Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2006 o 19:07, czolgan napisał:

chyba dotarł do Ciebie, Amant, brak sensu Twoich wypowiedzi... to miło:)


Ja bym tam nie była taka optymistyczna, jeśli o niego chodzi... Przecież chce nam tłumaczyć, że woda jest mokra... Albo zada takie pytanie egzaminacyjne - dlaczego woda mokra jest lepsza od suchej i jak nie odpowiemy, napisze nam, ze igorujemy jego pytania, ze mamy "mało rozumku", że go zacytuję i potem sie dowiemy, że nie zdaliśmy :/

A tak a''propos Twojego grania - jaką postacią grasz najchetniej i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 16:35, Amant Wszech Czasów napisał:

.Zrozumiano czy nie????????


A o kulturze wypowiedzi to Ty kiedyś słyszałeś, czy jeszcze o tym nie przeczytałeś nigdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 19:12, shelion napisał:

> chyba dotarł do Ciebie, Amant, brak sensu Twoich wypowiedzi... to miło:)

Ja bym tam nie była taka optymistyczna, jeśli o niego chodzi... Przecież chce nam tłumaczyć,
że woda jest mokra... Albo zada takie pytanie egzaminacyjne - dlaczego woda mokra jest lepsza
od suchej i jak nie odpowiemy, napisze nam, ze igorujemy jego pytania, ze mamy "mało rozumku",
że go zacytuję i potem sie dowiemy, że nie zdaliśmy :/

A tak a''propos Twojego grania - jaką postacią grasz najchetniej i dlaczego?

Jaką najchętniej... Cóż nie wiem:) Gram teraz Czarodziejką, co prawda chyba trochę nie udolnie ją prowadzę, bo zdaża mi się często ginąć:) Jest na 60 poziomie i w sumie przyjemnie nią grać, problem mam tylko z tym że punkty mam głównie w zimnie i jak się pokazują stwory z niewrażliwością jest ciężko:/ Wcześniej grałem z kumplem paladynem też przyjemnie, aczkolwiek wygasła mi ta postać... W sumie to jakoś barbarzyńca mi zupełnie nie podchodzi, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia:) A jak jest z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 19:14, Yarr napisał:

> .Zrozumiano czy nie????????

A o kulturze wypowiedzi to Ty kiedyś słyszałeś, czy jeszcze o tym nie przeczytałeś nigdzie?

Ja jestem bardziej kulturalny niż wam się wydaje.A w gierce (oryginalnej)najbardziej lubię 1druid(a la barbarzyńca+armageddon) 2amazonka(na łuk-ale mam też na oszczepy) 3barbarzyńca(z grubsza standardowy).Ale aktualnie gram(licząc łącznie z modami) ok 40 postaciami.5 jestem na 3 poziomie trudności.Ale w modach różnie bywa z tymi moimi ulubionymi postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 19:36, Amant Wszech Czasów napisał:

> A o kulturze wypowiedzi to Ty kiedyś słyszałeś, czy jeszcze o tym nie przeczytałeś nigdzie?

Dnia 01.07.2006 o 19:36, Amant Wszech Czasów napisał:

Ja jestem bardziej kulturalny niż wam się wydaje.


Wnioskuję tylko po Twoich postach. Mam nadzieję, że to był wypadek przy pracy...
A ja sobie muszę wreszcie kupić Diablo, bo jeszcze nie grałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 19:35, czolgan napisał:

A jak jest z Tobą?


Kiedyś czarodziejka zdecydowanie, a obecnie amazonka - prawie wyłącznie :) na łuki z wymiataniem. Uwielbiam nią grać :D Świetnie się nią gra z paladynem - hammerkiem, bo jego aura (koncentracja) rewelacyjnie wpływa na dmg - i mój i Walkirii i merca. Lepiej niż fanatyzm na wysokim poziomie (wnioski wyciągnięte po wielu godzinach fantastycznej współpracy z Alienem, który ma i hammerdina i smitera). Oczywiście taka postać (bowka) to tylko PvM, bo na duele to tylko kierowana, a ja nie lubię grac na kierowanej, za wolno mi i za mało mana i life leech na raz. Zresztą, dueli nie cierpię. :) Ta moja amka jest na 94 poziomie, ale że nie grałam już prawie miesiąc, to wątpię bym przed nowym ladderem zaszła nią dalej niż te 94.
Miłego grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 16:57, Amant Wszech Czasów napisał:

Ale ja chciałem tamtą metodę a nie tą co wymieniłeś.Jak masz chociaż trochę rozumku do domyślisz
się dlaczego!


Stary, ja wiem czemu ta metoda nie działa!!!!1111 Najpierw musisz sprzedać Kostkę Horardrimów w sklepie i potem ją odkupić! Dopiero wtedy działa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 19:47, Yarr napisał:

> > A o kulturze wypowiedzi to Ty kiedyś słyszałeś, czy jeszcze o tym nie przeczytałeś
nigdzie?

> Ja jestem bardziej kulturalny niż wam się wydaje.

Wnioskuję tylko po Twoich postach. Mam nadzieję, że to był wypadek przy pracy...
A ja sobie muszę wreszcie kupić Diablo, bo jeszcze nie grałem ;P

Nawet się nie starałem być niekulturalny.Bo wtedy by wielu poszło na grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 20:38, Amant Wszech Czasów napisał:

Nawet się nie starałem być niekulturalny.Bo wtedy by wielu poszło na grzyby.


Podejrzewam, że do krainy wiecznego Diablo zostałbyś skierowany banem od Moderatorów. Innymi słowy - tylko Ty byś wtedy poszedł na grzybki... marynowane ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 20:57, Yarr napisał:

> Nawet się nie starałem być niekulturalny.Bo wtedy by wielu poszło na grzyby.

Podejrzewam, że do krainy wiecznego Diablo zostałbyś skierowany banem od Moderatorów. Innymi
słowy - tylko Ty byś wtedy poszedł na grzybki... marynowane ;P

Obawiam się że wtedy by nie miał kto mnie zbanować gdybym coś stosownego zmajstrował przy wyrzutniach rakiet z nasionami tych grzybków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki amancie rozgryzłem ten temat z twoją pomocą, ale co do twojego problemu to nie jestem w stanie ci pomóc, bo jestem nowicjuszem:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:56, Amant Wszech Czasów napisał:

> sorry ale Ty chyba sam już nie wiesz o czym piszesz....
Oczywiście że wiem.Wy jednak piszecie jakbyście nie wiedzieli o co mi chodzi i widać znowu
będę musiał tłumaczenie o tym że woda jest mokra odstawiać.


Twoj kazdy post zaprzecza temu wczesniejszemu wiec trudno ie w tym wszystkim odnlezc i Cie zrozumiec tym bardziej ze Ty sam siebie nie rozumiesz i nie wiesz o co dokladnie zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam to forum czytam, i nie mogę wyjsć z przekonania, że wątek rozpoczęty przez Amanta to grubymi nićmi szyty żart :] - ale co tam.


Mam jednak pytanie o lagi, i jak widziałęm ktoś tu również się nad nimi użalał.
Posiadam dosć szybkie łącze (w dzień 500-756 kb) i nie miałem nigdy problemów z graniem w jakąkolwiek grę multi/mmo o którejkolwiek godzinie. Tymczasem Diablo jest jedyną grą, która strasznie laguje w godzinach przed i popołudniowych.
Od razu wyjaśnię, że nie mam włączonych pod spodem żadnych innych programów poza gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 13:20, Backside napisał:



Niestety problem lagów na BN dotyczy chyba każdego. Od miesiąca piszą że robią co w swojej mocy, nota bene reaktywowali zespół który sie tym zajmie i rozwiąże prbolem jak najszybciej sue da. Tak już od miecha...
Głownie to są lagged games, join bugs etc. Wkurza mnie najbardziej że na 5 tristów w ostatnim czasie zrobili 2 i to ledwo. Przez 5-10 min jest dobrze otwieramy poczym taki lagg że ruszać się nei można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 15:34, turpis napisał:

czy ktos kiedykolwiek zabil diablo jednym ciosem?? na ktorym byl wtedy poziomie???


Legalnie i bez chitów? Nikt i nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować