???

Legalnie i bez chitów? Nikt i nigdy.

ja zabilem na normie LEGALNIE swojim hammerm a spojz sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 18:26, vip konius napisał:

> > czy ktos kiedykolwiek zabil diablo jednym ciosem?? na ktorym byl wtedy poziomie???

>
> Legalnie i bez chitów? Nikt i nigdy.
ja zabilem na normie LEGALNIE swojim hammerm a spojz sam

ja tez zabiłem zabójczynią 85 lv i cały zestaw NATALII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka All,
Cos tu dzisiaj malo aktywnosci... to pewnie ta cholerna pogoda:P odciaga ludzi od kompow i naraza na dzialanie promieni ultrafioletowych:( tak czy inaczej jak zwykle kilka pytan ( a i prosze o nie urzadzanie pyskqwek na forum bo moje posty pozostaja bez odpowiedzi:P) i spostrzezen:
1) czy zdadzylo sie wam znalezc jakis fajny przedmiot dla assasinki?mi jak dotad tylko 2: amulet +2 do skili i jakis knuthar zaznaczony na zloto, ktory sprzedalem za ...cale 900 sztuk zlota... a liste bonusow to mial dluga jak Pan Tadeusz.Cos to takie dziwne- mam 66 poziom Pala na koszmarze na singlu.

2)czy waszym zdaniem warto inwestowac w przedmioty dajace -1 hitow od magii?

3)To pytanie bedzie powtorka starego, ktore pozostalo bez odpowiedzi: Czy identyfikacja wizualna przedmiotu podczas hazardu ma znaczenie? Czy zebu trafic na przyklad na tarcze herold of zakarum musze kupowac same tarcze gotyckie i liczyc na szczescie, czy moge kupowac tez na przyklad duze tarcze i trafic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 18:34, Abi Dalzim napisał:

Jednym młotkiem? Czy jedną serią młotków?

jednym mlotkem zaraz powiem ci ile mlotkow musze uzyc na zabicie diablo na hellu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 18:41, Pierdzioszek napisał:

1) czy zdadzylo sie wam znalezc jakis fajny przedmiot dla assasinki?mi jak dotad tylko 2: amulet
+2 do skili i jakis knuthar zaznaczony na zloto, ktory sprzedalem za ...cale 900 sztuk zlota...
a liste bonusow to mial dluga jak Pan Tadeusz.Cos to takie dziwne- mam 66 poziom Pala na koszmarze
na singlu.

Grasz na singlu, możliwe, że to twoja pierwsza postać. Normalne, że znajdujesz słabsze itemki. Pograj pół roku to będziesz mógł coś więcej powiedzieć o dropie itemków :) . Dobre itemki wypadają rzadko, nie znajdziesz najlepszego itemka dla aski w tydzień.

Dnia 02.07.2006 o 18:41, Pierdzioszek napisał:

2)czy waszym zdaniem warto inwestowac w przedmioty dajace -1 hitow od magii?

Zadaj sobie pytanie czy jesteś w stanie zebrać tyle tych itemków żeby zmniejszyć obrażenia o powiedzmy 50-100 :) . Wtedy będzie miało sens, póki co, to raczej zbędne dodatki imho.

Dnia 02.07.2006 o 18:41, Pierdzioszek napisał:

3)To pytanie bedzie powtorka starego, ktore pozostalo bez odpowiedzi: Czy identyfikacja wizualna
przedmiotu podczas hazardu ma znaczenie? Czy zebu trafic na przyklad na tarcze herold of zakarum
musze kupowac same tarcze gotyckie i liczyc na szczescie, czy moge kupowac tez na przyklad
duze tarcze i trafic?


Zakaruma nie kupisz chyba bo nie można hazardować postaci dla danej klasy (ale nie pamiętam na pewno). Inne przedmioty zależą od klasy - Jeśli coś jest duża tarczą, to może być każdą duża tarczą unikatową, niemieską i żółtą. Zestawy chyba z hazardu nie lecą ale też mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 18:49, vip konius napisał:

jednym mlotkem zaraz powiem ci ile mlotkow musze uzyc na zabicie diablo na hellu :P


Aaaa... No to już wiemy, że taką wypasioną postacią zabijałeś Diablo na normalu :D
No to faktycznie żaden wyczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram juz troche czasu:) w D2 to jakos tak od jego premiery w LoD od 4 miesiecy, mam przedmioty dajace bonusy na magic find, troche fajnych rzeczy juz mi wypadlo, ale ten zakarum taaaaaaak korci. odnosnie hazardu to fakt- nie ma berel, tarcz paladynskich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wiece dlaczego mając księge miejskiego portalu wypełnioną zwojami nie mogę z tego korzystać? portal się otwiera ale ja nie mogę tam wejśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 18:41, Pierdzioszek napisał:

1) czy zdadzylo sie wam znalezc jakis fajny przedmiot dla assasinki?


mam bartuca jak need i drugi jakis eteryczne ostrze czy cos takiego (oba uniq) i 3 do pulapek amu

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 23:28, Pierdzioszek napisał:

> > Zestawy chyba z hazardu nie lecą ale też mogę się mylić
>
> Owszem mylisz się:]
>
> --
> Cerm
>

A dlaczego sie myli?

bo np ja kiedys kupilem obrecz naja :P a to zestaw crapny ale zestaw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze zestawy leca to ja wiem, przeczytalem bez zrozumienia:) mi wypadl rytm aldura- 2 razy, raz na 2 sock i drugi na 3 socki:)) i to w odstepie ok 10 minut:)
ale czy mozna na przyklad kupujac buzdygan w hazardzie grajac palem dostac berlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, do kitu jest jest te BN :((((.

Godzia a2 w nocy, aktualnie moje łącze osiaga prędkość 1mb - nie sądzę, aby Diablo 2 wymagało więcej niż 128 (w gra powstała 7 lat temu, gdy łącza były znacznie wolniejsze), ale i tak po kilku minutach gry nie ma już sensu grać.

Co prawda udało mi się na 25 lvl Barbem rozwalić podziemne świątynie w Bazarze Kurast przy tych lagach (skakanie "niemożliwe"), ale przez to wykorzystałem pkt umiejętności nie tam gdzie chciałem :|.

Chciałbym też wiedzieć jaka jest różnica między Podwójnym uderzenim a Szełam bojowym. To drugie to po prostu rozwinięta wersja pierwszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 09:27, Abi Dalzim napisał:

Przy Szale znacznie zwiększa się szybkość ataku, szybkość chodzenia i obrażenia. Ogólnie super
skill (bardzo widowiskowy :)).


W takim razie pozbywam się Podwójnego na rzecz Szału :) - a czy będzie on przydatny, gdy będę miał Trąbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować