Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2006 o 23:55, oOreVenOo napisał:

Mógł by mi ktoś napisać jak dostać sie do krowiego poziomu ? Jestem w V Akcie (V quest) , posiadam
Noge Wirta ? Ale co dalej ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Po zabiciu Baala wracasz na tym samym poziomie trudności (normal/koszmar/piekło) do miasta łotrzyc i przy swojej skrzyni otwierasz portal do krów przy pomocy kostki (księga zwojów portali + noga Wirta).
Jeśli krowi król na krowim poziomie zostanie zabity nie można więcej dostać się do tego poziomu na tym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem moje pierwsze zetknięcie z Diablo II LoD na Battle.necie.Całkiem przyjemnie się grało,a co najważniejsze,można swobodnie rozgrywac kampanię,a w wolnych chwilach wytoczyć walke wraz z innymi przeciwko złu:)Na razie mam 6 lvl,a grałem juz z jednym 76 lvl''ovcem,który wymiatał na prawo i lewo:)Jestem Paladynem.Całkiem dobrze mi idzie jak na ''''zielonego'''':)Ide ciąć dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe jak ja kocham diablo !
wychowałem się na tej grze.6 lvl to chyba nie za dużo,bo według mnie po połowie godziny powinieneś już mieć 10 lvl conajmniej.a że 76 lvlowiec wymiatal na prawo i na lewo to może Ci sie tylko zdawać bo praktycznie każda postać na tym poziomie sieka potwory z normala łatow i prosto.
zrobiłem raz paladyna i na 12 lvlu dalem radę sam diablowi,ani razu mnie nie zabił,wręcz przeciwnie ja go sieknąłem na kilka uderzeń z zapalu (albo zemsty,nie pamętam dokładnie).nie dziwcie się bo byl robiony pod holy fire więc jak na 12 lvl który osiągnąłem to robiłem sporo dmga

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam ponownie zagrać w DII. Tylko zastanawiam się nad postacią. I prosiłbym o doradzenie, kim zagrać ;). Z góry uprzedzam, że mam dość czarodziejki i barbarzyńcy. Szukam ciekawej, ale i wymiatającej postaci ;). Kogo polecacie i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 00:43, el-coyote napisał:

Zamierzam ponownie zagrać w DII. Tylko zastanawiam się nad postacią. I prosiłbym o doradzenie,
kim zagrać ;). Z góry uprzedzam, że mam dość czarodziejki i barbarzyńcy. Szukam ciekawej, ale
i wymiatającej postaci ;). Kogo polecacie i dlaczego?



Osobiście polecam Paladyna,ponieważ na wyższych poziomach siekałbyś niesamowicie oraz za super aury,które na wyższych poziomach daja dużo dmg.Np. taki swięty wstrząs na 20 lvl''u potrafi załatwic każdego na Normalu i Koszmarze(no,prawie wszystkich na koszmarze) z odległości 50 metrów:)Naprawdę polecam.

A drugi to Druid.Początkowo może wydawać się nudny,ale po 20 lvl''u pokaże,na co go stać.Jego moce sa zabójcze,potrafi przyzywać groźne stwory i zamieniac sie też w groźne:)A jego magia zywiołów(ogień,chyba)to po prostu cudo.Wulkany,Burze ognia oraz Armageddon i kula magmy potrafia zmieść każdego w powierzchni mapy.

Więc jak chcesz zdac sie za czystą walkę,bierz Paladyna.Ale jesli chcesz uzywać tez mocy magicznej,to Druida(ale Druid to cienki bolek w walce).Na Twoim miejscu wybrałbym Paladyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 00:13, jadam napisał:

i przy swojej skrzyni otwierasz portal do krów

Nie trzeba koniecznie przy skrzyni :) Możesz portal o otworzyć przy Akarze, koło Caina, koło płotu gdzie przechadzają się kurki ;) Musi to być po prostu w Obozowisku Łotrzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 07:05, Abi Dalzim napisał:

Nie trzeba koniecznie przy skrzyni :)


Jak była mapa z mostem to ja przeważnie otwierałem tuż przy zejściu od razu na Wrzosowisko, nikt się nie kapał gdzie jestem mimo że po włączeniu ekranu drużyny pisało to nie mogli znaleźć :) Ach przydałby się resecik bo bym sobie pograł na BNku a tak w nic na dłużej nie gram, tylko sobie odpalam coś co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niema za co niestety to jush moj 3 dzien ciekawe ile jeszcze bo jakis ..... gral na chetach i cierpia przez niego wszyscy naszczescie konta nie usuneli i postac jest

A co do krowiego lvl to musisz zabic baala na normie stworzyc gre na normie wziasc noge ksiege portali wsadzic je do skrzynki i polaczac w pierwszym akcie oczywiscie to wtedy ie otworzy portal i oczywiscie na normie bo jesli na koszu to musisz zabic baala na koszu i tak samo z hellem

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 00:13, jadam napisał:

Po zabiciu Baala wracasz na tym samym poziomie trudności (normal/koszmar/piekło) do miasta
łotrzyc i przy swojej skrzyni otwierasz portal do krów przy pomocy kostki (księga zwojów portali
+ noga Wirta).
Jeśli krowi król na krowim poziomie zostanie zabity nie można więcej dostać się do tego poziomu
na tym poziomie trudności.


Dzięki wielkie za odpowiedź. Może mi ktoś jeszcze powiedzieć co na tym krowim poziomie sie znajduje ? Co tam można znaleźć itp ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2006 o 11:33, oOreVenOo napisał:

Dzięki wielkie za odpowiedź. Może mi ktoś jeszcze powiedzieć co na tym krowim poziomie sie
znajduje ? Co tam można znaleźć itp ?

Pozdrawiam.


najczęściej: śmierć. :)
i bardzo dużo wołowiny.
krowy są WSZĘDZIE! jest ich masa, w dodatku każda jest bardzo zdenerwowana i chce zabijać
to dobre miejsce, aby nabić expa albo znalexć jakieś przedmioty
spotykasdz również Krowiego Króla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu śmierć? czarodziejką z frozen orb nie miałem problemu z krowami na normalu i koszmarze:) poziom jest raczej zrobiony jako taki rodzynek, z przedmiotami różnie, czasem jest trochę kamieni... co do expa to jak jest duża ilość graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 11:49, czolgan napisał:

czemu śmierć? czarodziejką z frozen orb nie miałem problemu z krowami na normalu i koszmarze:)
poziom jest raczej zrobiony jako taki rodzynek, z przedmiotami różnie, czasem jest trochę kamieni...
co do expa to jak jest duża ilość graczy...


śmiercią rzuciłem tak dla śmiechu.

co do reszty - to tylko spekulacje - nie grałem na BN (i żałuję. ale planuję to zmienić) więc moja wypowiedź była kompletnym strzałem w ciemno. doświadczonych battlenetowców przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie nowej zbrojowni karczmy. Otuż w jej starej wersji pisało iż np. Fantom śmierci (uniq kula czarki ) only ladder games (czyli wypadnie tylko rankingowcom, zaś teraza pisze iż może nosić tylko ladder''owiec. Czy to oznacza że NL nie może nosić tej broni czy mu nie wypadnie. I jeśli ta 1 opcja to co się stanie z tą bronią po resecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram caly czas w Diablo II LoD (orginał) i przechodze gre jak by to powiedziec na 100% (wszytskie questy , wszytskie punkty nawiacyjne , cala mapa odkryta itp) no , wlasnie ale jestem w Lodowym Trakcie i tam nie moge znalezc teleportu chodciaz wiem ze jest a calutka mape mam odkrytą. Jets to mozliwe żeby byl jakis bug w orginalnej wersji i to taki bug ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować